Cobra Kai (2018-) [S02 : E06]| හරි පාරට..!

ආයුබෝවන් යාළුවනේ..!

ඉතිං ඔන්න අරගෙන ආව කෝබ්‍රා-කායි හයවැනි කතාංගය. මේ පාර කතාව පට්ට කියල දැන් හැමෝටම තේරෙනව ඇතිනේ. අනිවාරෙන් එහෙම වෙන්න එපැයි. කරාටේ කිඩ් පට්ට නම්, මේක පට්ට නොවී තියෙන්න බෑනෙ. හරි එහෙනම් මතක් කරගමු මොකෝ වුණේ කියල කලින් කොටසෙ.

පසුගිය කොටසින්..

ඉතිං හෝව්ක් වටා තමයි පහුගිය කතාංගය ගෙවිල ගියේ. ඇත්තටම ඒක වෙන්නෙ ඩිමිත්‍රි සමාජ වෙබ් ජාලයක දක්වල තිබුණු අදහසක් නිසා තමයි මේක වෙන්නෙ. ඒකට අනුව කෝබ්‍රා-කායි ප්‍රතිසංවිධානය වෙන්න ඕනෙ කතාවක් තමයි තිබුණෙ. මේකට හෝව්ක්ට මළ පනිනව. ඊට පස්සෙ තමයි ඩිමිත්‍රි හොයාගෙන ගිහින් වෙළඳ සංකීර්ණයක් ඇතුළෙදි මරාගන්න හදන්නෙ. ඒත් සෙට් එකට ඩිමිත්‍රිට හරියට පාඩමක් උගන්වන්න වෙන්නෙ නෑ. රොබී, සෑම් දෙන්න ඉන්න තැනට ඩිමිත්‍රිට එන්න පුළුවන් වෙනව. මෙතනදි සෑම්, රොබී එක්ක එකතුවෙලා හෝව්ක් ඇතුළු සෙට් එකට හොඳට පහර දෙනව. මේ පරාජය එක්ක තමයි හෝව්ක් එන්නෙ ඩෝජෝ එකට. ඇවිලෙන ගින්නට පිදුරු දානව වගේ සෙන්සෙයි ක්‍රීස් කියනව “යුද්ධයක් ඉවර වෙන්නෙ, තමන් ඒක ඉවරයි කිව්වට පස්සෙ” කියල. මේකෙන් පණගහල එන හෝව්ක් ගිහින් මියාගි-ඩෝ එක කුඩු කරල එනව. ඒ මදිවට මියාගි මහත්මයාගෙ ගෞරව පදක්කම හොරකම් කළා මදිවට එයා, ලරූසෝට දුන්නු කාර් එකේත් “කෝබ්‍රා-කායි කිසිදා නොමියේ” කියල ලියල ඇවිල්ල. මෙන්න මේකට ලරූසෝට යකා නඟිනව. ඊට පස්සෙ කෝබ්‍රා-කායි එකට ගිහින් සද්දයක් දාල එනව. ඒ එද්දි නිකම්ම නෙවෙයි එන්නෙ. කෝබ්‍රා-කායි ශිෂ්‍යයින් බොහෝ පිරිසක් ලරූසෝගෙ ඩෝජෝ එකට යන්න කෝබ්‍රා-කායි වලින් එළියට බහිනව.

අද කොටසින්..

කෝබ්‍රා-කායි එකෙන් ළමයි එළියට ගිහින් ලරූසෝ හමු වෙනව. ලරූසෝ මේ ළමයි ටික මියාගි-ඩෝ එකට බාර ගන්නව. මේකට රොබී නම් එච්චර කැමති නෑ. ඩිමිත්‍රිට හොඳටම මළ පනිනව. නමුත් කට්ටිය මියාගි-ඩෝ වලට පිළිගන්නව. මේ අතරෙ තමයි සෙන්සෙයි ලෝරන්ස් උත්සාහ කරන්නෙ මියාගි-ඩෝ එක කුඩු කරපු එක හොයාගන්න. ඒකට ඔහු ඉතුරු වුණු පිරිසට දඬුවම් දෙනව. නමුත් ඇත්ත හෙළි කරගන්න වෙන්නෙ නෑ. ඊට පස්සෙ ලෝරන්ස්ට හදිසියේ පරණ යාළුවෙක් බලන්න යන්න සිද්ධ වෙනව. ඉතිං ජොනී ලෝරන්ස්ගෙ පරණ ජීවිතේ ගැනත් අද බලාගන්න පුළුවන්. මේ කාලය අතරතුර කෝබ්‍රා-කායි බාරදීල යන්නෙ කීස්ට. බලන්න දක්ෂ ගුරුවරයෙකුට පොඩි කාලයකින් මොන තරම් ලොකු වෙනසක් කරන්න පුළුවන්ද කියල. එහෙනම් ඇතිනේ විස්තර. ඊලඟ කොටසත් ගේන්නෙ මම. එහෙනම් ඒ කොටසින් හමුවෙමු. ජය වේවා..!

“කෝබ්‍රා-කායි කිසිදා නොමියේ..!”

ඒ වගේම දැනුම් දීමක් කරන්න තියෙනවා අපේ නවතම බයිස්කෝප් සිංහලෙන් වෙබ් අඩවිය වෙනුවෙන් නිර්මාණය කල ෆේස්බුක් පිටුව ගැන. මොකක් හෝ අහේතුවකට 130,000 අධික ලයික් ප්‍රමාණයකින් යුතු අපේ ෆේස්බුක් පිටුව මකා දමා තිබෙනවා. ඒ වෙනුවෙන් අපි නැවත ෆේස්බුක් පිටුවක් ආරම්භකොට තිබෙනවා. මුහුනුපොත තුල උපසිරැසි පළකිරීම් ගැන දැනුවත් වෙන්න ඒ පිටුව සමහ මෙතනින් එක්වෙන ලෙසින් හැමෝටම ආරාධනා කරනවා.

 

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| WEB | x264 | PHOENiX | 2.1GB | Complete S02 |

Direct Download

| WEBRip | x264 | 720p | 620MB |

| WEBRip | x265 | 720p | 190MB | PSA |

| WEB | x264 | PHOENiX | 2.1GB | Complete S02

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!