Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. [S06 : E09] | යලි හමුවීම

මතකනෙ නියෝජිත මේ සාර්ජ්ව අල්ලගෙන ආවට පස්සෙ සේරම දේවල් ශීල්ඩ් එකට පැහැදිලි කරලා දුන්නා, හැබැයි සාර්ජ් කියන්නෙ හැම වෙලේම තමන් ලග සැලැස්මක් තියන් වැඩ කරන කෙනෙක්. ඉතිං අන්තිමේ සාර්ජ්ට තමන්ගෙ කණ්ඩායමේ එක්කෙනෙක් සහා ශීල්ඩ් නියෝජිතයො තුන් දෙනෙක් ලැබෙනවා මේ මෙහෙයුම කරන්න. මෙහෙයුම වෙන්නෙ අයිසෙල්ගෙ කුළුණ විනාශ කරන එක. හැබැයි අන්තිමේ සාර්ජ් ඒක කරන්න යන විදිහට කට්ටිය එකග වෙන්නෙ නැහැ. මොකද සාර්ජ් හදන්නෙ පරමාණු බෝම්බයක් පුපුරවලා අයිසෙල් එන යානෙයි කුලුණයි දෙකම විනාශ කරන්න, හැබැයි ඒකෙන් තවත් ජීවිත ගොඩක් විනාශ වෙනවා. දන්නවනෙ ශීල්ඩ් කියන්නෙ හතුරෙකුගෙ උනත් ජීවිතේ බේරන ජාතියෙ කට්ටියක් විත්තිය. ඔය හේතුව නිසාම සාර්ජ්ගෙ උදව්වට ආව නියෝජිත මේ, ඩේසි, ඩීක්, සහා සාර්ජ්ගෙ කණ්ඩායමේ කෙනෙක් වුන ස්නෝව්වත් ට්‍රක් එකේම දාලා යන්න සාර්ජ්ට සිද්දවෙනවා.

ඔය එක්කම අයිසෙල් පෘථිවියට ලගා වෙමින් ඉන්නවා ෆිට්ස්-සිමන්ස් දෙන්නත් එක්කම. ඒ වගේම අයිසෙල් ඒ යානෙ හැම කෙනෙක්ම තමන්ගෙ ග්‍රහණයට අරගෙන මේ වෙනකොට ෆිට්ස් සිමන්ස් දෙන්නා ඇරෙන්න. අපි බලමු මේ කොටසින් මොනා වෙයිද කියලා. එහෙනම් ඊලඟ සතියෙ හමුවෙමු.

#Hail Marvel!

 

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDTV | x264 | 720p | 1GB | 

Direct Download  

| HDTV | x264 | 480p | 130MB |

| HDTV | x264 | SD | 270MB |

HEVC x265

| HDTV | x265 | 720p | 170MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්.  

 (දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!