Gotham [S05 : E04] | “අහෝ! ජෙරමායා!”

ගෝතම් අවසන් කතාමාලාවේ හතරවෙනි කොටස සමඟ එකතුවෙන්නයි අපි මේ සූදානම් වෙන්නේ.නුවන්ත සහෝට මේ සතිය තරමක් කාර්යබහුල නිසා මට තමයි මේ කොටස අරගෙන එන්න උනේ. ලබන සතියේ පටන් ඉදිරියට ඔහුම ඔබට උපසිරසි ලබා දේවි. එහෙනම් පහුගිය කොටස මතක් කරගෙනම අද කොටස බලමු.

සෙලිනා නැවතත් සුපුරුදු තත්වයට ඇවිත් පොයිසන් අයිවීගෙන් ලැබුණු අපූරු බෙහෙත නිසා නමුත්, ඒ බෙහෙත මගින් සෙලිනා තරමක් වෙනස් බව විටින් විට අපිට පෙන්නුම් කෙරුවා. එයා වෙනදට වඩා දරුණු සහ කලින් හිටපු සෙලිනම නෙමෙයි කියල ඔයාල දකින්න ඇති. සෙලිනා සහ බෘස් දෙන්නම ජෙරමාය ඉන්න තැනට හොයාගෙන එනවා. ජෙරමායා තවමත් එයාගේ විකාර වැඩ එහෙමම කරගෙන යනවා. ජෙරමායා අනුගමනය කරන අය ඔහුගේ පල්ලියට ඇවිත් ඔහුගේ පරීක්ෂණ වලට මුහුණ දීල තමයි ජෙරමායා අනුගාමිකයෝ බවට පත් වෙන්නේ. ඉතින් සෙලිනාත් ඒ පරීක්ෂණ වලට මුහුණ දුන්නා ජෙරමායට ලං වෙන්න හිතාගෙන. අවසානයේ සෙලිනට උදවු කරන්න ආව බෘස්ට සිද්ධ උනේ එතනට හිරවෙන්න. ඒ වගේම ජිම් අලුත් තැනක් හොයාගත්තා මිනිසුන්ට නවාතැන් දෙන්න. එතනට හැමෝම හෙවන් කියල කියන්න ගත්ත. එතන තියන පහසුකම් නිසා පෙන්ගුයින් සහ නගරයේ ඉන්න අපරාධ කල්ලි වල සාමාජිකයෝ පවා එතන සරණ පතාගෙන ආවා. මේ නිසා කේන්තියට පත් උන පෙන්ගුයින් එතනට එනවා ජිම් එක්ක පැටලෙන්න. නමුත් තත්වය වෙනස් වෙන්නේ අනික් කල්ලියේ අය පෙන්ගුයින්වත් එතන හිරකාරයෙක් කරලා බලය අල්ලා ගැනීමෙන්.

කොහොමහරි ජිම් සහ පෙන්ගුයින් දෙන්න එකතු වෙලා නැවත ඒ කල්ලියෙන් හෙවන් එක මුදවා ගන්නවා. නමුත් බාබරා එතනට එනවා පෙන්ගුයින් එතන ඉන්න බව හාර්වි හරහා දැනගැනීමෙන්. ඒ ටැබිතා මරපු පලිය අරගන්න. අවසානයේ බාබරා පෙන්ගුයින්ට වෙඩි තියන්න හදනවත් එක්කම ගොඩනැගිල්ල පුපුරලා යනවා තමයි අපි දැක්කේ. එහෙනම් අද කොටස එතැන් ඉඳල තමයි ආරම්භ වෙන්නේ. අද ඔයාලට ජෙරමාය දැකගන්න ලැබේවි. ඒ වගේම ජිම්ට අලුත් හෝඩුවාවක් ලැබෙනවා හෙවන් පුපුරවපු කෙනා සම්බන්ධයෙන් බාබරා හරහා. ඒ වගේම එඩ්ගේ ද්විත්ව චරිතේ තවමත් ක්‍රියාත්මකයි. එයා තවමත් හොයනවා මොකද්ද මේ නිදි අතරේදී වෙන්නේ කියල. ඒ හැම එකටම පිළිතුරු මේ කොටස අවසානයේ. එහෙනම් ගිහින් එන්නම්. ඒ වගේම 250 වෙනි උපසිරස වෙනුවෙන් සුබ පතපු හැමෝටම ස්තුති කරන්නත් මේක අවස්ථාවක් කරගන්නවා. හැමෝටම ජයෙන් ජය!


Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

WEBRip | x264 | 350M| TBS |

Direct Download

WEBRip | x264 | 480p | 140M|

WEBRip | x264 | TBS | 350MB |

WEBRip | x265 | 720p | 180MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!