The Chilling Adventures of Sabrina [S02 : E08] | උපන්නෙමි ඈ, විනාශයේ නමින්!!

ඔන්න එහෙමනම් සබ්‍රිනා දෙවැනි කතාමාලාවේ අටවැනි කොටසේ උපසිරැසිය රැගෙන ආවා. මේ පාර කතාවනම් කලින්ට වැඩිය ගොඩක් සිත් ගන්නා ආකාරයක් තමයි දිස් වෙන්නෙ. හොදයි එහෙමනම් අපි බලමු කතාවේ මොකද වෙන්නෙ කියලා.

ගිය සතියේ කොටසින් දැක බලාගන්න ලැබුනා ව්‍යාජ දෙවියන්ගේ දඩයක්කරුවන්ගෙ ප්‍රහාරයෙන් දැඩි ලෙස තුවාල ලබපු ඇම්බ්‍රෝස්ව පවා සබ්‍රිනා සැනෙකින් සුව කළ ආකාරය. එසේම ඇය මියගිය අයට පණ ලබා දීම නිසාත් ඇය මරණයෙන් යළි උපන් නිසාත් ඇයගෙ මේ අදහාගත නොහැකි මහා බලය ගැන මායා සමූහයේ හැම කෙනෙක්ම වගේ විස්මයටත් යම් බියකටත් පත් වෙලා ඉන්නේ. එසේම සබ්‍රිනා තමන්ගෙ යාලුවා වෙච්ච රොසලින්ඩ් හට නැවත පෙනීම ලබා දීමත් කට්ටියට මතක ඇති. ඒක අහලා හිල්ඩා නැන්දා පවා පුදුමා උනා නෙව.

ඒ වගේම තමයි ගිය සතියේ කොටසින් සබ්‍රිනා ගැන, සබ්‍රිනා හට අලුතින් ලැබුණු බලයන් ගැන යම් අදහසක් හෝඩුවාවක් සොයාගන්නට හාර්වි සහ තියෝ සමත් උනා. පතල්වල ඇති 13වැනි උමගෙන් මේ කට්ටියට පැරණි මායාකාරියෙක් මෙන්ම සියවස් ගණනාවක් තරම් පැරණි සබ්‍රිනාගෙ රුව ඇති සිතුවමක් සොයාගන්නට ලැබෙනවා. ඒ සිත්තමේ දැක්වෙන ආකාරයට සබ්‍රිනා මිහිපිට ලෝක විනාශය ගෙන ඒමට පැමිණි අදුරු ස්වාමීන්ගෙ දූතයෙක්, කොටින්ම කිව්වොත් අපායේ අග්‍රදුතයා. ඉතින් මේක දැකලා සබ්‍රිනා දැඩි තිගැස්මකට ලක් වෙනවා.

අද කොටස ගැන කිව්වොත් අද ඔන්න සබ්‍රිනා තමන්ගෙ ජිවිතේ ගැන මේ දැනගත්තු ලොකු රහසේ අගක්මුලක් හොයන්න වෙහෙසෙනවා. සබ්‍රිනා නික් එක්ක කෙලින්ම යන්නෙ මිස් වෝඩ්වෙල් ගාවට. ඉතින් මිස් වෝඩ්වෙල් එහෙමත් නැත්නම් වෝඩ්වෙල් වගේ ඉන්න ලිලිත් සබ්‍රිනාට මේ සිතුවම ගැන පැහැදිලි කිරීමක් කරලා දීලා යම් අදහසක් ද ලබා දෙනවා. ඒ අදහස වෙන්නෙ සබ්‍රිනා සතු මායා බලයන් සියල්ල අතෑරලා ඇයට සම්පූර්ණ ලෙසම මනුස්සයෙක් වෙන්න කියන එකයි. ඉතින් සබ්‍රිනාට මේකට කරන්න තියෙන්නෙ තමන් වගේම තවත් කෙනෙක්ව නිර්මාණය කරන එක. කොහොමහරි සබ්‍රිනා ඒ වැඩේත් ඉතාමත් අති සාර්ථක කරනවා.

හොදයි එහෙමනම් මීට වැඩිය දෙයක් මම කියන්න යන්නෙ නෑ. එහෙමනම් ඔගොල්ලොම බලන්නකෝ සබ්‍රිනා ලෝක විනාශය ගැන අනාවැකියක් නවත්තන්න මොනාද කරන්නෙ, ඒ වගේම ඒ කරන දේවල් සාර්ථක වෙයිද නැද්ද කියලා. එහෙමනම් මායාකාරිය සබ්‍රිනා ස්පෙල්මන්ගෙ වික්‍රම දෙවැනි කතාමාලාවේ මගේ වැඩ කොටස අවසන්. යළි හමුවෙන තුරු ඔබ සැමට ජයෙන් ජය!

  Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| WEB | x264 | 720p  | 4.2GB | Complete S02

Direct Download

| WEB | x264 | 720p | 450MB |

| WEB  | x264 | 720p| 4.2GB | Complete S02

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!