Kavan (2017) | ජඩමාධ්‍යයට එරෙහිව ජනමාධ්‍යය..

සේදුපතිගේ චරිතය පටන් ගන්නේ ජනමාධ්‍ය සිසුවෙක් විදියට. කතාව පටන් ගනිද්දිම සේදුපතිට මලර් (මැඩෝනා සෙබෙස්තියන්) ගෙන් බූට් එකක් හම්බෙනවා. අවුරුදු තුනකට විතර පස්සේ සේදුපතිට සෙන්-1 ටීවී කියන මාධ්‍ය ජාලයෙන් ඉන්ටවිවු එකක් එනවා. ඉන්ටවිවු එකට යන අතරමඟ ලොකු කලබලයක්. ඒකට හේතුව කල්‍යාන් කියලා නාළිකා හිමියෙක් සහ මැර දේශපාලඥයෙක් වෙන ධීරන් මනියරසු කියන දෙන්නා. මේ සිද්ධිය සේදුපති වාර්තා කරලා සෙන්-1 මාධ්‍ය ආයතනයේ හැමෝගෙමත් හිත් දිනාගෙන අවසානයේ මලර්ගේ හිතත් දිනාගෙන අවසානයේ ඕපන්-ටෝක් කියන අළුත්ම දේශපාලන සංවාදාත්මක වැඩසටහනේ මෙහෙයවන්නා බවට පත්වෙනවා. ඔය අතරේ අබ්දුල් සහ කල්පනා කියලා තරුණ ජෝඩුවක් ධීරන් මනියරසුගේ කෘමිනාෂක ෆැක්ටරියකට විරුද්ධව අරගල කරනවා. ඒකට තරහා ගිය ධීරන් මැරයින් දම්මලා කල්පනාව අතවරයට ලක් කරනවා. සෙන්-1 නාලිකාවේ ප්‍ර‍ධානියත් මේවාට උඩගෙඩි දෙනවා තමුන්ගේ නාළිකාව හරහා.  සේදුපති මේක නොදැන හිටියා නෙවෙයි. නමුත් තමුන්ගේ වෙලාව එනකල් ඉවසගෙනයි හිටියේ. ඕපන්-ටෝක් වැඩසටහනේ පළවෙනි විකාශය ධීරන් මනියරසු එක්ක විජය් සේදුපති. මේ කොටස තමයි චිත්‍ර‍පටයේ හැරවුම් ලක්ෂය සහ හොඳම කොටස.එතන ලොකු සිද්ධියක් වෙනවා හොඳඳ (ඔයාලම බලන්න). කොච්චර ලොකුද කියනවා නම් සේදුපතියි එයාගේ යාළුවො සෙට් එකයි රස්සාවෙන් එළවලා දානවා. මේ වෙලාවේ අපේ ලංකාවේ TNL වගේ නාලිකාවක (මුත්තමිල් ටීවී) අධ්‍යක්ෂකවරයෙක් මේ මාධ්‍ය කණ්ඩායමට යුක්තිය කතා කරන්න තමුන්ගේ හද්ද පරණ නාළිකාවේ අවකාශය ලබා දෙනවා. ඒ වෙන කවුරුත් නෙවෙයි T. රාජේන්දර් (ඌ නම් පට්ට ආතල් චරිතේ) . එතැනින් එහාට බලන්නකෝ මේ සෙට් එක එකතු වෙලා ජඩ මාධ්‍යයට එරෙහිව ගහපු ගේම මොකද්ද කියලා.

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDRIP | x264 | 720p | 712MB | 

Speed4up ලින්ක් බාවිතා කිරීමට නම් ඔබට ඇඩ් බ්ලොක් ඉවත් කිරීමට (ad blocker disabled) සිදුවනු ඇත.  ඩවුන්ලෝඩ් කිරීමේදී ගැටලුවත් ඇති වූවහොත් How to download from speed4up යන ස්ථානය ක්ලික් කර බලාගන්න පුළුවන්. 

Direct Download

| HDRIP | x264 | ESub | 712MB | 

| HDRIP | x264 | ESub | 712MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!