Krypton [S02 : E05] | මරණීය දණ්ඩනය..!

ආයුබෝවන් යාළුවනේ..!

මේ අරගෙන එන්නෙ ක්‍රිප්ටොන් දෙවැනි කතා මාලාවේ පස්වැනි කතාංගය. හරි ඉතිං දැන් කට්ටිය දන්නවනෙ වෙග්තෝර් වල ඉඳල ජැක්ස්, වැල් ඇතුළු කැරලිකරුවන් යුද්ධයට සූදානම් වෙන අතරෙ, සොඩ්, ලයිට එක්ක කැන්ඩෝර් වල ඉඳල යුද්ධය සඳහා පිඹුරුපත් සකසනව. ඒ අතරෙ නීසා ඉන්නෙ වෙනම මෙහෙයුමක. ඒ තමයි කෝඩෙක්ස් එක හොයාගෙන ඒක, සොඩ්ගෙ අතට පත් කරන එක. අවසාන කතාංගයේ අපි දැක්ක නීසා ඒ වැඩේ සාර්ථකව කළා කියල. ඒ විතරක් නෙවෙයි වැල් සහ ජැක්ස් අතරෙ අවිශ්වාසයක් ඇති කරන්නත් මේක නිසා ඉඩ සැකසුනා. මේ දේවල් මෙහෙම වෙනකොට ලයිට සොඩ්ගෙන් ඉල්ලීමක් කළා වෙග්තෝර් වලට යන්න ඕනෙ කියල. සොඩ් අමාරුවෙන් ඒකට අවසර දුන්න. කෙම්, ඇඩම් එක්ක සෝපාන පාදම් මධ්‍යස්ථානය අල්ලගන්න එනකොට, ලයිට ඔවුන්ව කොටුකර ගත්ත. ඔහොම තමයි කලින් කොටස ඉවර වුණේ.

අද කොටසින්..

අද කතාංගය ඇතුළෙ නම් ටිකක් අනපේක්ෂිත දෙයක් වෙන්නෙ. ජැක්ස් සහ වැල් සැලසුම් කරපු හැම දෙයක්ම උඩු යටිකුරු වෙලා ඔවුන්ගේ භූමි සහායක කණ්ඩායම සමූල ඝාතනය වුණාට පස්සෙ බලය ලයිට අතට යනව. හැබැයි ඊට පස්සෙ ලයිට යෝජනා කරනව වැල් සහ ජැක්ස් දෙන්නට ඇවිල්ල එකඟතාවයකට ආවොත් යුද්ධයක් නොකර, අවම හානියක් ඇතුව යුද්ධය අවසන් කරන්න පුළුවන් කියල. ජැක්ස් සහ වැල් ඒ අනුව ලයිට හමු වෙනව. ඔන්න එතනදි බලය ආයෙත් මාරු වෙන ආකාරයේ සිදුවීමක් වෙනව. මේ අතරෙ සෙග් ඉන්නෙ සොඩ්ව අල්ලගෙන. හැබැයි එතන තවත් බල පෙරලියක් වෙනව වෙග්තෝර් වල සහ කැන්ඩෝර් වල බලය තුලනය වෙන ආකාරයේ. මේ දේවල් මෙහෙම වෙනකොට, ජෙයිනා, ඩෙව් එක්ක කැන්ඩෝර් වලට ඇතුළු වෙලා සොඩ් ඉන්න තැනට එනව. මේ සිදුවීමෙන් පස්සෙ හරි අපූරු දෙයක් වෙනව. මේ වෙනකල් දරුණු හතුරෙක් කියල සෙග් හිතාගෙන ඉන්න කෙනෙක්ගෙන් සෙග්ට අසාමාන්‍ය ආකාරයේ බලයක් ලැබෙනව. කොහොමහරි වෙග්තෝර් සහ කැන්ඩෝර් වල බල අරගලයේ බිල්ලක් විදියට අද කතාංගය අවසානයේ මෙතෙක් කතාව තුළ වැදගත් මෙහෙයක් කරපු චරිතයකට මරණීය දණ්ඩනය නියම වෙනව. එහෙනම් බලල ඉන්නකො මොකෝ වෙන්නෙ කියල. ඊලඟ කතාංගය අපේ හසායියා අරගෙන් එයි. මම ගිහින් එන්නම්.. ජය වේවා..!

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

 Torrents Download

| WEB | x264 | 720p | 1GB |

Direct Download

| WEB | x265 | 720p | 130MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!