The Punisher [S02: E05] | කවුද මේ නිකොලායි??

ඔන්න එහෙනම් Marvel The Punisher කතාමලාවේ 5 වන කොටසයි මේ අරගෙන එන්නෙ. කට්ටියම ඉවසිල්ලක් නැතිව ඇති ඉන්නෙ. එහෙනම් අපි කතාව පැත්තට හැරෙමුකො.

අද කොටසේදී දැකගන්න ලැබෙයි ෆ්‍රෑන්ක් නිව් යෝ(ර්)ක් වල ඉන්නව. ඒවගේම තමයි රූසෝත්. හැබැයි ඉතිං දෙන්නව දැන්ම මුහුණට මුහුණ හම්බවෙන නැතිපාටයි. ඒ කොහොම නමුත්, ෆ්‍රෑන්ක් මඩානිගෙ තැනේ තමයි නැවතිල ඉන්නෙ. මේ ඉන්න අතරෙ ෆ්‍රෑන්ක් දැනගන්නව ඒමිගෙ පස්සෙන් සහ ජයාරූප පිටුපස මේ එන රුසියානුවාගෙ නම කොන්චෙස්කි වග. මේක ඒමිගෙ කටින්මයි කියවෙන්නෙ. ඉතිං මෙයා තවත් විස්තර දැනගන්න කියල යනව ටර්ක්ව මුණගැහෙන්න. එතකොට මෙයා හැම විස්තරයක්ම වගේ කියනව. පස්සෙ ෆ්‍රෑන්ක් ටර්ක්ට පවසනවා ඔහුන් සම්ඟ ගණුදෙනුවක් කතා කරගන්න කියල. ඒ කෙල්ල වෙනුවෙන් සහ ජයාරූප ටික වෙනුවෙන්. රූසෝ ගැන කියනවා නම් ඔහුට ඩුමොන්ට් නමැති දොස්තර උදව් කරනව. හැබැයි ඇය මොහුට මොකට උදව් කරනවද යන්න ඇයටම හිතාගන්න බැහැ. හැබැයි ඇය හිතාගෙන ඉන්නෙ ඇය මේ කරන දේ හරියි කියල. ඉතිං ඇය බිලීව හරිගස්සවන්නයි යන්නෙ. ඔහුට ඇතී වී තිබෙන මානසික තත්ත්වය නැති කරවන්න. ඔන්න ඉතිං ටර්ක් කොන්චෙස්කිව හම්බවෙන්න කියල හිතාගෙන ඔවුන්ගෙ ස්ථානයට යනව. හැබැයි ඔහුට මෙතනදී දැනගන්න ලැබෙනවා කොන්චෙස්කි මැරුණයි කියල. ඒවගේම තමයි ඔහුව මරල තියෙන්නෙ චිකාගො වලත් කියනව. ඉතිං මේ රුසියානුවන් ටිකට සැකයක් මතුවෙනව ටර්ක් කියපු මේ කතාව අහල. ඉතිං ඔහුව ප්‍රාණඇපකරුවෙක්ට තියාගෙන ඔහුට මේ ගණුදෙනුවක් කතා කරන්නයි කියපු යහළුවාට එන්නයි කියනව. අපි බලමුකො ෆ්‍රෑන්ක් නොහොත් පනිශර්ට මොවුන් අටවන්න යන උගුලෙන් බේරෙන්න හැකියාවක් ලැබෙයිද කියල.

මීළග කොටසින් හම්බවෙනකම් හැමෝටම ජය!!

ඒ වගේම දැනුම් දීමක් කරන්න තියෙනවා අපේ නවතම බයිස්කෝප් සිංහලෙන් වෙබ් අඩවිය වෙනුවෙන් නිර්මාණය කල ෆේස්බුක් පිටුව ගැන. මොකක් හෝ අහේතුවකට 130,000 අධික ලයික් ප්‍රමාණයකින් යුතු අපේ ෆේස්බුක් පිටුව මීට සති දෙකකට කලින් මකා දමා තිබෙනවා. ඒ වෙනුවෙන් අපි නැවත ෆේස්බුක් පිටුවක් ආරම්භකොට තිබෙනවා. මුහුනුපොත තුල උපසිරැසි පළකිරීම් ගැන දැනුවත් වෙන්න ඒ පිටුව සමහ මෙතනින් එක්වෙන ලෙසින් හැමෝටම ආරාධනා කරනවා.

 

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

|  WEBRip | x265 | 306 MB |

Direct Download

|  WEBRip | x265 | 306 MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!