Johnny (2018) | ද්‍රෝහියා

ඔන්න අලුත් අවුරුද්දේ අලුත්ම දෙමළ එකක් අරගෙන අවා..මේක දෙමළ Tamil action heist thriller ගණයට තමයි වැටෙන්නෙ. ප්‍රධාන නලුවා විදියට ඉන්නෙ Prashanth. දමිළ සිනමාවේ ජනප්‍රිය නලුවෙක්. යාලුවො පස් දෙනෙක්ගෙ ඉරණම ගැන තමයි මේ කතාවෙන් කියවෙන්නෙ.

කතාව ගැන කිව්වොත් යාලුවො පස් දෙනෙක් ඉන්නවා. ඒගොල්ලො හවුල් ව්‍යාපාරයක් කරන්නෙ. පලවෙනි කෙනා තමයි ශක්ති කෙටි ක්‍රම වලින් ලොකු මිනිහෙක් වෙන්න හදන්නෙ. දෙවෙනියා තමයි ප්‍රකාශ් ක්‍රවුන් ක්ලබ් එකේ අයිතිකාරයා. සූදූ එක්කමයි දවස ගෙවන්නෙ. තුන්වෙනියා තමයි ශිවා. මිනිහට තමයි ප්‍රජන්ඩත්වයේ රජ්ජුරුවෝ කියන්නේ. 4 වෙනියා තමයි රාම් නයිට් ක්ලබ් අයිතිකාරයෙක්. මිනිහට කියන්නේ ණය දෙන මෝරා කියලා. මිනිහගෙ විශේෂත්වෙ තමයි. ණය වෙලාවට ගෙව්වෙ නැතොත් ණයකාරයන්ගෙ ගෙවල් වල ඉන්න ගෑනු අරන් ඇවිල්ලා තියාගන්නවා ඇපේට කියලා. පස් වෙනියා තමයි. ජායි එයා තමයි වැඩිහිටියා ඔක්කෝටම ලොක්කා.

ප්‍රකාශ්ගෙ ක්ලබ් එක දුවන්නෙ මේ පස් දෙනාගෙම සල්ලි වලින්. හැබැයි ශක්ති මේ කල්ලියට සම්බන්ධ වෙන්න තව හේතුවක් තියෙනවා. ඒ තමයි රම්‍යා. මොකද රම්‍යා ඉන්නෙ රාම් ලග. රාම් රම්‍යා එයාගෙ බිරිඳ වගෙ තියාගෙන ඉන්නවා. රම්‍යගෙ තාත්තා රාම්ගෙන් ණයක් අරන් ගෙවන්න බැරිවෙලා. ඉතින් ඒකට තමයි රාම් එයාව තියාගෙන ඉන්නෙ. හැබැයි ශක්ති රම්‍යට ආදරෙ කරන බව කවුරුවත් දන්නෙ නැ.

ඉතින් දවසක් ජායි අදුරන කල්යාන් කියලා පොලිස් ඔෆිසර් කෙනෙක්ට වටින මත්ද්‍රව්‍ය වගයක් හම්බෙලා. ඒක මිලියන 25 කට ගන්න කියලා එයා ජායිට කියනවා. ඒක මිලියන 50 වටිනවා කියලත් කියනවා. මිලියන 5 ගානෙ ඔක්කොම දාමු කියලා ජායි අනිත් කට්ටියට කියනවා. ඉතින් කට්ටියම ඉඩම් උකස් තියලා හෙන ගේමක් ගහලා මිලියන 5 ගානේ මේකට දානවා. ජායි මේක කල්යාන්ට ගෙනියන්න දෙන්නෙ ශිවාට. මොකද මිනිහා මැරයෙක් නිසා. ඉතින් මෙයාව ස්ටේෂන් එකට ගිහිල්ලා දාන්නෙත් ජායිම තමයි.

හැබැයි කවුරුවත් හිතන්නෙ නැති විදියට ශිවාගෙ මිනිය රේල් පාරක තිබිලා හම්බෙනවා .සල්ලි බෑග් එකත් අතුරුදහන්. කාටවත්ම මේක හිතාගන්න බැ. ඊටපස්සෙ එකින් එක මේ කල්ලියෙ අයව ඝාතනය කරනවා. ඒත් මිනීමරුවා හොයාගන්න හම්බෙන්නෙ නැ.

ඇත්තටම මේ මිනීමරුවා කවුද. එයා ඇයි මිනී මරන්නෙ. මේ ඔක්කෝම දැනගන්න ෆිලුම බලන්න කියලා ආරාධනා කරනවා.


Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| HDRip | x264 | ESubs 710MB |

Direct Download

| HDRip | x264 | ESubs 265MB |

| HDRip | x264 | ESubs | 420MB |

| HDRip | x264 | ESubs 710MB |

| HDRip | x264 | 720p | 1.4G|

| HDRip | x265 | 720p | 930M|

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!