Young Justice : Invasion [S02 : E03] | ලේ, මුහුදු වතුර වලට වඩා ඝනයි

කොහොමද ඉතින්?ඔන්න ඉක්මනටම 3වන එපියත් අරන් ආව.මේ කතා මාලාවට IMDB අගය 8.7ක් ලැබිලා තියනවා..ඉතින් මෙච්චර ලොකු අගයක් ලැබිලා තියන එකේ බලන්නම එපායෑ..96%ක් කුණුවෙච්ච තක්කාලි ගෙඩියෙනුත් ලැබිලා තියනවා..ඒවගේම ටීවී.කොම් එකෙනුත් 8.9/10 හිමිකරගන්න මේ කතාමාලාව සමත්වෙලා තියනවා ..ඒවගේම සුපුරුදු පරිදි මේකට හඩින් Nolan North, Khary Payton, Jesse McCartney,වැනි අය හඩින් දායකවෙලා තියනවා..

ගිය එපියෙදි දැක්කනෙ රෑන්වලදී සුපර් බෝයියි,මගෑනුයි,බීස්ට් බෝයියි කරපු වැඩ ටික.ඒවගේම ඔගොල්ලො දකින්න ඇති සීසන් 1එකේ හිටිය ගාර්ෆීල්ඩ් තමා බීස්ට් බෝයි කියලත්.එයාගෙ අම්මාව බී රැජින මරලා..ගාර්ෆීල්ඩ්ව බීස්ට් බෝයි බවට පත් කරලා තියෙන්නේ මිස් මාර්ශන්ම තමා ..ඒවගේම සුපර් බෝයියි මගෑනුයි වෙන්වෙන්නත් හේතුව…ඒත් ඒකෙ නියම හේතුව තාම ඕගොල්ලො දන්නෙ නැහැ…ඒක පස්සට යද්දි දැනගනියි..ඒත් තාම ඒගොල්ලො ඒගොල්ලොන්ට ආදරේ කරනවා.සුපර් බෝයි කවදාවත් වයසට යන්නෙ නැහැ බාහිරින්,ඒත් ඇතුළතින් එයා වයසට යනවා.. මේ ගැන සුපර් බෝයි දුකිනුයි ඉන්නේ.කොහොමහරි මේගොල්ලො රෑන්වල ක්‍රෝලෝටීයන් පිලක් අක්‍රීය කරන්නත් යනවා…තව ඕගොල්ලොන්ට මතකද අර පළමු කොටසෙදි රොබිනුයි,බීට්ලුයි,ලගානුයි පහර දුන්න පිලේ හිටිය ක්‍රෝලෝටීයන්ස්ලා කට්ටියක් පැනලා යනවා..ඒ කට්ටිය රෑන්වලදි මතුවෙනවා ඕගොල්ලො දකින්න ඇති .ඒවගේම කොටස අවසානයේ මගෑන් කියනවනේ එයා අර පැය 16දි වුනේ මොකක්ද කියලා දන්නවා කියලා.ඒ ගැන වැඩිදුර තොරතුරු ඕගොල්ලොන්ට මේකෙන් දැනගන්න පුලුවන්.

මේ කොටසේ ඉන්නවා එක පාවලා දෙන්නෙක්.රෙඩ් ඇරෝ නෙවේ.ඕගොල්ලො හිතන්නෙවත් නැති කෙනෙක්.හිතන්නකො සීසන් 1 එකේ ඉදලා මේ සීසන් එකේ නොහිටපු කෙනෙක් ගැන.අන්න එයතමා පාවලා දෙන්නා..කවුද ඒ?ඒක දැනගන්න මේක බලන්නකෝ.තව ජස්ටිස් ලීග් එකේ අර සාමාජිකයන් 6දෙනා යනවා රම්බෝර් ලෝකයේ ශ්‍රේෂ්ඨාධිකරණයයට ඒගොල්ලොන්ගෙ නම පිරිසිදු කරගන්න.ඒ කියන්නේ ඒගොල්ලො අර රැම්බෝර් ලෝකයේ කරපු විනාශය ඒගොල්ලො වුවමනාවෙන් නෙවේ කරේ කියලා පෙන්නන්න ..ඔන්න එහෙනම් තව කොටසකින් හමුවීමේ බලාපොරොත්තුවෙන්,අදට යනවා…

ඒ වගේම දැනුම් දීමක් කරන්න තියෙනවා අපේ නවතම බයිස්කෝප් සිංහලෙන් වෙබ් අඩවිය වෙනුවෙන් නිර්මාණය කල ෆේස්බුක් පිටුව ගැන. මොකක් හෝ අහේතුවකට 130,000 අධික ලයික් ප්‍රමාණයකින් යුතු අපේ ෆේස්බුක් පිටුව මීට සති දෙකකට කලින් මකා දමා තිබෙනවා. ඒ වෙනුවෙන් අපි නැවත ෆේස්බුක් පිටුවක් ආරම්භකොට තිබෙනවා. මුහුනුපොත තුල උපසිරැසි පළකිරීම් ගැන දැනුවත් වෙන්න ඒ පිටුව සමහ මෙතනින් එක්වෙන ලෙසින් හැමෝටම ආරාධනා කරනවා.


Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| WEBx264 | 720p | 4G| Complete S02|

Direct Download

| WEBx264 | 720p | 250MB |

| WEBx264 | AAC | 1.9G| Complete S02|

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!