The Brave (2019) AKA LAZARAT- අපරාධ වලින් පිරුණු රාජධානියක අවසානය…

ඔන්න යාළුවනේ තවත් පට්ට පතුරු බයිස්කොප් එකක් එක්ක ඔයාලව හමුවෙන්න ඇවිත් ඉන්නෙ..මේ බයිස්කොප් එක ගැන කියනවා නම් , මේක සුපිරි Action, Crime, Thriller ගනයට අයිති වෙන බයිකොප් එකක් , ඒවගේම ,මේකට imdb දර්ශකයේ ඉහල අගයක්ද හිමිවෙලා තිබෙනවා , ඒක imdb දර්ශකයේ සටහන් වෙන්නෙ 5.9 විදියට , මගේ නම් අදහස මේකට මීට වඩා ඉහල අගයක් ලැබුනා නම් හොඳයි කියලා . මම එහෙම කිව්වෙ මොකද කියලා , ඔයාලට මේක බලන අතර වාරයේදි තේරුම් ගන්න පුලුවන් වේවි. මේක නෙදර්ලන්තයේ සිනමා නිර්මාණයක් , මේක අධ්‍යක්ණය කරලා තියෙන්නෙ William Kaufman විසින් .. එහෙනම් වැඩි කථා නැතිව අපි මෙකේ ස්ටෝරිය ගැන පොඩ්ඩක් දැනගෙන ඉමු.

ස්ටොරිය කෙටියෙන් මෙන්න මෙහෙමයි , ඇල්බෙනියාව මේ කාල වකවානුව වෙද්දි දුෂිත රටක් ,ඒ කිව්වෙ අපරාධකරුවන් ඒවගේම අපරාධ කණ්ඩායම් ඒවගේම මත්ද්‍රව්‍ය අවි ආයුධ වලින් පිරුණු දූෂිත රාජ්‍යයක් .. එ වෙනකොට ඇල්බේනියාවේ අපරාධ ලෝකයේ රජා විදිහට එහෙමත් නැත්නම් ඩොන් විදිහට තමන්ගේ ආධිපත්‍ය පතුරවා ගෙන ඉන්නෙ පෙඩුල්ලා නමින් හදුන්වන බයානක අපරාධකරුවා ඒ ජරමර අස්සෙ ඇල්බෙනියා රජයට අවශ්‍ය වෙනවා යුරෝපා සංගමයේ සමාජිකත්වය ලබා ගන්න .. නමුත් ඒක කරන්න නම් ඇල්බේනියාව නිදහස් සමකාමි රාජ්‍යයක් බවට පත් කරන්න වෙනවා .. ඒ රාජකාරිය පැවරෙන්නෙ . .. ඇල්බෙනියා රාජ්‍යයේ පොලීසියට එම ඒකකය හදුන්වන්නෙ රෙනියා නමින් ඒකට විශේෂ දක්ෂතා සහිත කණ්ඩායමක් පත් කරනු ලබනවා .. කෝජා , රේයි සනා …සනා .කෝලා .. නම් ඔවුන් බොහෝ දෙනෙක් විශේෂ බලකා වල සේවය කරපු අය ඔවුන්ට පැවරෙන රාජකාරිය වෙන්නෙ , ඇල්බේනියාවේ අපරාධවල මුලසුන එහමත් නැත්නම් පලමු තැන දරන අති භයානක අපරාධකරුවෙකු වන පෙඩුල්ලා ගේ අධිරාජ්‍ය බිද දමන්න ..කොහොම වුනත් එගීම් ඇතුලු කණ්ඩායම පෙඩුල්ලා ගේ අධිරාජ්‍ය බිද දමන්න කොපමණ වැටලීම් සිදුකරත් ඔහුට විරුද්ධව කිසිදු සාක්ෂියක් හමුවන්නෙ නැහැ ..ඒ මොකද කියලා ඔයාලට මේ සුපිරි බයිස්කොප් එක නරබද්දි තේරුම් ගන්න පුළුවන් වේවි ..ඒ වගේම ඇල්බේනියාවේ පතාල ලෝකයේ රජුට එරෙහිව කරන සටනදේ පොලිස් නිළධාරීන් විශාල සංඛ්‍යාවකට තම ජීවතයෙන් වන්දි ගෙවන්න සිද්ධ වෙනවා .. මීට වඩා මම ඔයාලට මේ සුපිරි බයිස්කොප් එක ගැන කියන්න යන්නෙ නැහැ .. ඔයාලම මේක නරබලා දැන ගන්නකෝ එගීම් ඇතුළු කණ්ඩායමට පෙඩුල්ලා ගේ රාජධානිය බිද දමලා තමන් ගේ රට යුරෝපා සංගමයේ සමාජිකයෙක් කරලා අපරාධ නැති සාමකමි රටක් බවට පත් කරන්න පුළුවන් වේවිද කියලා එහෙනම් මෙවැනිම සුපිරි ගණයේ බයිස්කොප් එකකින් නැවත හමුවෙමු .

බයිස්කොප් එකට ජයෙන් ජය !!!!

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| WEB | x264 | 720p | 850MB | MkvCage |

Direct Download

| WEB | x264 | 480p | 370MB |

| WEB | x264 | 720p | 850MB | MkvCage |

| WEB | x264 | 1080p | 1.8GB |

| WEB | x265 | 720p | 420MB | HEVC |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

One thought on “The Brave (2019) AKA LAZARAT- අපරාධ වලින් පිරුණු රාජධානියක අවසානය…

  • May 8, 2019 at 19:30
    Permalink

    The wandering earth 2019 eke sinhala sub denn puluwnd

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!