The Punisher [S02: E08] | සොයුරු පෙම…

පසුගිය කොටසින්

දැන් හැමෝම දන්නවා ෆ්රෑන්ක් බිලීට කරපු දේ නපුරු හීනයක් වගේ බිලීට වද දෙනවා කියලා. හැබැයි තමන්ට මෙහෙම දෙයක් කලේ කවුද ඒකට හේතුව මොකක්ද කියන්න බිලි තාමත් දන්නෙ නැහැ, ඇත්තටම පනිෂර් ඒවා අමතක වෙන්නම දීලා. දැන් බිලි හිතන් ඉන්නෙ ෆ්රෑන්ක් තාමත් එයාගෙ යාළුවා කියලා. බිලි ඔය දේවල් එක්ක ඔය විදිහට විදවනකොට තවත් කෙනෙක් මේ සිද්දිය නිසා විදවනවා. ඒ තමයි ඩීනා මඩානි. පහුගිය සීසන් එක බැලුවනම් ඔයාලා දන්නවා මඩානි සහා බිලි අතර තිබුනෙ මොන වගේ සම්බන්ධයක්ද කියන කාරණය. ඒ වගේම ඒක ඉවර වුනේ මොන විදිහෙන්ද කියලත්. කොහොමහරි බිලි අතින් ඔලුවටම වෙඩිල්ලක් කාලත් ජීවත් වෙන්න පින තිබුන මඩානිත් බිලි වගේම තමන් කෙනෙක්ට රැවටුනා කියන කාරණයෙන් දුක් වෙනවා වගේම තරහින් ඉන්නෙ.

ඔන්න ඕක තමයි මඩානි ෆ්රෑන්ක්ව ඔහායො වලදි බේරගන්න හේතුවුන කාරණයත්. ඒ කියන්නෙ මඩානිට ඕන බිලි මැරෙනවා දකින්න, ඒත් තමන්ට ලැබුන අවස්ථාවෙන් ප්‍රයෝජනය ගන්න බැරි වුන නිසා දැන් ෆ්රෑන්ක් ලවා ඒක කරන්න තමයි හිතන්නෙ. මේකට තව කෙනෙක්ගෙ උදව් හම්බවෙනවා, ඒ තමයි කර්ටිස්. කර්ටිස් පවා යම්කිසි බියකින් තමයි ඉන්නෙ බිලි තමන්ව හොයන් එයි කියලා. ඔය කාරණා ඔහොම සිද්දවෙනකොට බිලි සහා ඩොක්ටර් ඩුමොට් අතර සම්බන්ධයත් අමුතුම එකක් බවට හැරෙනවා.

බිලිට බාර් එක්කදි හම්බවෙන මිත්‍රයො කට්ටියත් එක්ක බිලි සැරසෙන්නෙ බැංකු මංකොල්ලයක් සැලසුම් කරන්න. කට්ටියත් මේකට සම්පූර්ණ සපෝට් එක දුන්නත් ජේක් අන්තිමෙ රෑ මැද්දෙ මේ අය හම්බවුන තැනින් එළියට යනවා. ඔය අතරෙම ෆ්රෑන්ක් සහා කර්ටිස් බිලිව හොයන වැඩේ පටන්ගෙන තිබ්බෙ. එතකොට තමයි කර්ටිස් සහා ෆ්රැන්ක් දෙන්නා ජේක්ව අල්ල ගන්නෙ.
ඉතිං ෆ්රෑන්ක් ජේක්ගෙන් බිලි ඉන්න තැන අහගන්න ලොකු උත්සහයක් ගන්නවා, හැබැයි මිනිහා නෙවෙයි කට අරින්නෙ. දන්නවනෙ ෆ්රෑන්ක් කියන්නෙ මොන විදිහෙ මනුස්සයෙක්ද කියලා. අන්තිමේදි තමන්ගෙ පණට තියන ආදරේටම ජේක් කාරයා බිලි ඉන්න තැන වගේම අනික් හැමදෙයක්ම වමාරනවා. හැබැයි දැන් පේන විදිහට මඩානි පස්ස ගහන බවක් තමයි පේන්නෙ.

කොහොමහරි ෆ්රෑන්ක් සහා කර්ටිස් දෙන්නා බිලි ඉන්නවයි කියපු ගබඩාවට යනකොටත් මේ කට්ටිය කොල්ලය වෙනුවෙන් පිටත්වෙලා ඉවරයි. බැංකුවෙන් සල්ලිත් හොරාගෙන එළියට එන බිලීට දකින්න ලැබෙන්නෙ නොහිතපු දෙයක්. තමන්ට හීන වලින් හොල්මන් කරපු ඒ ඔලු කට්ට තමන් ඉස්සරහට එනවා. එතකොටයි හීන වලින් හරියටම පෙනුනෙ මොකක්ද කියන්න බිලීට තේරෙන්නෙ, හැබැයි තාමත් තේරෙන්නෙ නැහැ එහෙම නැත්නම් මතක නැහැ ඇයි තමන්ගෙ හොදම යාලුවා තමන්ව මරන්න එන්නෙ වගේම එයාට මෙහෙම දෙයක් කලේ කියලා.

මේ කොටසින් බලාගන්න පුලුවන් මේ අයගෙ සටන කොහෙන් කොහොම මොන විදිහට කෙලවර වෙයිද සහා බිලීට තමන් හොයන උත්තර හම්බවෙයිද කියලා. එහෙනම් ඊළඟ කොටසින මුණ ගැසෙමු. හැමෝටම ජයෙන් ජය!!!

 

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

|  WEBRip | x264 | 346MB |

Direct Download

|  WEBRip | x264 | 360MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

One thought on “The Punisher [S02: E08] | සොයුරු පෙම…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!