Strike Back [S07 : E08] | පක්ෂපාතිත්වයෙ විරසක බව…

පසුගිය සතියෙන්

පාවෙල් කියන්නේ මොන වගේ මිනිහෙක්ද කියලා මේ වෙද්දී 20 එකේ අයට අදහසක් ලැබිලා තිබුණේ. ඉතින් එයාගේ ඊලග සැලසුම් ගැන දැනගන්න ඕන නිසා පාවෙල් එක්ක එකට වැඩ කරපු රෝමන් ලෙසින්ට්ස්කි කියලා මිනිහෙක්ව හොයාගෙන රුසියාවට ගියා. ඒ හැටි තොරතුරක් නම් දැනගන්න ලැබුනේ නැහැ මොකද ඒ මිනිහ හිටිය තැනින් එක්කන් එද්දී උදව් කරපු 20 එකේ අයටම තුවක්කුවක් දික් කරලා පැනලා ගියා. හසාන් අහමඩ් කියලා කෙනෙක් ගැන විතරයි දැනගන්න ලැබුණේ. පාවෙල් ඔය හසාඩ් කියන මිනිහා එක්ක වැඩ කරන්න තමයි ලැස්ති කරලා තිබුනේ. පාවෙල් කියන දේවල් කරන්න ලොකු සල්ලියක් දෙන්න වෙලා තිබුනා හසාඩ්ට. ඒත් පාවෙල් ලග සල්ලි නැති නිසා එයා ස(ර්)කෝවා එක්ක එකතුවෙලා රත්තරන් බඩු කඩයක් මංකොල්ල කාලා ඒ ටික හසාඩ්ට දීලා ගිවිසුමකට ආවා. මේ අය මේ දේවල් කතාබහ කරගන්න තැනට 20 එකේ අය කඩාගෙන පැන්නා. හැබැයි හසාඩ් වගේම එයාගේ බෑනා, ටර්ෆික් එතනින් පැනගත්තා.

20 එකේ අය පාවෙල් වගේම ස(ර්)කෝවාව යටත් කරගත්ත වෙලාවෙම වසර ගානකට කලින් විසුරුවා හැරපු පාවෙල්ගේ සල්ලි වලින් තවමත් ක්‍රියාත්මකවම පවතින බට කණ්ඩායමක් ඇවිත් අර දෙන්නව යවලා 20 එකේ අයව මරන්න අරන් යද්දී කොල්ට්‍රේන් ඇවිත් ඒ අයවත් බේරගත්තා. කොල්ට්‍රේන් ඒ වෙද්දී ලොකු වැරැද්දක් කරලා තිබුනා. සාසාගෙ අංගනයේ වෙච්ච සිදුවීමෙන් පස්සෙ වයිට්හෝල් එකෙන් 20 එකේ අයගේ වැඩ තහනම් කරලා තියෙද්දිත් නීති විරෝධී විදිහට කට්ටියව මෙහෙයුම් වලට යොදාගෙන තිබුණේ. 20 එකයි වයිට්හෝල් එකයි කියන්නේ ඉස්සර ඉදන්ම සෑහෙන ප්‍රශ්න මතු කරගත්ත පිරිසක්නේ කොහොමත්. ඒ කොහොම වෙතත් පාවෙල්ගේ ගිවිසුමට අනුව වැඩ කරන්න පාවෙල් ස(ර්)කෝවා එක්ක න්‍යෂ්ටික බොම්බේ අරන් ගියපු ඔඩේසි කියන තවමත් නිර්මාණය වෙමින් තිබුණු සාප්පු සංකීර්ණයට හසාඩ් ගිහින් තිබුනා. එයා ගිය අඩි පාර දිගේම චෙට්‍රිත් ගියා එයාව හොයාගෙන. හැබැයි එතනදී චෙට්‍රිව පාවෙල් අල්ලගන්නවා අන්තිමේදී දකින්නත් ලැබුනා. චෙට්‍රිට මොනවා වෙන්න ඇතිද? මැරෙන්න ඇතිද? න්‍යෂ්ටික බෝම්බයට මොනවා වෙයිද? බලලම ඉන්නකො මොකද වෙන්නෙ කියලා.

ස්ට්‍රයික් බැක් හත්වැනි කතාසමය අවසන් වෙන්නත් තවත් කොටස් දෙකයිඉතුරු වෙලා තියෙන්නෙ. ලබන සතියෙ අටවැනි කොටසින් මුණගැහෙමු. ජය!!

ඒ වගේම දැනුම් දීමක් කරන්න තියෙනවා අපේ නවතම බයිස්කෝප් සිංහලෙන් වෙබ් අඩවිය වෙනුවෙන් නිර්මාණය කල ෆේස්බුක් පිටුව ගැන. මොකක් හෝ අහේතුවකට 130,000 අධික ලයික් ප්‍රමාණයකින් යුතු අපේ ෆේස්බුක් පිටුව මීට ටික කාලෙකට කලින් මකා දමා තිබෙනවා. ඒ වෙනුවෙන් අපි නැවත ෆේස්බුක් පිටුවක් ආරම්භකොට තිබෙනවා. මුහුනුපොත තුල උපසිරැසි පළකිරීම් ගැන දැනුවත් වෙන්න ඒ පිටුව සමහමෙතනින් එක්වෙන ලෙසින් හැමෝටම ආරාධනා කරනවා.

 

 හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

|  WEB | x264 | PHOENiX | 330MB |

Direct Download  

| WEB | x264 | PHOENiX | 330MB |    

  

| WEB | x264 | x265 | 260MB |     

         

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

One thought on “Strike Back [S07 : E08] | පක්ෂපාතිත්වයෙ විරසක බව…

  • March 22, 2019 at 11:32
    Permalink

    Strike back complet season 1 denna barida

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!