Supergirl [S04 : E17] | අසාර්ථකත්වයේ පලවිපාක

ඔන්න එහෙමනම් අරගෙන ආවා සුපර්ගර්ල් හතරවැනි කතාමාලාවේ 17වැනි කොටස. හොදයි එහෙමනම් අපි බලමු කතාවේ මොකද වෙන්නෙ කියලා.

ඉතින් කලින් කොටස ගැන කතා කළොත් අපිට දැක ගන්න ලැබුනා හරුන් එල් එහෙමත් නැත්නම් බ්ලැක් ක්‍රිප්ටෝනයිට් නිසා ලේක්ස්ට ලැබුණු බලය නිසා සුපර්ගර්ල්ටවත් එයාව අල්ලගන්න බැරී උනා. ඒ වගේම තමයි කලින් කොටසේ දැක බලාගන්නට ලැබුනා ලෙක්ස්ට විරුද්ධව නඩු විභාග කරන ආකාරය වගේම පෙර සමයේ අවසාන කොටසින් හරුන් එල් මගින් නිර්මාණය වෙන ඩාක් සුපර්ගර්ල්ව පුහුණු කිරීමේ කාර්‍යය පවා සිද්ධ කරන්නෙ ලෙක්ස් ලූතර් විසින් කියලා. එහෙම බලන කොට ලෙක්ස් හිරේ ගියා උනත් ඇත්තටම හිටියේ හිරේ නෙවෙයි කියලා කට්ටියට පැහැදිලි ඇතිනේ.

ඉතින් ඔන්න අද සුපර්ගර්ල් සහ DEO එකතුවෙලා පැනලා ගිය සුපර්ගර්ල්ව හොයන්නයි ලෑස්තිය. ඇත්තටම කිව්වොත් ඇලෙක්ස්, සුපර්ගර්ල් සහ ලීනා තුන්දෙනා තමයි එකතුවෙලා මේ වැඩේ කරන්න හදන්නෙ. ඉතින් මෙයාලගේ සැලැස්ම වෙන්නෙ ඊව් ටෙස්මාකර්ගෙ මාර්ගයෙන් ලෙක්ස් ලූතර්ව හොයාගන්නයි. කොහොමහරි ලීනා ඊව් ගැන දන්න දේවල් නිසා ඒ වැඩේ තරමක් පහසු වෙනවා. හැබැයි ඊව්ව හොයාගෙන යන ගමනෙදි සුපර්ගර්ල් දැනගන්නවා ලීනා හරුන් එල් ප්‍රති නිර්මාණය කළ බව. කොහොමහරි අද කට්ටියගේ තිබ්බ මතභේද එහෙම විසදෙන පාටක් තමයි දකින්න ලැබෙන්නේ.

ඉතින් ඔය අස්සේ ජෝන් උත්සහ කරනවා තමන්ගෙ පියාව කැදවලා උපදෙස් ගන්න. බලමු ඒක මොන විදිහකට වෙයිද කියලා. ඉතින් මේ අතරේ වොෂින්ටන්වල පිටසක්වළ පොදු සමා පණත අවලංගු කිරීමේ යෝජනාව සම්මත වෙනවා. අන්තිමේ ඒකත් නතර වෙන්නෙ ලොකුම ලොකු වින්නැහියක් වෙලා. ඒක පිටිපස්සේත් ඉන්නේ ඉතින් ලෙක්ස් ලූතර් තමයි.

එහෙමනම් මම මෙතනින් නතර වෙනවා.අන්තර්ජාලයේ සදහන් වෙන අන්දම සුපර්ගර්ල් 18වැනි කොටස යළි විකාශය වෙන්නෙ අප්‍රේල් මස 21. ඒ කියන්නෙ අපිටනම් 22වනදා.ඒ කියන්නෙ අපි ආයේ මුණ ගැහෙන්නේ සිංහල හා හින්දු අළුත් අවුරුද්දෙන් පස්සේ ඈ. එසේනම් යළි උපසිරසියකින් හමුවෙන තුරු ඔබ සැමට ජයෙන් ජය!

 

ඒ වගේම දැනුම් දීමක් කරන්න තියෙනවා අපේ නවතම බයිස්කෝප් සිංහලෙන් වෙබ් අඩවිය වෙනුවෙන් නිර්මාණය කල ෆේස්බුක් පිටුව ගැන. මොකක් හෝ අහේතුවකට 130,000 අධික ලයික් ප්‍රමාණයකින් යුතු අපේ ෆේස්බුක් පිටුව මකා දමා තිබෙනවා. ඒ වෙනුවෙන් අපි නැවත ෆේස්බුක් පිටුවක් ආරම්භකොට තිබෙනවා. මුහුනුපොත තුල උපසිරැසි පළකිරීම් ගැන දැනුවත් වෙන්න ඒ පිටුව සමහ මෙතනින් එක්වෙන ලෙසින් හැමෝටම ආරාධනා කරනවා.

 Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| HDTV | x264 | SVA | 226MB |

Direct Download

| HDTV | x264 | SVA | 226MB |

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

 

One thought on “Supergirl [S04 : E17] | අසාර්ථකත්වයේ පලවිපාක

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!