Marvel’s Cloak & Dagger [S02 : E06] | දුර්වල තැනට පහර දීම..!

ආයිබෝවන්..!

සමාවෙන්න ඕනෙ 8 වෙනි කතාංගය නිකුත් වෙනකනුත් මට 6 වෙනි කතාංගය ලබා දෙන්න හැකි වුණේ නැති වීම ගැන. ඒකට ලොකුම සාධකය වුණේ ඇත්තටම අපි මහන්සි වෙලා උපසිරැසි ගන්වන ලයින් ප්‍රමාණය තරමටවත් බාගත කිරීම් මේ කතා මාලාවට ලැබෙන්නෙ නැති එක. එතකොට කාට වුණත් පසුබෑමක් ඇති වෙනව උපසිරැසිය ලබා දීම ගැන. මොකද කට්ටිය දන්නවනෙ මම වෝකින්ඩෙඩ්, බෑඩ්ලෑන්ඩ්ස් වගේ ඒව කවදාවත් මෙහෙම ප්‍රමාද කරල නැහැ. මම ඒවට උපසිරැසි ලබා දෙන්නෙ ලොකු තෘප්තියක් ඇතුව. කොහොමද සීමිත ප්‍රේක්ෂකයන් ගාණක් වුණත් මේ තරම් ප්‍රමාද කිරීම සම්බන්ධයෙන් මම මගේ කණගාටුව ප්‍රකාශ කර සිටිනවා. මේ වෙද්දි 7 වැනි කතාංගය උපසිරැසි ගන්වල තියෙන්නෙ කියල ආරංචියක් ආව. ඒ නිසා මෙතන ඉඳල ආයෙ ප්‍රමාදයක් වෙන එකක් නෑ. එහෙනම් මේ Cloak and Dagger සඳහා මම ලබා දෙන අවසාන උපසිරැසිය. බලමු කලින් කොටසෙ මොනවද වුණේ කියල.

පහුගිය කොටසින්..

ටැන්ඩි ගිය සතියෙ කතාවක් මඟින් කතාවක් කිව්ව මතකනෙ. ඒ වගේම ටැන්ඩි සහ ටයිරොන් දෙන්න පාරවල් දෙකක් අබිරහස් දෙකක් පස්සෙ හඹාගෙන ගියා. ටයිරොන් යන්නෙ කෝනර්ස් පස්සෙ, ටැන්ඩි යන්නෙ ගෑණු ළමයි පැහැරගන්න කෙනා හොයන්න. කොහොමහරි ටයිරොන්ට කෝනර්ස් හමු වෙනව. හැබැයි අපි හිතන දේ නෙවෙයි ඊට පස්සෙ වෙන්නෙ. මෙතෙක් ආපු ගමන් සම්පුර්ණයෙන්ම වෙනස් වෙනව කෝනර්ස් සහ ටයිරොන් දෙන්නගෙ මේ හමුවීම නිසා. ඒ වගේම ටැන්ඩි, ලියා යාළුකරගෙන උත්සාහ කරනව, මේ ගෑණු ළමයින්ගෙ ප්‍රශ්නෙ විසඳගන්න. ඔන්න ඔය විදියට ඒ පාරෙ යන ටැන්ඩි ලියා ගැන මෙතෙක් නොදැන හිටපු බරපතල දෙයක් දැනගන්නව. ඒ තමයි මේ ගෑණු ළමයි පැහැරගැනීම පිටිපස්සෙ ඉන්නෙ ලියා සහ ඇන්ඩ්‍රේ කියල. හැබැයි ඉතිං ඒ වෙද්දි පරක්කු වැඩියි. ලියා ටැන්ඩිව අල්ලගෙන ගිලන් රථය ඇතුළට දාගන්නව.

අද කොටසින්..

ඉතිං ගිලන් රථයට දාගත්ත ටැන්ඩිට අද මොකද්ද වෙන්නෙ කියල බලාගන්න පුළුවන්. මේ කොටසත් සෑහෙන ව්‍යාකූල ගතියක් ගනීවි. ඒකට හේතුව තැන් කීපයක ආකාර කීපයකට ටැන්ඩිව දැකගන්න ඔයාලට පුළුවන් වීම. ඒ ඒ තැන් වල සිද්ධ වෙන සිදුවීම් එකකට එකක් සම්බන්ධ නැහැ. නමුත් අවසාන විනාඩි කීපය වෙනකොට තේරුම් යාවි එහෙම වුණේ ඇයි, ඒක කලේ කවුද කියල. කොහොමටත් ප්‍රතිසන්ධි ගැලපීම නම් මේ කතා මාලාවේ අවසාන එපිය දක්වා යන්න ඉඩකඩ තියෙනව. එහෙනම් ඊලඟ එපිය අසුරු සැනෙකින් ලැබෙයි. ඇඩ්මින්වරුන්ගේ තර්ජන, ගර්ජන අස්සෙ හරි අමාරුවෙන් මේක ඉවර කරගත්ත. වෙනද වගේ පාට කරල හැඩ වැඩ දාන්න වෙලාව මදි නිසා සබ් එක නිකම්ම එව්ව. එහෙනම් ඉතිං මම ගියා. ජය වේවා..!

ඒ වගේම දැනුම් දීමක් කරන්න තියෙනවා අපේ නවතම බයිස්කෝප් සිංහලෙන් වෙබ් අඩවිය වෙනුවෙන් නිර්මාණය කල ෆේස්බුක් පිටුව ගැන. මොකක් හෝ අහේතුවකට 130,000 අධික ලයික් ප්‍රමාණයකින් යුතු අපේ ෆේස්බුක් පිටුව මීට සති දෙකකට කලින් මකා දමා තිබෙනවා. ඒ වෙනුවෙන් අපි නැවත ෆේස්බුක් පිටුවක් ආරම්භකොට තිබෙනවා. මුහුනුපොත තුල උපසිරැසි පළකිරීම් ගැන දැනුවත් වෙන්න ඒ පිටුව සමහ මෙතනින් එක්වෙන ලෙසින් හැමෝටම ආරාධනා කරනවා.

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| WEBRip | x264 | TBS | 332MB |

Direct Download

| WEBRip | x264 | TBS | 332MB |

| WEBRip | x265 | 720p | 153MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!