Young Justice : Invasion [S02 : E15] | යුද ලොවේ යුද්ධය!!!

ඔන්න ආවා 11 කොටසෙ සබ් එකත් අරගෙන. o\l ඉවර නිසා නිදහසේ ඉන්න කාලෙ සබ් එකක් කරනවා ඒත් ඉතින් a\l ක්ලාස් යන අතරේ තමයි මේකත් කරන්නේ. කොටස් 20ක් තියනවා. මේකෙ නම තමා Young Justice Invasion(ආක්‍රමණය.) ඒවගේම මේ අවුරුද්දෙ ආවා මේකෙ සීසන් 3ත්. ඉතින් මුලින්ම සීසන් 2 කරලා ඉන්න එපායෑ 3කරන්න. 2ඉක්මනට ම ඕගොල්ලොන්ට දීලා 3ත් ඉක්මනටම කරනවා කියලා ඔන්න පොරොන්දු වෙනවා.

මේ කතා මාලාවට IMDB අගය 8.7ක් ලැබිලා තියනවා. ඉතින් මෙච්චර ලොකු අගයක් ලැබිලා තියන එකේ බලන්නම එපායෑ. 96%ක් කුණුවෙච්ච තක්කාලි ගෙඩියෙනුත් ලැබිලා තියනවා. ඒවගේම ටීවී.කොම් එකෙනුත් 8.9/10 හිමිකරගන්න මේ කතාමාලාව සමත්වෙලා තියනවා. ඒවගේම සුපුරුදු පරිදි මේකට හඩින් Nolan North, Khary Payton, Jesse McCartney වැනි අය හඩින් දායකවෙලා තියනවා.

අපි ගිය කොටසේ වුණේ මොනාද කියලා බලමු. දැන් අර රීච්ලා අල්ලගත්ත පැනලා ගියපු අයව. කණ්ඩායම බේරගත්තනේ දහවෙනි කොටස හෙවත් Before The Dawn කොටසෙදි. දැන් ඒගොල්ලො ඉන්නෙ ස්ටාර් ලැබ් එකේ. ඒගොල්ලොන්ට ඒගොල්ලොන්ගෙ බලයන් පාලනය කරන්න එතනදි උගන්නනවා සහ ඒගොල්ලොන්ව රීච්ලගෙන් එතනදි පරිස්සම් කරනවා. ඒත් එගොල්ලොන්ට මේක වදයක්. ඒගොල්ලො ඉතින් කතාවෙනවා මෙතනින් පැනගන්න ඕනෙ කියලා. කොහොමහරි එතනින් ඒ කට්ටිය පැනගන්නවා. ඔය කට්ටිය අතරෙ ඉන්නවා බ්ලූ බීට්ල්ගෙ යාළුවා වන අර ටයිත්. ඔන්න ඒගොල්ලො බස් නැවතුම්පොළක් ගාව ඉන්නකොට ඒගොල්ලොන්ව ස්ටාර් එකේදී බලාගත්ත ඩොක්ටර් විල්කොක්ස් එනවා මේගොල්ලොන්ව හොයාගෙන. එතකොට ටයිගෙ බලය වැඩිවෙනවා. එයාගෙ බලය හරිම අමුතුයි. ඒකනම් කියන්න ඉතින් තේරෙන්නෙ නැහැ. ගිය කොටස බලපු අය ඒක දකින්න ඇතිනේ. කොහොමහරි බ්ලූ බීට්ල් මෙයාලව හොයාගන්නවා. ඊටපස්සෙ බ්ලූ බීට්ල් ටයිට සහ අනිත් අයටහෙළි කරනවා ඇත්තටම එයා ජෙයිමි කියලා. ටයි නම් ඉතින් පොඩ්ඩක් බය වෙනවා. ඊට පස්සෙ ජෙයිමි ,අනිත් අයට කියනවා, ග්‍රීන් බීට්ල් හම්බුවෙන්න යන්න එන්න කියලා. හරියට ග්‍රීන් බ්ලූට උදව් කරා වගේ. එගොල්ලොන්ට උදව් කරයි කියලා කියනවා. ඔය අස්සෙ ස්ටාර් ලැබ් එකට වොල්කේනෝ පහර දෙනවා. එයාට ඕනෙ වෙලා තියෙන්නේ ස්ටාර් ලැබ් එකේ තියන ඇමේසෝගෙ ඇගේ කොටස් ටික. ඉතින් නයිට්වින්ග් ,බ්ලූට කථා කරලා කියනවා මේ ප්‍රශ්නෙ ගිහිල්ලා විසදන්න කියලා. ඊටපස්සෙ බ්ලූයි,අනිත් කට්ටියයි යනවා මේක විසදන්.න.කොහොමහරි විසදනවනේ. ඊටපස්සෙ අර ටයියි, එයාගෙ මිතුරො ටිකයි බ්ලූගෙන් පැනලා යනවා. ඊටපස්සෙ ඒගොල්ලොන්ට ලෙක්ස් හම්බුවෙනවා. ලෙක්ස් ඒගොල්ලොන්ට ඊටපස්සෙ යෝජනා කිහිපයක් කරනවා. ඒවා බලපු අය දන්නවනේ.

එහෙනම් අද කොටසට යමු. අද එකේ තියෙන්නේ යුද්ධයක් වගේ එකක්. කොටසෙ නමත් the war .පෘථිවියට යුද ලොව කියලා ලෝකයක් පහර දෙනවා. ඒ ලෝකය හදන්නේ පෘථිවිය විනාශ කරන්න. ඔච්චරයි එහෙනම් කියන්නේ. අදට යනවා.ජය!!!


Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| WEBx264 | 720p | 4G| Complete S02|

Direct Download

| WEBx264 | AAC | 117MB |

| WEBx264 | AAC | 1.9G| Complete S02|

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!