Justice League [S01: E11 & E12] | නොදන්න ලෝකයකට…

කලින් කොටස සම්බන්ධ වෙනවා මේ කොටස සමඟින්. ඩයනා අම්මව බලන්න යනකොට එහෙ ලොකු විනාශයක් වෙලා. ෆෝස්ට් කියල මායාකරයෙක් සියලුම ඇමසෝන් කාන්තාවන්ව ගල් රූප බවට පත් කරලා මායාවක් හරහා. ඒ වගේම හිපොලිටා රැජිණ හෙවත් ඩයනාගෙ අම්මාවත් ගල් රූපයක් කරවල. ඩයනට මුණ ගැහෙනවා මේ කෙනාව. එහිදී ඔහු කියනවා යම් කෞතික වස්තු වගයක් ඔහු සොයනවා. ඒ දේවල් තමුන්ට ගෙනත් දුන්නොත් මේ සියලු දෙනවා නැවත යතා තත්වයට පත් කරදෙන බව. ඩයනා මේ දේවල් රහසින් කරන්න හැදුවත් ඒ දේවල් ලීගයට හොරෙන් කිරීම අපහසු දෙයක්. ඉතින් මේ කාර්යයට අනික් සාමාජිකයන් එක්වෙනවා. හෝව්ක්ගර්ල් සහ ලැන්ටර්න් ඇරෙන්න. අවසානයේ ෆෝස්ට් හදන්නේ වෙන කවුරුත් නෙමේ හේඩිස් නැවත මේ ලෝකයට ගෙන්වන්න. එහෙනම් අද එතැන් සිට මේ කතාව 11 වෙනි කොටසින් අවසන් වෙනවා.

12 වෙනි කොටස.

මේ කොටස ආරම්භ වෙන්නේ සුපර්මෑන් සහ ජෝන් එක්වෙලා පෘතුවිය දෙසට එන උල්කාවක් විනාශ කරන්න උත්සහ කිරීමක් සමගින්. මේ සඳහා හොව්ක්ගර්ල් පවා එක්ව සිටිනවා. යම් අතපසු වීමකින් ජෝන් සහ සුපර්මෑන් දෙදෙනාට අනතුරක් සිදුවෙනවා. ඒ සමගින් තමයි මේ කොටස ආරම්භ වෙන්නේ. බලමු අනතුරෙන් පස්සේ මේ දෙන්නට මොකද ඇත්තටම වෙන්නේ කියල. එහෙනම් 13 වෙනි සහ 14 වෙනි කොටස් වලින් හෙට සුපුරුදු වෙලාවට මුණ ගැහෙමු. ජය!!

ඒ වගේම ලැබුවා වූ සිංහල හින්දු අලුත් අවුරුද්ද සිතුම් පැතුම් ඉටුවෙන වාසනාවන්ත නව වසරක් වේවා!

ඒ වගේම දැනුම් දීමක් කරන්න තියෙනවා අපේ නවතම බයිස්කෝප් සිංහලෙන් වෙබ් අඩවිය වෙනුවෙන් නිර්මාණය කල ෆේස්බුක් පිටුව ගැන. මොකක් හෝ අහේතුවකට 130,000 අධික ලයික් ප්‍රමාණයකින් යුතු අපේ ෆේස්බුක් පිටුව ටික කාලෙකට කලින් මකා දමා තිබෙනවා. ඒ වෙනුවෙන් අපි නැවත ෆේස්බුක් පිටුවක් ආරම්භකොට තිබෙනවා. මුහුනුපොත තුල උපසිරැසි පළකිරීම් ගැන දැනුවත් වෙන්න ඒ පිටුව සමහ මෙතනින් එක්වෙන ලෙසින් හැමෝටම ආරාධනා කරනවා.

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| BluRay | x264 | 720p | 13GB | COMPLETE | S01

Direct Download

| BluRay | x264 | 720p | 86MB | E11 |

| BluRay | x264 | 720p | 150MB | E11 |

| BluRay | x264 | 720p | 85MB | E12 |

| BluRay | x264 | 720p | 150MB | E12 |

| BluRay | x264 | 720p | 13GB | COMPLETE | S01

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!