Arrow [S07 : E18]| මංමුළා වූ කිරිල්ලිය!!

ඔන්න එහෙමනම් සති දෙකක නිවාඩුවකින් පස්සේ සිංහල හා හින්දු අලුත් අවුරුද්දත් කෙමෙන් කෙමෙන් ගෙවිලා යන වෙලාවක මම අද ආවේ ඇරෝ හත්වැනි කතාමාලාවේ 18වැනි කොටසට උපසිරැසිය අරගෙනයි. ඉතින් මේ කොටහෙන් පස්සේ තවත් කොටස් 4ක් පමණයි එන්න නියමිත වෙලා තියෙන්නෙ. හොදයි එහෙමනම් අපි බලමු කතාවේ මොකද වෙන්නෙ කියලා.

කලින් කොටස ඉවරයක් උනේ එමිකෝ ඔලිවර් එක්ක කරගෙන ගිය වංචාව එළිදරව් වෙලා. එමිකෝ ඩාන්ටේට බයේ මේ දේවල් කළා කියලා හිතුවත් පස්සේ දැනගන්න ලැබුනා නෙව එමිකෝ කියන්නෙ නයින්ත් සර්කල්වල කෙනෙක්, නිකන්ම කෙනෙක් නෙවේ දැන් නයින්ත් සර්කල්වල නායිකාව කියලා. හැබැයි ඔලිවර්නම් තාම ඒ වගක් දන්නේ නෑනේ. ඉතින් කට්ටියට මතක ඇති ඔලිවර්ට එමිකෝ ගැන රහස කිව්වේ කවුද කියලා? ඒක කළේ ලෝරල්නෙ. මේ නිසාම එමිකෝ ලෝරල්ගෙන් පලිගැනීමක් විදිහට ලෝරල්ව මිනිමරුමකට පටලනවා වගේම ලෝරල් ඩියැස් එක්ක ඉන්න පින්තුරයක් මාධ්‍යයට ලබා දෙනවා.

ඉතින් ඒ වෙච්ච දේවල් නිසා ඔන්න ලෝරල්ට විරුද්ධව පොලිසියෙන් වරෙන්තු නිකුත් කරලා ඒ වගේම ලෝරල්ගෙ දිස්ත්‍රික් නීතිඥ රස්සාවත් ගහලා ගිහිල්ලා. ඔය කාරනා නිසාම ලෝරල් තීරණයක් අරගෙන හිත හොද යහපත් වැඩ කරන ලෝරල් චරිතෙට සමුදීලා ආයෙම බ්ලැක් සයිරන් වෙන්න. ඉතින් මේ පාර ලෝරල් යනවා අලුත් යාලුවෙක් හොයාගෙන. එයාගේ නම ශැඩො තීෆ්. ඉතින් මේ දෙන්නා එක්කාසු වෙලා හොරකම් එහෙම කරගෙන යනවා. හැමෝම ලෝරල් ගැන නරක කිව්වත් ෆෙලිසිටි තාමත් විශ්වාස කරනවා ලෝරල්ව හොද මාර්ගෙට ගන්න පුළුවන් කියලා. ඉතින් ඒකට උදව් ගන්නත් එක්ක ෆෙලිසිටි සාරාව එහෙමත් ගෙන්නාගෙන. මතක ඇතිනේ ලෝරල්ගෙ නංගි සාරා ලාන්ස් හෙවත් අපේ වයිට් කැනේරිව.

ඉතින් ඔය අතරේ අනාගතයේ සිද්දීන්වලින් දැක බලා ගන්න පුළුවන් ගැලැක්සි වන් දරුණු ලෙස කැනේරි ජාලය සමූලඝාතනය කරනවා. පන්න පන්නා ගහනවා. ඩයිනා හැංගිලා ඉන්න ඕන කියලා කිව්වත් මියාට ඕන වෙලා තියෙන්නෙ තනියෙම හරි ගිහිල්ලා ගැලැක්සි වන් එක්ක හැප්පෙන්න තමා. හොදයි එහෙමනම් මම මෙච්චරයි කියන්නෙ. අපි බලමු කතාවේ මොකද වෙන්නෙ කියලා. ලබන සතියේ හමුවෙන තෙක් ඔබ සැමට ජයෙන් ජය!!

ඒ වගේම දැනුම් දීමක් කරන්න තියෙනවා අපේ නවතම බයිස්කෝප් සිංහලෙන් වෙබ් අඩවිය වෙනුවෙන් නිර්මාණය කල ෆේස්බුක් පිටුව ගැන. මොකක් හෝ අහේතුවකට 130,000 අධික ලයික් ප්‍රමාණයකින් යුතු අපේ ෆේස්බුක් පිටුව මීට ටික කාලයකට කලින් මකා දමා තිබෙනවා. ඒ වෙනුවෙන් අපි නැවත ෆේස්බුක් පිටුවක් ආරම්භකොට තිබෙනවා. මුහුනුපොත තුල උපසිරැසි පළකිරීම් ගැන දැනුවත් වෙන්න ඒ පිටුව සමහමෙතනින් එක්වෙන ලෙසින් හැමෝටම ආරාධනා කරනවා.
 
 
Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDTV | x264 | SVA | 240MB |  

Direct Download

| HDTV | x264 | SVA | 240MB |

| HDTV | x265 | 720p | 170MB |

 

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්.  

 (දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!