Blindspot [S04 : E22] | සියල්ල කනපිට හැරීම

සුබ දවසක් වේවා හැමෝටම. අද කතාව නම් සෑහෙන්න පරක්කු වෙලා තමයි අරගෙන එන්න සිද්ද උනේ..අධික කාර්‍යබහුලත්වය නිසා. කට්ටිය දැන් ඉතින් මට බැන බැන ඉන්නවා ඇති අන්තිම කොටස ගේන්න සති තුනක්ම ගත්තට. ඒකට කමක් නෑ. 4 වෙනි සීසන් එකේ අවසාන කොටස තමයි මේ ඔයාලට අරගෙන එන්නේ.ඉතින් සුපුරුදු පරිදි අපි කලින් කොටසෙදි මොකද උනේ කියලා මතක් කර ගමු.

පසුගිය කොටසින්…

කලින් කොටසෙදි අපි දැක්කා දොමිටික් සහ බැරී ඇතුලු මැඩලින්ගේ කන්ඩායමේ අය අමුතුම සෙල්ලමකට ලැහැස්ති වෙනවා. ඉතින් වෙනදා වගේම වොලර් ඇතුලු කන්ඩායම මෙයාලගේ පස්සෙන් පන්නනවා. වොලර්ලා හිතන්නේ මෙයාලා ජීව විද්‍යාත්මක ප්‍රාහාරයකට ලැහැස්ති වෙනවා කියලා.ඒත් එහෙම දෙයක් නෙමෙයි එතන වෙන්නේ. දොමිටික් වයිරස් එකක් මගින් සම්පූර්න ඇමරිකා එක්සත් ජනපදයේම විදුලිය විසන්දි කරලා දානවා. ඒ වගේම නෑශ් කියන්නේ දෙපත් නයෙක් කියන එකත් අපිට කලින් කතාවෙදි දැකගන්න ලැබෙනවා. කලින් කතාව ඉවර වෙන්නේ මැඩලින්ගේ පැත්තට වාසි වෙන විදිහටයි.

අද කොටසින්…

සම්පූර්න විදුලි ඇන හිටීමකින් පස්සේ අපේ FBI එකෙ අය ආපහු වැඩ පටන්ගන්නවා එයාලගේ අමතර විදුලි බලය පාවිච්චි කරලා.ඒක තියෙන්නෙත් පැය 98 කට විතරයි. කොහොම උනත් රීඩ් දැනගන්නවා වොලර්ගෙයි වයිට්ස්ගෙයි අතර තියෙන පලහිලව්ව මොකක්ද කියලා. ඒ වගේම වොලර් තමන්ට ද්‍රෝහි උනා කියලා හිතාගෙන රීඩ් ටිකක් කේන්තියෙන් තමයි මේ කතාවෙදි වැඩ කරන්නේ. ඒ වගේම දොමිටික්ගේ බිරිදත් (කැතී) මේ වැඩේට සම්බන්දයි කියල මෙයාලා හොයාගන්නවා. කැතීහදපු පරිගනක වැඩසටහනක් නිසා තමයි විදුලිය විසන්දි වුනාට පස්සේ ඒක පැතිරීමකට ලක් වෙන්නේ. ඒ වගේම අද දැනගන්න ලැබෙනවා හීලියෝස් සැලැස්ම කියන්නේ ඇත්තටම මොකක්ද කියලා. කුතුහලයට බාදා වෙන නිසා මීට වඩා දේවල් කියන්න ඕනි නෑ කියලා හිතනවා.

කාලෙන් කාලට මේ කතාව මග නවත්තන්නේ නැතුව අරං එන්න උදව් කරපු අපේ උපසිරසි කන්ඩායමේ සහෝදර සහෝදරියන් සියලුම දෙනාවත් මං මේ වෙලාවේ ආදරයෙන් මතක් කරනවා.එයාලාගේ උදව් නොලැබෙන්න මේ කතාවට මෙච්චර දුර එන්න නොලැබෙන්න ඉඩ තිබ්බා..

අවසාන වශයෙන් පුරා Blindspot කතා මාලා 4ක් ඔස්සේ අප සමග රැදී සිටි සියලු රසික රසිකාවියන්ට අපගේ ස්තුතිය පුද කරනවා. කණගාටුවෙන් උනත් ඔයාලට මේක කියන්න සිද්ද වෙනවා.මින් ඉදිරියට එන කිසිදු blindspot කතාවකට උපසිරසි ලබා නොදීමට අපේ කන්ඩායම තීරනය කරලා තියෙනවා.

ආයුබෝවන්….


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDTV | x264 | SVA | 303MB | 

Direct Download

| HDTV | x264 | SVA | 303MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!