Between Worlds (2018) | දෙලොවකට අතර මැදිව

2018 තිරගත කිරීමට පිට කල මෙම චිත්‍රපට වෝල්ටේජ් පික්චර්ස් සමාගමේ නිශ්පාදනයක් වෙනවා. මරියා ප්යුලේරා විසින් අධ්‍යක්ෂනය කර තියෙන්නෙ.මේකට රංගනයෙන් දායක වෙනවා හොලිවුඩයේ ජනප්‍රිය නලු නිකලස් කේජ්.(ජෝ) ඒ වගේම ෆ්‍රන්ක් පොටේනට් (ජූලි) පෙන්ලොප් මිචේල් (බිලී) ආදීන්.

ඉතිං මේ කතාව ගැන කියනවා නම් ප්‍රධාන නලු නිකලස් කේජ් නැත්නම් ජෝ ට්‍රක්රථ රියදුරෙක් විදියට කටයුතු කරනවා. එයාගේ බිරිද හා දියනිය අහඹු විදියකට ඇති වු ගින්නකින් මිය ගිහින්. මිනිහට ඒක දරාගන්න බැරිව පිස්සෙක් වගේ තමයි රස්සාව කරගෙන යන්නේ.කිසි අරමුණක් මිනිහට නෑ. නමුත් දවසක් වෙලද සැලකට ඇතුලු වෙනවා මේ මනුස්සයා එයාට ඇහෙනවා ශබ්දයක් වැසිකිලිය පැත්තෙන්. ගිහින් බලනකොට දකිනවා ගැහැනියක්ගේ බෙල්ල මිරිකගෙන ඉන්නවා තවත් මිනිහෙක්. ඉතිං ඒ මිනිහට ගහල ඒ කාන්තාවව බේරාගන්නවා. එතනින් තමයි මේ කතාවේ හොදම ටික පටන් ගන්නේ.මේ කාන්තාවට (ජුලි) විශේෂ හැකියාවක් තියෙනවා මලවුන් සමග ගනුදෙනු කරන්න පුලුවන් විදියේ හැකියාවක්. මේ කාන්තාවගේ දුව (බිලී) හදිසි අනතුරක් නිසා කොමා තත්වෙක ඉන්නෙ. ඉතිං මෙයා උදවු ඉල්ලනවා මේ තනිවෙලා ඉන්න ජෝ ගෙන්. මේ අම්මයි දුවයිත් ජෝ වගේම තනිවෙලා ජීවත්වෙන දෙන්නෙක්. මේ අය ජර්මනියෙන් ඇමරිකාවට සංක්‍රමනය වෙලා තියෙන්නෙ.මනුස්සයා දාල ගිහින්. ජෝටත්මේ හොද පල්ලම ජෝ බැහැල උදවු කරනවා. හැබැයි ජෝගෙ නරකම අදහසකුත් නෑ. ඉතිං ජෝ ට පුවන්වෙයිද ආපහු පවුලක් හදාගන්න. නැත්නම් ඔක්කෝම විනශ වෙයි ද තිබුනටත් වඩා……බලන්නම වෙනවා. මොකද කතාව පැය එකහමාරක වගේ පොඩි කාලයක් ගන්නවා.

මේක මගේ පලමු උපසිරස් නිර්මාණය මම හිතනවා. අඩුපාඩු ඇති කියල මම උපරිමයෙන් කරන්න උත්සහා කලා. බලල ඔයාලම අදහස් දක්වන්න.

 Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

|  Bluray  | x264 | 720p | 770MB | 

Direct Download

| Bluray | x264 | 480p | 330MB |

         

| Bluray | x264 | 720p | 770MB | YTS |

    

| Bluray | x265 | 720p | 710MB | 10Bit | PSA 

    

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!