BBC Bodyguard 2018 [S01 : E05] | හෙළිදරව්ව.. .

හතරවැනි කොටස ගැන කෙටියෙන් මතක් කරනවානම්, ජුලියා මොන්ටෙගියුට එල්ලවුණු බෝම්බ ප්‍රහාරයෙන් පස්සෙ එයාව රෝහල් ගත කලාට පස්සෙ එයාට අඩුම තරමේ රෝහලේවත් ඉන්න ලැබුනේ නැහැ මොකද ජුලියාගෙ කලින් සැමියා ඇවිත් ඩේවිඩ්ව එලවපු නිසා. ඩේවිඩ් නැවතිලා ඉන්න තැනට එද්දී එයාගෙ එතනට එතනට කට්ටිය ඇවිල්ලා එයාගෙ හැම තාකෂණික උපකරණයක්ම අරගෙන යනවා. එයාගෙ ෆෝන් එකත් අතුලුවම. ඊටපස්සේ එයාට ලොකු ප්‍රශ්න කිරීමකට පවා මුහුණ දෙන්නත් වෙනවා. එතැනදී හුගක් වැදගත් කාරනාවක් ගැන පවා කතා වෙනවා. ඒ තමයි ජුලියා මොන්ටෙගියුට මෑතකදී එල්ලවුණු ප්‍රහාර දෙකේදීමපුද්ගලික ආරක්ෂක ඩේවිඩ් බඩ් හිටියා. හැබැයි ඒ කිසිම සිද්දියකදී පොඩි තුවාලයක්වත් වෙන්නේ නැතුව එයා බේරුනා. මේ ගැන ඔෆිසර් ශර්මාට තියෙන්නේ ලොකු ප්‍රශ්ණයක්. ප්‍රශ්යකට වඩා එයාට තියෙන්නේ ඩේවිඩ් ගැන ලොකු සැකයක්. කොහොම වුනත් පුද්ගලික ආරක්ෂකයෙක්ට වඩා ලොකු හිතවත්කමක් ජුලියා එක්ක තිබුණු ඩේවිඩ් හිටියෙ නම් ලොකු හිත් අවුලකින්. තමන්ව සැක කාරයෙක් ගානට දාලා ප්‍රශ්න කරද්දී පවා ඩේවිඩ් ලොකු උත්සහයක් දුන්නා එයාට ඇයි ජුලියා මොන්ටෙගියුව බේරගන්න බැරි වුනේ කියලා.

ටික වෙලාවක් ගිහින් නිවේදනයක් කරනවා ජුලියා මොන්ටෙගියුට සිදුවෙලා තිබුණු තුවාලවල බරපතලකම නිසාම ප්‍රතිකාර කරන අතරතුර ඇය මිය ගියා කියලා. ඇයගේ මරණය වැඩිපුරාම බලපාන්න ගත්තේ ඩේවිඩ්ට. මේ නිසාම එයා නැවතිලා ඉන්න තැනට ගිහින් හංගපු තැනකින් පිස්තෝලයක් අරගෙන වෙඩිතියාගන්න තීරණය කරනවා. වෙඩිතියාගන්න සද්දේ ඇහුනට එයාට වෙඩි වැදුණු බවක් පෙන්නුවේ නැහැ ඩේවිඩ්ගෙ බිරිද විකි එතනට එනකන්ම. එතනදී තමයි අපිට දැනගන්න ලැබෙන්නේ ඩේවිඩ් තියාගත්ත වෙඩිල්ල හිස් එකක් කියලා. ඒ කියන්නේ කවුරුහරි කෙනෙක් එයා නැති අතරේ එයා නැවතිලා ඉන්න තැනට ඇවිල්ලා උණ්ඩ මාරු කරලා තියෙනවා. ටහිර් ස්ටේජ් එකට අරන් ගිය බ්‍රිෆ්කේස් එක එයාගෙ අතට රොබ් මැක්ඩොනල්ඩ් දෙනවා කැමරාවල සටහන් වීමක් වෙලා තියෙන නිසාම ඊලගට ප්‍රශ්න කිරීමට මුහුණ දෙන්න වුනේ රොබ් මැක්ඩොනල්ඩ්ටයි.මේ අතරේ ඩේවිඩ් ගියා එදා එයත් ජුලියා මොන්ටෙගියු එක්ක නැවතුනු හෝටලයට ආරක්ෂක කැමරාවල සටහන් වෙලා තියෙන දේවල් හොයන්න. එයාට ඕන වුනේ රිචර්ඩ් ලෝන්ග්ක්‍රොස් කියලා නමක් කියාගෙන ගිය මනුස්සයා කවුද කියලා හොයාගන්න. ඒත් එතනදී එයාට දැනගන්න ලැබෙනවා ආරක්ෂක කැමරාවල දර්ශන වලත් පැය ගානකම විඩියොවල අඩුවක් තියෙනවා කියලා.

අද කොටස තුලින් හෙළිදරව් කිහිපයක් දැකගන්න ලැබෙයි. එකක් බොරු කිය කියා ගිය පහුගිය ටිකේම සෑහෙන බයකින් හිටිය රොබ් මැක්ඩොනල්ඩ්ගෙන්. අනික තමයි නාඩියා එයාගෙ මහත්තයව මුණගැහුණු පිරිමි කෙනාව අදුරගන්නවා. බලන්නකෝ ඒ කවුද කියලා. අවසන් කොටසින් මුණගැහෙමු.

 

  Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| Bluray | 720p | x265  | 1.7GB | Complete S01 |

Direct Download

| Bluray| x265 | 720p |260MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

2 thoughts on “BBC Bodyguard 2018 [S01 : E05] | හෙළිදරව්ව.. .

 • November 16, 2018 at 12:44
  Permalink

  264x format eken dennako

  Reply
 • November 21, 2018 at 20:23
  Permalink

  A bn bbc bodyguard eke e06 eka deela ne.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!