Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles (2019) | අපිරජ ඉබ්බන්ට එරෙහිව බැට්මෑන්…

Ninja Turtles AKA අපිරජ ඉබ්බො එහෙම කිවුවහම නොදන්න කෙනෙක් නැහැනෙ. මොකද අපි පොඩි කාලෙ ටීවී එකේ ඕනෙ තරම් මේ කාටුන් එක ගියා. ඒ වගේම තමයි බැට්මෑන්වත්. බැට්මෑන්වනම් නොදන්න එකෙක් නැහැනෙ. මොකද DC Comics Animation චිත්‍රපට ඒ තරමටම ප්‍රසිද්ධයි.ඉතින් මේ පාර DC Comic එක Nickelodeon එකත් එක්ක සෙට් වෙලා බැට්මෑන් සහ නින්ජ ටර්ටල්ස් ලගෙ ක්‍රොස් ඕවර් ඇනිමේශන් ෆිල්ම් එකක් හදල. ඒ තමයි Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles (2019) කියන ෆිල්ම් එක. Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles කියන කොමික් බුක් එකේ ඉශූ හය තමයි මේ ෆිල්ම් එකට පාදක කරගෙන තියෙන්නෙ.ඒවගේම බැට්මෑන්, රොබින්, බැට්ගර්ල්, ජෝකර්, රාස් අල් ගුල්, හාර්ලි කුයින්, පොයිසන් අයිවී, බේන්, පෙන්ගුවින්, වගේ DC Comic වල දැවැන්ත චරිත බොහෝ ප්‍රමාණයක් මයිකල් ඇන්ජෙලෝ, රෆායෙල්, ලියනාඩෝ, ඩොනෙටෙලෝ, ශෙඩර්, කියන Mirage Studios එකෙන් හදුන්වා දුන්න චරිත එක්ක සම්මිශ්‍රණය කරල මෙහි අධයක්ෂක වරයා ඉතාමත් සර්තක චිත්‍රපටයක් හදල තියෙනව කිවුවොත් නිවැරදියි. හැබැයි මම දන්න විදිහට දැන්නම් නින්ජ ටර්ටල්ස් කොමික් බුක් පබ්ලිශ් කිරීමේ අයිතිය තියෙන්නෙ IDW Publishingලට.

මාස නමයකට පස්සෙ තමයි මම මේ සබ් එකක් අරගෙන එන්නෙ. කාලෙක ඉදන් තමයි බැට්මෑන් ෆිල්ම් එකකට සබ් එකක් කරන්න බලාගෙන හිටියෙ. අන්තිමේදි ඔන්න සබ් එකක් කලා. මේකෙ ඉංග්‍රීසි සබ් එක රිලීස් වුනා කියල මාව දැනුවත් කරපු හසන්ත අයියටත් මම ස්තූති වන්ත වෙනව. මේක තමයි 2019 වර්ෂයේ රිලීස් වුණ තුන්වන DC ඇනිමේෂන් චිත්‍රපටය හොදයි එහෙනම් අපි ෆිල්ම් එක පැත්තට හැරෙමු.

මේ ෆිල්ම් එක 2019 මැයි 14 වෙනිද (ඊයෙ) තමයි රිලීස් වුනේ. පැය එකයි විනාඩි විසි හතරක දාවන කාලයකින් සමන්විත මේ චිත්‍රපටය මේ වනවිට IMDB දර්ශකයෙ 7.4 ක අගයක් ලබාගෙන තියෙනව. පවුලේ සැමට නැරඹීමට හැකි මෙම ඇනිමේෂන් චිත්‍රපටය Action, Adventure, Animation ගණයට තමයි අයත් වෙන්නෙ. මේක අධ්‍යක්ෂණය කරල තියෙන්නෙ Jake Castorena කියන අධ්‍යක්ෂකවරයා විසින්. The Death of Superman ෆිල්ම් එකත් මෙයා තමයි අධ්‍යක්ෂණය කරල තියෙන්නෙ.

ෆිල්ම් එකේ කතාව පැත්තට හැරුනොත් ශෙඩර් (AKA සාකිය) සහ රාස් අල් ගුල් දෙන්නත් එක්ක එකතුවෙලා ගෝතම් නගරය විනාශ කරන්න ප්ලෑනක් ගහනව.ගෝතම් නගරයේ විනාශය වෙනුවෙන් ශෙඩර්ට ලාසරස් පීට් එක දෙන බවට රාස් අල් ගුල් පොරොන්දු වෙනව. ඉතින් ශෙඩර්ගෙ පස්සෙන් ගෝතම් වලට එන නින්ජා ටර්ටල්ස්ල ටිකට අන්තිමේදි බැට්මෑන්ව මුණගැහෙනව. ඊට පස්සෙ දෙගොල්ලො අතර වලියකුත් යනව. කවුරු දිනයිද? කවුරු පරදියිද? නගරය විනාශ වෙයිද? ඒටික ෆිල්ම් එක බාගෙනම බලන්න.

චරිත වලට හඩකවන්නෙ මෙන්න මේ කට්ටිය

Troy Baker – Batman / Joker
Eric Bauza – Leonardo
Darren Criss – Raphael
Kyle Mooney – Michelangelo
Baron Vaughn – Donatello
Carlos Alazraqui – Bane
Cas Anvar – Ra’s al Ghul
Rachel Bloom – Batgirl

එහෙනම් මම ගිහින් එන්නම් තවත් උපසිරසියකින් හමුවෙමු. මතක ඇතුව කමෙන්ටුවකුත් දාගෙනම යන්න. හැමෝටම බුදු සරණයි. ඒවගේම මේකෙ බ්ලූ-රේ බලන්න ඕනෙ කට්ටිය තව ටික කාලයක් ඉන්න. ජුනි 4 වෙනිද තමයි මේකෙ බ්ලූ-රේ එක රිලීස් වෙන්නෙ. එතකන් ඉන්න බැරි අය වෙබ් රිප් එක බලන්න.

CHOOSE YOUR SIDE…………….

– COWABUNGA –

 
Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| WEB-DL | x264 | 720p | 750MB |  

Direct Download

| WEB-DL | x264 | 480p | 280MB |

| WEB-DL | x264 | 720p | 630MB |

| WEB-DL | x264 | 720p | 790MB |

| WEB-DL | x264 | 1080p | 1.7GB |

| WEB-DL | x265 | 720p | 290MB | PSA |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්.  

 (දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

4 thoughts on “Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles (2019) | අපිරජ ඉබ්බන්ට එරෙහිව බැට්මෑන්…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!