Young Justice : Invasion [S02 : E13] | බිඳුණු සිතුවිලි…

ඔන්න ආවා 11 කොටසෙ සබ් එකත් අරගෙන. o\l ඉවර නිසා නිදහසේ ඉන්න කාලෙ සබ් එකක් කරනවා ඒත් ඉතින් a\l ක්ලාස් යන අතරේ තමයි මේකත් කරන්නේ. කොටස් 20ක් තියනවා. මේකෙ නම තමා Young Justice Invasion(ආක්‍රමණය.) ඒවගේම මේ අවුරුද්දෙ ආවා මේකෙ සීසන් 3ත්. ඉතින් මුලින්ම සීසන් 2 කරලා ඉන්න එපායෑ 3කරන්න. 2ඉක්මනට ම ඕගොල්ලොන්ට දීලා 3ත් ඉක්මනටම කරනවා කියලා ඔන්න පොරොන්දු වෙනවා.

මේ කතා මාලාවට IMDB අගය 8.7ක් ලැබිලා තියනවා. ඉතින් මෙච්චර ලොකු අගයක් ලැබිලා තියන එකේ බලන්නම එපායෑ. 96%ක් කුණුවෙච්ච තක්කාලි ගෙඩියෙනුත් ලැබිලා තියනවා. ඒවගේම ටීවී.කොම් එකෙනුත් 8.9/10 හිමිකරගන්න මේ කතාමාලාව සමත්වෙලා තියනවා. ඒවගේම සුපුරුදු පරිදි මේකට හඩින් Nolan North, Khary Payton, Jesse McCartney වැනි අය හඩින් දායකවෙලා තියනවා.

ඔන්න එහෙනම් අපි බලමු ගිය කොටසෙ මොනාද වුණේ කියලා…අපි දැක්කා මුලින්ම ඇටමුයි, බම්බල් බීයි, බ්ලූ බීට්ල්ගේ ඇග ඇතුළට ගිහින් අර කුරුමිණියාව ඇගෙන් අයින් කරන්න හදන වග. ඒත් ඒක ඒගොල්ලොන්ට කරන්න බැරිවෙනවා. ඒ කුරුමිණියාව කපද්දී, ඌ උගේම ප්‍රතිදේහ නිපදවනවා. ඒනිසා ඇටම්ටයි, බම්බල් බීටයි වැඩේ සම්පූර්ණ කරන්න බැරිවෙනවා. ඒගොල්ලො ආපහු එනවා කිසිම ජයග්‍රහණයකින් තොරව. ඊටපස්සෙ ඇටම් බීට්ල්ට කියනවා,එයා නම් හිතන්නේ, බීට්ල් ජීවතුන් අතර සිටිනකන් කුරුමිණියාව ඉවත් කරන්න බැරිවෙයි කියලා. ඔය අතරෙ, ලෙක්සුයි රීච්ලයි එකතු වෙලා ගොවිපොළක් පටන් ගන්නවා. ඊටපස්සෙ නයිට්වින්ග් ඉම්පල්ස්ටයි, බ්ලූ බීට්ල්ටයි, රොබින්ටයි, ආර්සනල්ටයි කියනව ගොවිපොළ ගිහින් විමර්ශනය කරන්න කියලා. මොකද ලෙක්සුයි රීච්ලයි එකතුවෙනවා කියන එක හොද ප්‍රවෘත්තියක් නොවන නිසා. ඊටපස්සෙ මේගොල්ලො යනවා. ගිහින් රීච්ලගෙ ආකලන ටිකකුත් හොරකන් කරනවා. ඊටපස්සෙ මේගොල්ලොන්ට මුහුණ දෙන්න වෙනවා බ්ලැක් බීට්ල්ට. ඕගොල්ලො දහවෙනි කොටස බැලුවනම්, දන්නවා බ්ලැක් කොච්චරනම් බලවත්ද කියලා. ඉතින් මේ කට්ටියට ලේසිවෙන්නෙ නැහැ. දෙයියන්ට කියන්න,මේගොල්ලොන්ගෙ උදව්වට තවත් කෙනෙක් එනවා බීට්ල් කෙනෙක්. කොළ පාට. ග්‍රීන් බීට්ල්. ග්‍රීන් බීට්ල් කියන්නෙ අගහරු ජීවියෙක්. ඒක හින්දා එයාට මිස් මාර්ශන්ට තියෙන ඔක්කොම බල තියනවා. ඊටපස්සෙ මේගොල්ලො, බ්ලැක්ව තාවකාලිකව සිහිය නැති කරලා පැනගන්නවා. ඊටපස්සෙ ඉතින් ග්‍රීන් එයාගෙ කතාව කියනවා කණ්ඩායමට. ගිය කොටස බලපු අය ඒක දැනගන්න ඇතිනේ. අන්තිමට ලෙක්ස් සැවේජ්ට කියනවා, අපි අපේම කණ්ඩායමක් හදන්න ඕනෙ කියලා.

අපි අද කොටසට යමු. ඕගොල්ලො දහවෙනි කොටස බැලුවනම් දන්නවනේ, මිස් මාර්ශන්, ඇක්වාලෑඩ්ගේ මනස පිච්චුවා කියලා. ගිය කොටස දැක්කානම් ඕගොල්ලො දකින්න ඇති,ඒක හරිගස්සන්න සයිමන් එනවා කියලා. ඒත් සයිමන්ට වැඩේ වරදිනවා. බලන්න ඒ කොහොමද කියලා. ඒක හින්දා ඇක්වාලෑඩ්ගේ මනස හරිගස්සන්න මිස් මාර්ශන්ව පැහැරගෙන එන්න කියලා මැන්ටා, ටයිග්‍රස්ට කියනවා. එහෙනම් අදට යනවා ..!

 


Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| WEBx264 | 720p | 4G| Complete S02|

Direct Download

| WEBx264 | AAC | 80MB |

| WEBx264 | AAC | 1.9G| Complete S02|

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!