Strike Back [S07 : E09] | සැටලයිට් එකක් තුල සැගවූ රහසිගත පැකේජය!

පසුගිය සතියෙන්

හත්වැනි කොටසෙදි අන්තිමට කතා වෙච්ච විදිහට වායට් වගේම නෝවීන් ගිහින් තිබුණේ චෙට්‍රි කියපු ඔඩේසි සාප්පු සංකීරණයට. පාවෙල්ගේ එකගතාව පරිදි එතනට හසාන් වගේම එයාගෙ කට්ටිය ඇවිත් තිබුණේ. ඒ වගේම එතන න්‍යෂ්ටික බෝම්බයත් තිබුනා. හැබැයි හසාන් ඒක ක්‍රියා කරවන්න හදද්දී වැඩ කලේ නැහැ. පාවෙල් කියපු විදිහට එයාට ඕන වෙලා තිබිලා තියෙන්නෙ හසාන් ඒක පුපුරවද්දී මේ වෙද්දී නිල වශයෙන් වැඩ තහනමකට ලක් වෙච්ච අල්ඩොගෙ ස්ක්වාඩ් කොමෝඩො කණ්ඩායම එතනට යවලා හසාන්ව අල්ලගෙන ජනතාවට බොරු කතාවක් කියලා, හොද නාමය ගාගෙන ආපහු වතාවක් තමන්ගේ සේවය නිල වශයෙන්ම ලබාගන්නයි. හැබැයි ඔය ගොඩනැගිල්ල ඇතුලට වායට් වගේම නෝවීන් දෙන්නා ගිහින් තිබුණු නිසා එහෙම වුනේ නැහැ. මොකද ඒ වෙද්දී මේ දෙන්නා හසාන්ව වගේම නයෂ්ටික බෝම්බයත් අරගෙන තිබුනේ. හැබැයි මේ දෙන්නා ඇතුලට ගියා වගේ නෙවෙයි ඒ දෙන්නට එලියට එන්න බැරි වෙන්න අල්ඩොගෙ කට්ටිය වැඩ කලා. අන්තිමේදී අල්ඩොගෙ අතින් හසාන් නම් මැරිලා ගියා. අන්තිමට වායට් වගේම නෝවීන්ටත් වැඩේ දීලා බෝම්බෙ අරගන්න ගිය ස(ර්)කෝවා ආපහු වතාවක් ඒ අයටම එකතු වුනා. රුසියානු ආරක්‍ෂිත නිවාසයෙ හිර කරගෙන හිටිය චෙට්‍රි ලවා ඈත ඉදලා ක්‍රියාත්මක කරන්න පුලුවන් රිමෝට් එක ආපහු හදාගෙන එකෙන් පාවෙල් න්‍යෂ්ටික බෝම්බය ක්‍රියාත්මක කලත් පුපුරන්න නොදී වායට්, නෝවින් වගේම ස(ර්)කෝවා තුන්දෙනා එකතු වෙලා බලාගත්තා.

ඇලෙක්සැන්ඩර්ට ඕන වුනේ මැකලැස්ටර් එක්ක ජෙනරාල් ඩිවෑන්ටෝව මුණගැහෙන්න ගිහින් පාවෙල්, අල්ඩො දෙන්නාගේ හැමදේම කියලා අනතුරු අගවන්න. හැබැයි මිනිහා සෑහෙන මුරණ්ඩු කෙනෙක් නිසා පිලිගත්තේම නැහැ. ඒ වෙද්දී ජෙනරාල් ඩිවෑන්ටෝගේ නිල නිවාසයට අල්ඩොගෙ සෙබළු ඇවිත් එයාව මරන්න යද්දිත්, පාවෙල් තනියම ඇවිත් ජෙනරාල්ව මරන්න යද්දිත් අර දෙන්නා ඩිවෑන්ටෝව බේරගත්ත නිසා මිනිහා ඒ දෙන්නා ගැන ටික ටික විශ්වාසෙ තියලා තිබුනේ. කොටින්ම ඩිවෑන්ටෝගේ භාෂා පරිවර්තකට හිටිය සරාගී කෙල්ල පවා පාවෙල්ට වැඩ කරපු කෙනෙක්. එයත් ඩිවෑන්ටෝව මරන්න හැදුවා මතක ඇතිනේ ඔයාලට. කතාව ඇතුලත ඇලෙක්සැන්ඩර්ව එක තැනක හිර කරගෙන එයාගෙන් ප්‍රශ්ණ කරන සිද්දීන් වගයක් පෙන්නුවා. එයාව කොහොම එතනට අරන් ආවද, එහෙම නැත්තම් ඇලෙක්සැන්ඩර් කියපු විදිහට එයාව පැහැරගෙන ඇවිත් වද දීපු සිද්දි කිසිම දෙයක් පෙන්නුවේ නැති වුනාට ඔය දේවල් වෙලා තියෙන්නෙ කට්ටිය එක්කම ඔඩේසි සාප්පු සංකීරණය වැඩ ඉවර වෙලා පැය 48 ක් ගෙවුනට පස්සෙයි. එයාවත් දන්නේ නැතිව එයාව මොස්කව් වලට අරගෙන ඇවිත් තියෙනවා. සංවිධානය කවුද, එහෙම නැත්තම් ඔය දේවල් සම්බන්ධයෙන් කටයුතු කරන ලොක්කා කවුද කියලවත් ගිය සතියෙ කොටස බලපු අපිට නම් දැනගන්න වුනේ නැහැ. හැබැයි එතන හිටිය ස(ර්)කෝවා කියපු විදිහට එයාගෙයි පාවෙල් කතාව ඇලෙක්සැන්ඩර් ලවා දැනගෙන පාවෙල්ගේ වැඩ නතර කරන්න සෙක්ෂන් 20 එකේ උදව් ලබාගන්න ඕන කරලා තිබුණු බවක් තමයි පෙන්නුම් කලේ.

එහෙනම් ඉතින් ලබන සතියෙ ස්ට්‍රයික් බැක් අවසන් කොටස එක්ක මුණගැහෙමු. ජය!!

ඒ වගේම දැනුම් දීමක් කරන්න තියෙනවා අපේ නවතම බයිස්කෝප් සිංහලෙන් වෙබ් අඩවිය වෙනුවෙන් නිර්මාණය කල ෆේස්බුක් පිටුව ගැන. මොකක් හෝ අහේතුවකට 130,000 අධික ලයික් ප්‍රමාණයකින් යුතු අපේ ෆේස්බුක් පිටුව මීට ටික කාලෙකට කලින් මකා දමා තිබෙනවා. ඒ වෙනුවෙන් අපි නැවත ෆේස්බුක් පිටුවක් ආරම්භකොට තිබෙනවා. මුහුනුපොත තුල උපසිරැසි පළකිරීම් ගැන දැනුවත් වෙන්න ඒ පිටුව සමහමෙතනින් එක්වෙන ලෙසින් හැමෝටම ආරාධනා කරනවා.

 හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

|  WEB | x264 | PHOENiX | 370MB |

Direct Download  

| WEB | x264 | 480p | 200MB |    

  

| WEB | x264 | PHOENiX | 370MB |     

         

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!