Frontier [S01 : E04] | උගුලකට හසුව…

තුන්වන කොටස බෙන්ටන්ලාට වාසිවෙන පරිදි හාප්ට අවාසි වන පරිදි තමයි අවසන් උනේ.ලේක් වෝකර්ලා නැති වෙළදාමක් ගැන හිතන්නවත් පුලුවන්ද කියන එක ප්‍රශ්නයක් වෙනවා.හරි කමක් නෑ අපි බලමු මේකට හාප් ගහන පැලෑන මොකක් වේවිද කියලා.

ඒක එහෙම වෙද්දි අද අපිව බලන්න අමුත්තෙක් එනවා.ප්‍රශ්න රාශියක් අරගෙන සහා හිරකාරියෙකුත් සමග.

ඕහ්….ඇය නම් හොද දඩයමක් වගේ.අද බෙන්ටන්ට කීප දෙනෙක්වම බිලී බාගන්න මේ නිසා පුලුවන් වෙන බවකුයි පෙනී යන්නෙ.කවුද මේ අද්භූත තැනැත්තිය කියලා සැකෙන් නම් ඉන්නෙ මම කියනවා මේ එපිය බලලම ඉන්න කියලා ඔය කුතුහලෙන් පිරි පිපාසය නිවාගන්නට අවැසි නම් මිතුරු මිතුරියනි.

අලුත් අමුත්තා සෑහෙන්න වාතයක් වෙනවා වගේ.බෙන්ටන්ගෙ ප්ලෑන් සේරම කනපිට ගැහෙන්නයි හදන්නෙ.කොහොම උනත් බල ලෝභී බෙන්ටන්ගෙ මර උගුල් වලින් බේරෙන්න නම් ටිකක් අමාරු වෙයි.ඒ ප්‍රශ්නෙ බේරගන්න බෙන්ටන්ටම අපි ඉඩ හසර වෙන් කරමු.ඒල් නිවසේ මේ අලුත් ආරන්චි පැතිර යද්දි නුවනක්කාර ග්‍රේස් ඇයගේ මායමෙන් උපරිම ප්රයෝජනයක් නම් ගන්නවා.ඇයට පය ගහපු අත්තත් ඕන අල්ල ගත්තු අත්තත් ඕන.ඒ උනාට අතු දෙකම සවි ශක්තිය අතින් දුර්වල නිසා කද ප්‍රෙද්ශයෙන් කොටසකුත් අල්ල ගන්න ඕන කියලා හිතුනු ඇය අලුත්ම තුරුම්පුවක් ගහන බවක් පෙනී යනවා.

කෙසේ හෝ මේ අමුත්තා රුගෙන එන හිර කාරියගේ ඔලුවට බෙන්ටන් විසින් පොවන ලද විශ නිසා ඇයට සෑම සියලු දේ ගැනම ඇති වන්නෙ අවිශ්වාසයක්.මේ අවිශ්වාසය කොහොමින් කොහොම හරි හාප්ට ගෙන එන්නෙ නම් මහා විනාශයක්.බෙන්ටන්ගේ උගුලට හසුවුනු හාප් ඇතුලු පිරිස බේරී යනවාද නැතිනම් ඝාතනයට හෝ අනතුරට ලක්වෙනවාද කියන ප්‍රශ්නයට පිලිතුරක් මගෙන් නම් හම්බෙන්නෙ නැත.ගිහින් බලන්න…

අද කොටසත් සියුම් පලිගැනීම් සහා අහිංසක බලාපොරොත්තු වලින් සන්නද්ධ වෙන අතර වෙළදාම මූළික සමාජයේ අලුත්ම පැතිකඩත් සමගින් නැවත හමුවෙමු..ජය !!!

 


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| Complete | HDTV | x264 | 720p | 2.9 GB |

Direct Download

| HDTV | x264 | SVA | 240MB |

     

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

One thought on “Frontier [S01 : E04] | උගුලකට හසුව…

  • January 9, 2019 at 20:01
    Permalink

    Me TV sirise aka epi 1,2 download karanna be usersdrvi walata dala denna

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!