Needhi Naadhi Oke Katha (2018) | ඔබෙත් මගෙත් කතාව එකක්

ආයුබෝවන් කියලා පිළිගන්නවා අදත් එහෙනම් බයිස්කෝප් වාසි ඔයාලා හැමෝම ඔන්න එහෙනම් කාලෙකට පස්සේ තෙලිඟු චිත්‍රපට වලට ආස කරන අයට තෙලිඟු චිත්‍රපටයක් අරන් තමයි මම අද ආවේ. මේ චිත්‍රපටය දිහා බැලුවම කොහෙන් පටන් ගෙන කොහෙන් කෙළවර කරන්නද කියලා හිතාගන්නත් බෑ. චිත්‍රපටය නිකුත් වෙලා තියෙන්නේ 2018 වසරේ මාර්තු 23 වෙනිදා imdb 8.0 ක අගයක් අරන් තියෙන මේ චිත්‍රපටය මිනිත්තු 121ක් පුරාවට ධාවනය වෙනවා. චිත්‍රපටය දිහා බැලුවොත් සමාජයට ලොකු ආදර්ශයක් ලබා දෙනවා කියලා නම් කියන්න පුළුවන් ඒ මොකද කියලා මම මෙහෙම කියන්නම්කෝ.

කිසිම විදිහකින් නිසි අධ්‍යාපනයක් අරගන්නේ නැති පුතෙක්,
සමාජයේ ප්‍රශoසාව කීර්තිය අරගන්න උත්සහා කරන තාත්තා කෙනෙක්,
නිතරම දරුවන්ගේ සතුට ගැන හිතන අම්මා කෙනෙක්,
තමන්ගේ සහෝදරයාට නිසි අධ්‍යාපනයක් ලබා දෙන්න උත්සහා කරන සහෝදරියෙක්,
හැමදාමත් වගේ පිස්සු වැඩ කරන යාළුවෝ සෙට් එකක්,
සමාජය ගැන බොරු ප්‍රතිරූපයක් මවාගෙන ඉන්න ආදරවන්තියක්,

ඉතින් මම හිතනවා ඔයාලාට චිත්‍රපටය ගැන මොකක් හරි දෙයක් දැනෙන්න ඇති කියලා. එහෙනම් මම දැන් කතාව පැත්තට පොඩ්ඩක් හැරෙන්නම්කෝ.

සාගර් කියන්නේ, කොලේජ් එකේ විභාගේ ලියලා දෙපාරක්ම ෆේල් වුන තරුණ කොල්ලෙක්. හැබැයි මෙයාගේ නංගි පළවෙනි පාරින්ම පාස් වෙනවා . නංගිත් එක්ක විභාග ප්‍රතිඵල බලන්න තමන්ගේ ශාලා අංකෙ කොලේක ලියාගන්න කියලා නංගි සාගර්ට කියනවා එතකොට විභාගේ ගැන වත් සැලකිල්ලක් දක්වන්නේ නැති සාගර් ශාලා අංකෙ ගැන සැලකිල්ලක් දක්වයිද? එතනින් නවතින්නම්කෝ.

කොහොමහරි විභාග ප්‍රතිඵල බලන්න ගියාට පස්සේ මෙයා පාස් වෙලා කියලා දැන ගන්නවා, ඒත් ඒ සතුට තියෙන්නේ පොඩි වෙලාවකට විතරයි. ඒ මොකද කිව්වොත්, සාගර් එයාගේ ශාලා අංකෙ එක අංකයක් වරද්දලා තමයි ලියාගෙන තියෙන්නේ. ඒක දැන ගන්න වැඩි වෙලාවක් යන්නේ නෑ මොකද දවසේ පත්තරේ ප්‍රධාන ප්‍රවෘත්තියක් විදිහට සාගර් ලියපු විභාගේ පිළිතුරු පත්‍රය පත්තරේට වැටිලා තිබුණ නිසා ඉතින් ඒක කියවන්න කියලා තාත්තා සාගර්ට කියනවා ඉතින් ඒ පත්තරේ තිබුණේ මොනාද? සාගර්ට ඊට පස්සේ මොනා වෙයිද? තාත්තා මෙයා ගැන මොනවගේ තීරණයක් ගනීවිද? මෙයා ඊළග වතාවේ විභාගේ ගොඩ දා ගනීවිද? තාත්තට ඕනේ මෙයාව මොනවගේ කෙනෙක් කරන්නද? මේවට උත්තර චිත්‍රපටිය බලලාම ඔයාලා හොයාගන්නකෝ ඒ වගේම තමයි ඉදිරියට උපසිරැසි කෙරෙන්න ඕනේ කියලා හිතෙන අපේ වෙබ් අඩවියේ නැති චිත්‍රපටි තියෙනවනම් කොමෙන්ට් එකක් දාගෙනම යන්න. එහෙනම් තවත් උපසිරැසියකින් ඉක්මණින් හමුවෙන බලාපොරොත්තුවෙන් මම ගිහින් එන්නම්.

ඔයාලට තෙරුවන් සරණයි !

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDRIP | x264 | ESub | 700MB |

Direct Download

| HDRIP | x264 | ESUb | 362MB |

| HDRIP | x264 | ESub | 700MB |

| HDRIP | x265 | 720p | 887MB | 

| HDRIP | x264 | 720p | 1.3GB | 

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

One thought on “Needhi Naadhi Oke Katha (2018) | ඔබෙත් මගෙත් කතාව එකක්

  • April 9, 2019 at 21:13
    Permalink

    Brand Babhu 2018
    Aatagallu 2018

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!