Temper (2015) |කේන්තිය…

ඔන්න යාලුවනේ මම අද එන්නේ අපි කවුරුත් එනකන් මග බලාගෙන හිටපු ෆිල්ම් එකක් අරගෙන. ජනවාරි 15 ප්‍රදර්ශනය ආරම්භ කලත් මේකට හොඳ රිප් එකක් නිකුත් වුනේ ඊය හවස. හැමෝම මේක දෙන්නේ කවදද කියලා කමන්ට් එහෙමත් දාලා තිබුනා මම දැක්කා. ඔන්න එහෙනම් මම අද ඔයාලට මේක අරගෙන ආවා.මේකට හොඳ පිටපතක් නකුත් වුනේ ඊයේ දවසේදී නිසා සුපුරුදු පරිදි වෙනදා වගේම සමීර අයියා තමයි ඔන්න මල්ලි මේක ඇවිල්ලා කියලා මතක් කරේ ඉතින් කොහොමහරි බාගෙන වැඩේට බැහැලා දෙයියනේ කියලා ඔන්න දැන් වැඩේ ඉවරකරගත්තා විතරයි.

චිත්‍රපටිය ගැන කියනවනම් මේකට IMDB මීටරේ 8.1 ක් වගේ ලොකු අගයකට කරකැවිලා තියෙනවා. NTR සමගින් Kajal Agarwal තමා ප්‍රධාන චරිත රඟපාන්නේ. ඒ වගේම prakash Raj ද මේ සඳහා රංගනයෙන් දායක වෙලා තිබෙනවා. චිත්‍රපටිය අධ්‍යක්ෂනය කරන්නේ Iddarammayilatho, Heart Attack, Businessman, Ek Niranjan, Desamuduru වගේ සුපිරි චිත්‍රපටි ගොන්නක් අධ්‍යක්ෂණය කරපු Puri Jagannadh විසින්.

කතාව ගැන නම් වැඩි යමක් කියන්න යන්නේ නෑ.. මොකද මේකේ කතාව මුලින් සාමාන්‍ය විදිහට ගලාගෙන ගිහින් අන්තිම හරියේදී හැමදේම උඩි යටිකුරු වෙනවා. දයා (NTR) කියන්නේ දූෂිත පොලිස් නිලධාරියෙක්. වයිසාග් නගරයේ ලොකු මැරයෙක් වන වෝල්ටර් වාසු( prakash Raj) විසින් මේ නිලධාරියාව වයිසාග් වලට මාරු කරලා ගෙන්වා ගන්නේ තමන්ගේ ජාවාරම් වැඩ ටික සද්ද නැතුව කරගන්න බලාගෙන. ඉතින් මේ දෙන්නා (දයා සහ වාසු) කිසි අවුලක් නැතුව සහෝදර ප්‍රේමයෙන් මේ ජාවාරම් වැඩ කටයුතු කරගෙන යනවා. ඔහොම යන අතරතුර මේ හැමෝගෙම ජීවිත වෙනස් කරන අපරාධයක සුල මුල හෙලිවෙන්න ගන්නවා. ඊට පස්සේ කතාව ගොඩක් සිත්ගන්නා සුළු වෙනවා. ඔයිට වැඩිය දෙයක් කිව්වොත් මේකේ තියෙන ගතිය නැති වෙයි කියලා මට හිතෙනවා.

ඉතින් වෙනදා වගේම යන්න කලින් බයිස්කෝප් සෙට් එකේ හැමෝමවත් එන යන ඔබ සැමවත්, ආදරයෙන් මතක් කරන ගමන් කාපු කට්ට වෙනුවෙන් යන ගමන් මොනවහරි කොටාගෙන ගියාට මගේ කිසි තරහක් නෑ කියලත් කියන ගමන් බයිස්කෝප් වාසි සියලුම දෙනාට ජයෙන් ජය ප්‍රාර්ථනා කරමින් මම සමුගන්නවා.. ඔබට ජය..!!

පහත දී ඇති ‘Direct Download’ පිටපත් වැඩ නොකරන්නෙ නම්, එම පිටපත් ගන්නා ලද වෙබ් අඩවියට ‘Click Here’ කල පසු යා හැක.ඉන්පසු එම අඩවියෙන් මෙම පිටපත බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| DVDRip | x264 | SD | 700MB |

Direct Download

| DVDRip | x264 | SD | 700MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!