Kanchana 3 (2019) | දෙවියන්ටවත් නතර කල නොහැකි පලිගැනීමක තුන් වැන්න…[Proper HDRIP Updates]

කාංචනා සීරීස් එකෙන් ලබපු අති සාර්ථකත්වය නිසාම රාඝවා ලෝරන්ස් විසින් කාංචනා කතා මාලාවේ තවත් කොටසක් නිර්මාණය කරන්න තීරණය කරනවා. මෙවර රාඝවා Vedhika, Oviya සහ නවක නිළි Nikki Tamboli යන සුරූපී යුවතියන් තුන්දෙනාත් එකතු කරගෙන දැවැන්ත වැඩකටයි අත ගහන්නේ. කෝටි 150ක වියදමින් තැනෙන මුනි කතා මාලාවෙ හතරවැන්න නොහොත් කාංචනා තුන් වැන්න මේ වසරේ අප්‍රේල් 19 දින සිට ලොවපුරා රිදීතිරයන් 2600කටත් වැඩි සංඛ්‍යාවක ප්‍රදර්ශනය ආරම්භ වූවා. මේ චිත්‍රපටය රාගවා ලෝරන්ස් සමගින් Sun Pictures ආයතනය එක්ව නිෂ්පාදනය කළ අතර මෙම චිත්‍රපටය බොහොමයක් දමිළ චිත්‍රපටයන් තබා තිබූ ආදායම් වාර්තාවන් පලමු දින කිහිපය තුලින්ම බිඳීමට පවා සමත්ව තිබෙනවා.

මුල ඉදලා මෙම චිත්‍රපට මාලාව නැරඹුවේ නැහැ ඒක නිසා කිසි දෙයක් තේරෙන්නේ නැතිවෙයි කියලා තව කෙනෙකුට සිතෙන්නට පුළුවන් නමුත් මම වඟකීමෙන් කියන දෙයක් තමයි එහෙම එකක් නැහැ මොකද චිත්‍රපට දාමයේ චිත්‍රපටයකින් තවත් චිත්‍රපටයකට තිබෙන කතාවන්හි කිසිදු සම්බන්ධතාවයක් නැති නිසා..! තිබෙන එකම සම්බන්ධතාව තමයි නිෂ්පාදක අධ්‍යක්ෂක කතාව තිර රචනය වගේම කතාවේ තිබෙන සිටින ප්‍රධාන චරිතයන් ටික පමණක් එක ලෙසින් දකින්නට ලැබීම. මා පෙර සඳහන් කළා මෙන් මේ චිත්‍රපටිය සාම්ප්‍රදායික දමිළ සිනමාපටයක අඩංගු සියලු කරුණුවලින් සමන්විත වන අතර මෙය එම රටාවෙන් ඒ රාමුවෙන් කිසිදු ආකාරයක වෙනසකට භාජනය වී නොමැති බව තවදුරටත් සඳහන් කළ යුතුයි.එනමුත් මෙම චිත්‍රපට දාමයේ රසිකයින්ට කිසිදු ආකාරයක තම රසාස්වාදයට හානියක් නොවනවාසේම අනිකුත්ද මිල සිනමා රසිකයන්ටද සාම්ප්‍රදායික දමිළ සිනමා පටයක දී ලැබෙන ආශ්වාදය මුළුමනින්ම ලබා ගැනීමට හැකිවන බව නොඅනුමානය.

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| Proper HDRip | x264 | SD | 730MB |

Direct Download

| Proper HDRip | x264 | SD | 281MB |

| Proper HDRip | x264 | SD | 430MB |

| Proper HDRip | x264 | SD | 730MB |

| Proper HDRip | x264 | 720p | 1.4GB |

| Proper HDRip | x265 | 720p | 930MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

4 thoughts on “Kanchana 3 (2019) | දෙවියන්ටවත් නතර කල නොහැකි පලිගැනීමක තුන් වැන්න…[Proper HDRIP Updates]

 • June 3, 2019 at 15:06
  Permalink

  sir new fiime thanda kanchana3 all redy oya thala thipuna sir

  Reply
 • June 8, 2019 at 09:08
  Permalink

  Eyi ban redda meva download krnna beri?download link giyama error ekak enava.issra tibba vage openload valat hadapanko,admin??

  Reply
  • June 8, 2019 at 17:44
   Permalink

   Openload Link th tiyenne ewa ganna..

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!