Warrior (2019) [S01: E06] | සටන ඇරඹුනා පමණි… (18+)

ඔන්න එහෙනම් මේ එන්නෙ ”Warrior” කතාමලාවෙ සයවන කොටසත් සමගයි. ලහිරුට කරගන්න නොහැකි තත්ත්වයක් පැමිණීම හේතුවෙන් උපසිරැසකරුවන් කීප දෙනෙක් එකතු වෙලා ඉතුරු කොටස් ටිකත් රැගෙන එයි. එහෙනම් අපි කතාව පැත්තට හැරෙමුකො.

ගිය සතියෙ කොටසින් මතක ඇතිනෙ ෆාදර් ජුන්ගෙ රත්තරං අරගෙන එන්න ගියපු ගමනේදී අසාම්ටයි යන්ග් ජුන්ටයි මුහුණ දෙන්න වෙච්ච දේවල්. ඒත් කොහොමහරි ඔවුන් එතනින් පැනගන්නවා රත්තරං ටිකත් එක්කම වගේ. අද කොටස පටන්ගන්නෙ ලොකු වින්නැහියකින්. අලුත් අවුරුද්ද සමරලා හැමෝම සතුටින් ඉන්න වෙලාවේ ලොකු පිපුරුමක් ඇති වෙනවා. මේක කරන්නෙ කවුද කියලා කිසිම අදහසක් නෑ. ඒවගේම තමයි මේකෙන් ෆාදර් ජුන්ග්ට ලොකු තුවාලයක් සිදුවෙනවා. ඉතින් මෙයාලා වැඩේ කරා කියලා අනුමාන කරන්නෙ ලෝන්ග් සීලා. ඉතින් මෙයාලා එයාලත් එක්ක ලොකු සටනකට යන්නයි ලෑස්ති වෙන්නෙ. ඒවගේම තමයි ඩේමං එනවා ගත්තු ණය ටික ඉල්ලගන්න බිලීගෙන්. හැබැයි මෙයා ගාව ඒකට සල්ලි නෑ. ඉතින් මොහු කරන්නේ පොඩි කුමන්ත්‍රණයක් ගහනවා ඩේමන්ගෙන් ගැලවෙන්න. එහෙනම් අපි බලමුකෝ ෆාදර් ජුන්ට මේ සිදුවෙච්ච ප්‍රහාරය නිසා යුද්ධයකට මුල පුරයිද? එහෙනමත් නැත්තම් මොවුන් ඒක සමාදනව විසඳගන්න පුළුවන් වෙයි කියලා.

මීළඟ කොටසින් හම්බවෙනකම් හැමෝටම ජය!!

 හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| WEB | x264 | 720p | 520MB |

Direct Download

| WEB | x264 | 480p | 165MB |

| WEB | x264 | 720p | 520MB |

| WEB | x265 | 720p | 200MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

One thought on “Warrior (2019) [S01: E06] | සටන ඇරඹුනා පමණි… (18+)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!