Supernatural [S14 : E12] | මිනීමරු දිවැසිවරයා..

මං හිතන්නේ බිලී ඩ්න්ට දීලා තිබුණු දේ ගිය සතියෙ කොටසින් හොදාකාරවම දකින්න ඇති. ඩ්න්ගේ හැම මරණයක්ම එකම විදිහට ඉවර වෙද්දී එකම එකක් නොවෙන්සම තිබිලා තියෙනවා. අන්න ඒ විදිහ තිබුණු සටහන තමයි එයාට බිලී දුන්නේ. ඉතින් සැලසුමට අනුව ඩ්න්ට සිද්දවෙනවා ලොකු (මිනි) පෙට්ටියක් ඇතුලට බහින්න. මේක ඇතුලට ගිහින් පෙට්ටිය ලොක් කලාට පස්සේ ඩ්න්ටවත් ඒකඇතුලේ එයා එක්ක හිරවෙන මයිකල්ටවත් එලියට එන්න බැහැ. මේක ඩ්න් හදන්නේ මේ අයගේ බංකරේ තිබුණු බ්‍රිතාන්‍ය ලේඛකයන්ගේ පොතක සදහන් වෙන විදිහටයි. මෙයා මේ දේවල් හදන්න කියලා හිතාගෙන යන්නේ ඩෝනාගේ කැබින් එකේ නැවතිලා ඉන්න එයාගේ අම්මා ලගට. යන්න කලින් එයා සෑම්ට වගේම ඩෝනාටත් ලොකු හග් දීලා සමුදීලයි යන්න ගියෙ. මේ අතරේ නික් එයාගේ පවුල මරපු ඩීමන්ව හොය හොයා ඉබාගාතේ යද්දී එයාට දැනගන්න ලැබෙනවා ඔය කියන ඩීමන්ව මේරි හිර කලා කියලා. පස්සේ නික් මේරිගේ පස්සෙනුත් එලවන්න පටන් අරන් එයාව පැහැරගෙන ගිහින් එයාගේ පවුල මැරුවට ඒ ඩීමන්ව මරලා පලි අරගත්තා. ඩීන් හොර රහසේම හදන් ගිය පෙට්ටිය ගැන මේරි, වගේම සෑම් එහෙමත් දැනගන්නවා. පස්සේ අන්තිමේදී සෑම් පවා කැමති වෙනවා ඩීන්ට තියෙන අන්තිම විකල්පය වෙනුවෙන් උදව් කරන්න.

මං ගිහින් එන්නම් එහෙනම්. ජය!!

——
අද කතාවේ නම “Prophet and Loss”
අධ්‍යක්ෂණය: Thomas J. Wright
ලිව්වේ: – Brad Buckner & Eugenie Ross-Leming
විකාශනය වුනේ: 2019 ජනවාරි 31
මීලග කොටසින්: “Lebanon” | 2019 පෙබරවාරි 07

ඒ වගේම දැනුම් දීමක් කරන්න තියෙනවා අපේ නවතම බයිස්කෝප් සිංහලෙන් වෙබ් අඩවිය වෙනුවෙන් නිර්මාණය කල ෆේස්බුක් පිටුව ගැන. මොකක් හෝ අහේතුවකට 130,000 අධික ලයික් ප්‍රමාණයකින් යුතු අපේ ෆේස්බුක් පිටුව මීට සති දෙකකට කලින් මකා දමා තිබෙනවා. ඒ වෙනුවෙන් අපි නැවත ෆේස්බුක් පිටුවක් ආරම්භකොට තිබෙනවා. මුහුනුපොත තුල උපසිරැසි පළකිරීම් ගැන දැනුවත් වෙන්න ඒ පිටුව සමහ මෙතනින් එක්වෙන ලෙසින් හැමෝටම ආරාධනා කරනවා.

  Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDTV | x264 | SVA | 211MB |

Direct Download

| HDTV | x264 | SVA | 211MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!