Delhi Crime [S01 : E7] | කිලිපොලා යන ම්ලේච්ඡ අපරාධයක අවසානය..

2019 මාර්තු 22වෙනිද නිකුත් වීම ආරම්භ වුනු Delhi Crime කතා මාලාවේ අවසාන කොටස, හත්වන කොටස එක්කයි ඔයාල සම්බන්ධ වෙන්නෙ. Netflix ආයතනය විසින් නිපදවන ලද වෙබ් කතා මාලාවක් වන මෙහි ඉන්දියාවේ සිදුවුනු 2012 Delhi Gang Rape නොහොත් 2012 සමූහ දූෂන සිද්දියෙහි කතාව අන්තර්ගත වනවා. 2012 දූෂන සිද්දියෙහි ම්ලේච්ඡත්වය මනාව පැහැදිලි කරමින් කතා මලාව ඉදිරිපත් වුනු නිසාදෝ, 8.7 ක් වැනි ඉහල IMDb අගයක් කතා මලාවට ලැබිල තියනව.

තීරණාත්මක අවසන් කතාංගයෙදි ඔයාලට බලාගන්න පුලුවන් වෙයි අපරධකරුවන්ගෙ අවසානය තීරණය වෙන්නෙ කොහොමද කියල. ඒ වගේම තමයි මෙම සිද්දියට ගොදුරු වුනු තරුණියගෙ ප්‍රකාශනයත් මේ කතාංගයෙදි ඔයාලට අහන්න ලැබෙයි. ඒකත් හොදින්ම අහන්න. මොකද මේ අපරාධය කොච්චර දරුණු එකක්ද කියල ඔයාලට දැනෙන්න ගනීවි. ඉන්දියාව විතරක් නෙවෙයි මුලු ලෝකයෙම අවධාවයට ලක් වුනු අපරාධයක් සිදු කිරීමේ දී කිසිදු බයක් සැකක් නැතිව සිදු කිරීමේ කුරිරු බව කතා මාලාව තුල පැහැදිලිව සටහන් වෙලා තියනව. කතාවෙ ඉඟි කිහිපයක් විතරයි මම උඩින් සදහන් කරල තියෙන්නෙ. පසුගිය කතා විස්තර ගැන සදහන් කරන්න යන්නෙ නැහැ. මොකද මුල ඉදන් කතා මාලාව බලපු කෙනෙක්නම් දැනටමත් කතාව දන්න නිසා. තවම කතා මලාව බලන්න ගත්තෙ නැත්තම් අරගෙන බලන්න, කිසිම සැකයක් ඇති කරගන්න එපා. සුපිරියක් කියල හිතේවි.

මේ කතා මලාව කොටස් හතකින් සමන්විතයි. මේක ඔයාල අතට පත් කරන්න මං වගේම තවත් උපසිරැසි කරුවන් දෙදෙනෙක් සහයෝගෙ දැක්වුව. කියපු ගමන් බෑ කියන්නෙ නැතුව වැඩේට එකතු වුනු මුතූ උඩුකලා අක්කටත් බේනුක නිම්හාන් සේනාධීර මලයටත් බෙහෙවින් ස්තූතිවන්ත වෙන අතර මේ කාර්යය සාර්ථක කරගැනීමට සහය දුන් ඇඩ්මින් මණ්ඩලයේ සමාජික සිසිල සහෝටත් ස්තූති වන්ත වෙමින්, තවත් මෙවන් නිර්මාණ ගෙන එමේ බලාපොරොත්තුවෙන් මම සමු ගන්නවා.

ජය ශ්‍රී!

  Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDRip | x264 | 720p | 2GB | Complete S01|

Direct Download

| HDRip | x264 | 720p | 280MB |

| HDRip | x264 | 720p | 1.9GB | Complete S01 |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!