C/o Kancharapalem (2018) | මෙයයි ජීවිතය

තවත් තෙලුගු චිත්‍රපටයක් අරගෙනයි අද ඇවිල්ලා ඉන්නේ. 2018 සැප්තැම්බර් 07 තිරගත කිරීම ආරම්භ කළ මේ චිත්‍රපටය අයිති වෙන්නේ Drama කාණ්ඩයට. තම පළමු චිත්‍රපටය අධ්‍යක්ෂණය ලෙසින් මේ චිත්‍රපටයට අධ්‍යක්ෂණයෙන් හා තිර පිටපත් රචනයෙන් දායකත්වය දක්වා තිබෙන්නේ Maha Venkatesh විසින්. නිෂ්පාදනයෙන් Praveena Paruchuri දායක වී තිබෙනවා. සංගීතය සපයා තිබෙන්නේ Sweekar Agasthi විසින්. මේ වන විට IMDb දර්ශකයේ 9.3 ක් වැනි ඉහළම අගයක් ලබාගෙන වැඩිම IMDb ශ්‍රේණිගත කිරීමක් ලද තෙලුගු චිත්‍රපට ලැයිස්තුවේ 27 වන ස්ථානයේ රැඳී සිටිනවා.

සුපුරුදු ඇක්ෂන්, සුපුරුදු කතාවක්, ප්‍රසිද්ධ නළු නිළියෝ බලාපොරොත්තු වෙන අයට නම් මේක හරි යන්නේ නෑ. හොඳ චිත්‍රපට රසවින්දනයක් තියන අයට තමයි මේක හරි යන්නේ. මලයාලම් චිත්‍රපට බලලා හුරු කෙනෙක්ට නම් මේක කියාපු භාණ්ඩයක්. විශේෂම කාරණය කියන්නේ Maha Venkatesh එහෙමත් නැත්නම් අධ්‍යක්ෂකවරයා ඇත්තටම තමන්ගේ ජීවිතයේදි පොඩි පොඩි රස්සාවල් කර කර ඉන්න කාලේ නැවතිලා හිටිය ගමක් තමයි Kancharapalem කියන්නේ. අධ්‍යක්ෂකවරයෙක් වුනාට පස්සේ මෙයාට හිතිලා තියෙනවා මේ ගමට ගිහින් චිත්‍රපටයක් කරන්න. තවත් විශේෂම කාරණයක් තමයි මේකේ චරිත සඳහා යොදා ගෙන තියෙන්නේ ඒ ගමේ එදිනෙදා වැඩ කටයුතු කරන සාමාන්‍ය මිනිස්සුන්වමයි. ඊට අමතරව සලීමා කියන ප්‍රධාන චරිතයක් සඳහා මේ චිත්‍රපටය නිෂ්පාදනයෙන් දායක වූ Praveena Paruchuri සහභාගීවී තිබෙනවා. ඒ වගේම මෑතක පැවති Zee Telugu CineAwards 2018 සම්මාණ උළෙලේ හොඳම චිත්‍රපටය (විචාරක) සම්මාණය හිමි වුනා. ඉදිරි සම්මාණ උළෙලවල් වලදිත් ඇගයීමට පාත්‍රවෙයි කියලත් හිතන්න පුලුවන්.

කතාව ගැන බැලුවොත් මේකෙදි කියවෙන්නේ විවිධ වයස් සීමාවල් වලදී ඇති වන ආදරය ගැන. වයස් සීමාවන් හතරක් මේකෙදි දැකගන්න ලැබෙනවා. පළවෙනි ආදර කතාව පාසල් කාලේ ප්‍රේමයක් ගැන. ගෑණු ළමයා එනකල් බලා ඉන්න විදිහ, එයාව ලබලා දෙන්න කියලා දෙවියන්ගෙන් ඉල්ලන විදිහ, යාලුවෝ උදව් කරන විදිහ වගේ රසවත් කතාවක් බලාගන්න පුලුවන්. දෙවෙනි කතාව අවුරුදු 22 – 23 වෙන තරුණයෙක්ගේ ආදර කතාවක්, ඔහු මුහුණදෙන ගැටළු, ජීවිතේ පිළිවෙලක් කරගන්න දරන උත්සහය වගේ දේවල් දැක ගන්න පුලුව්න. තුන්වෙනි කතාව අවුරුදු 33 ක තරුණයෙක් ගැන. නිතර මුණගැහෙන තරුණියකට හිතෙන් ආදරය කරන, ඒ ගැන කියන්න අවුරුද්දක් තිස්සේ බලා හිඳින තරුණයෙක්ගේ කතාවක්. අන්තිමට අවුරුදු 49 ක් වන තනිකඩයෙක් ගැන. තනිකඩව හිඳීම නිසා ගමේදි විඳින්න වෙන කරදර ගැන සහ තවත් ආදරයක් බලාගන්න පුලුවන්. ඔය කතා ටික ඔහොම ගලාගෙන ගිහිල්ලා අන්තිම විනාඩි දෙකේ කතාව ගළපන විදිහ නම් බොහොම රසවත්.

එහෙනම් හරවත් නිර්මාණයක් නරඹන්න කියලා ආරාධනා කරන ගමන් විස්තර හොයාගන්න උදව් කරපු තිමාල් ප්‍රනාන්දු සොයුරාටත් ස්තූතියි කියමින් අදට සමු ගන්නවා. තවත් උපසිරැසියකින් හමු වෙමු. ඔබට ජය!


Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| HDRIP | ESub | x264 | 711MB |

Direct Download

HDRIP | ESub | x264 | 711MB |

HDRIP | 720p | x264 | 1.4GB |


අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

3 thoughts on “C/o Kancharapalem (2018) | මෙයයි ජීවිතය

 • February 25, 2019 at 19:52
  Permalink

  Thelugu lovestory tikakak dannako. Hamadama balana tikamane thiyenne

  Reply
 • July 7, 2019 at 01:15
  Permalink

  Download links are broken. Please update!

  Reply
  • July 7, 2019 at 09:35
   Permalink

   link updated.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!