Jessie (2019) | මායාවක අතරමංවු දුෂ්ඨ ආත්මය..!

සුභම සුභ දවසක් වේවා බයිස්කෝප් වාසී මිතුරු මිතුරියනි..! Seven 2019 චිත්‍රපටයට පස්සේ අදත් අඩවියට ගොඩ වදින්නේ අළුත්ම අළුත් Horror වර්ගීකරණයට අයිති තෙලඟු සිනමාපටයකට සිංහල උපසිරැසිත් අරගෙනමයි.! ඉතින් වෙනදා වගේ වැඩි දෙයක් මට අද ලියන්න වෙන්නේ නෑ මොකද උදේ පටන් ගත්ත උපසිරැසි හැදිල්ල දැනුයි ඉවර උන‍ේ දැන් වෙලාව පාන්දර 01.03 යි. මීට පැය බාගෙකට මම උපසිරැසි ගන්වලා තියන් හිටපු තවත් දමිළ සිනමාපටයක් අන්තර්ජාලයට නිකුත් උනා ඒ Kolaigaran 2019 ඉතින් ඒකේ ඉතිරි වැඩ කටයුතු ටික කරන්නත් ඕන. ඒ නිසා අද ලිපිය කෙටියෙන්ම ලිව්වට අපේ රසිකයෝ අමනාප වෙන එකක් නැතිවේවි යැයි සිතනවා.

මුලින්ම මම කියන්නම් එකපාරටම මේවගේ චිත්‍රපටයකට උපසිරැසි ගෙනාවේ ඇයි කියලා. ඒ මම මේ චිත්‍රපටය බලන්න අරගෙන පලවෙනි පැය බාගේ ගෙවෙද්දිම මට හිතුනා මේක වෙනදා එන හොරර් චිත්‍රපටි වගේ එකක් නොවන බව මොකද මේක තෙලඟු හොරර් චිත්‍රපට වල තවත් එක පිම්මක් නැත්තන් හැරවුමක් කිව්වට මම වැරදි නැතුව ඇති චිත්‍රපටිය බලපුවම ඔයාලටත් එහෙම හිතෙයි.! සාම්ප්‍රදායික හොල්මන් අවතාර ඉන්න චිත්‍රපටිවල වගේ දෙවිවරු,සාමිවරු වගේම අපේ රටේ වගේ කට්ටඬියො වගේ අය මේකේ නෑ. රහස් පරික්ෂක කතාවල ප්‍රේක්ෂකයව පටලවන පටලැවිල්ල කොහොමද කියලා මම ඔයාලට අමුතුවෙන් කියන්න ඕන නෑනේ..! මේකත් ඒ ව විදියේ අමුතුම හොල්මන් කතාවක් ඒ නිසාමයි මම මේ චිත්‍රපටය සඳහා සිංහල උපසිරැසිය නිර්මාණය කරන්න පෙළඹුනේ.!

මේ අවුරුද්දේ මාර්තු මාසේ 15 වෙනිදා තිරගත කරපු මේ චිත්‍රපටයේ අධ්‍යක්ෂණය සහ රචනය Aswani Kumar V. විසිනි. ප්‍රධාන රංඟනය සපයනු ලබන්නේ Kolaigaran 2019 දමිළ සිනමාපටය සඳහාද ප්‍රධාන චරිතයක් නිරූපනය කල Ashima Narwal විසිනි. එසෙනම් කාල වේලාව සහ අනිත් චිත්‍රපටයේ උපසිරැසියේ ඉතිරි වැඩ ටිකත් කරන්න ඕ්න නිසා මම මේ චිත්‍රපටය සඳහා ප්‍රේක්ෂකයන් විසින් දක්වපු අදහස් කිහිපයක් පහතින් දාන්නම්.

එසේ නම් අන්තිම ප්‍රේක්ෂක අදහස් දැක්මේ තියෙනවා වගේ Keeps you on the edge of your seat කතාව ඇත්තක්ද යන්න සියැසින්ම බලාගන්න යැයි කියා ආරාධනා කරනවා. අවසාන වශයෙන් මේ චිත්‍රපටය සඳහා උපසිරැස් ගන්වන්න මට අව්සථාව ලබා දුන් අප වෙබ් අඩවියේ හසන්ත අයියාට විශේෂ ස්තුතිය පිරිනමමින් අදට මා සමුගන්නවා.

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDRIP | x264 | ESub | 700MB | 

Direct Download

| HDRip | x264 | ESub | 200MB |

| HDRip | x264 | ESub | 400MB |

| HDRip | x264 | ESub | 700MB |

| HDRip | x264 | 720p | 970MB |

| HDRip | x265 | 720p | 840MB |

| HDRip | x265 | 1080p | 1.5GB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!