Warrior (2019-) [S01: E05] | චයිනාටවුන් වලින් පිට…

ඔන්න එහෙනම් Warrior කතා මාලාවෙ 5 වෙනි කොටසත් අරගෙන ආවා. දන්නවනෙ දැං අ සාම් නිදහස් වෙලා ඉන්නෙ. ඒ වගේම නගරාධිපති බ්ලේක්ගෙ නෝනත් අ සාම්ට කැමති බවක් පේන්න තියනවා. දැං අපි දන්න කාරණයක් තමයි මායි ලිං මොකක් හරි දේකට අර අදින විත්තිය උප නගරාධිපති එක්ක එකතුවෙලා. ඕක නිසාම මායි ලිං ෆන්ග් හායිලා එක්ක හමුවක් සූදානම් කරගන්නවා. මොකද මෙයාලා යුද්ධ කරනවනම් පිරිස අවශ්‍ය වෙනවා. ඒ වෙනුවෙන් තමයි මේ හමුව සිද්දවෙන්නෙ. හැබැයි කවුරුත් නොහිතපු විදිහට එතනදි ප්‍රධානියව මරලා දානවා.

ඒත් එක්කම නගරාධිපතිගෙ නියෝග අනුව කියලා උප නගරාධිපති පොලිසිය යවනවා චයිනාටවුන් වල වැටලීමක් කරන්න. මේ වැටලීම වෙන්නෙ එහෙ තියන ගණිකා නිවසෙ හැබැයි නගරාධිපතිත් ඒ වෙනකොට එතන තමයි ඉන්නෙ. කොහොමහරි නගරාධිපතිව එතනින් එළියට ගන්න හැකියාව ලැබෙනවා බ්ලේක්ට. ඔය වැටලීම අතරෙදි තමයි බිල්ට ටෝයි විසින් අල්ලස් දෙන්නෙ මේ වැඩේ නවත්තන්න, ඒක ඒ අයුරින්ම වෙනවා. හැබැයි ලී නම් මේ ගැන ඉන්නෙ සතුටින් නෙවෙයි.

පෙනි බ්ලේක්ගෙ සේවකයා එනවා අස් ආම්ව හොයාගෙන, ඒ එයාව එක්කගෙන යන්න පෙනි ලගට. හැබැයි ජේකොබ් ඒකට වැඩි කැමැත්තක් පෙන්නුවෙ නෑ. කොහොම වුනත් අසාම් පෙනි හම්බවෙන්න යනවා. වෙච්ච දේවල් මතක ඇතිනෙ. අන්තිමට අපි දැක්කා අ සාම්ගෙ සහෝදරි ආපහු හම්බෙනවා. එයා අ සාම්ට ආපහු චීනෙට යන්න අවස්ථාවකුත් හදලා දෙනවා. හැබැයි අ සාම් එයාගෙ සහෝදරි නැතුව යන්න කැමති වෙන්නෙ නෑ. ඔන්න ඔහොමයි පසුගිය සතියෙ කොටස ඉවර වුනේ. එහෙනම් අද කොටස බලන්නකො.

ඊලගසතියෙ ඉදන් නම් මට කතාව අරගෙන එන්න පුළුවන් වෙන්නෙ නෑ මොකද මේක එන දවසෙම ශීල්ඩ් 6 වෙනි කතා සමය පටන් ගන්නවා. ඒ නිසා අපෙ සහෝදරවරු කිහිප දෙනෙක් ඔයාලට කතාව අරගෙන එයි. එහෙනම් මම ගියා, ශීල්ඩ් සීසන් 6 තුලින් හම්බෙමු.

ජය වේවා!

ඒ වගේම දැනුම් දීමක් කරන්න තියෙනවා අපේ නවතම බයිස්කෝප් සිංහලෙන් වෙබ් අඩවිය වෙනුවෙන් නිර්මාණය කල ෆේස්බුක් පිටුව ගැන. මොකක් හෝ අහේතුවකට 130,000 අධික ලයික් ප්‍රමාණයකින් යුතු අපේ ෆේස්බුක් පිටුව මකා දමා තිබෙනවා. ඒ වෙනුවෙන් අපි නැවත ෆේස්බුක් පිටුවක් ආරම්භකොට තිබෙනවා. මුහුනුපොත තුල උපසිරැසි පළකිරීම් ගැන දැනුවත් වෙන්න ඒ පිටුව සමහ මෙතනින් එක්වෙන ලෙසින් හැමෝටම ආරාධනා කරනවා.

 හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| WEB | x264 | 720p | 190MB |

Direct Download

| WEB | x264 | 480p | 140MB |

| WEB | x264 | TBS | 190MB |

| WEB | x265 | 720p | 170MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!