Midnight, Texas [S02 : E02] | කායිගෙ අස්වාභාවික බලය..

ඔන්න එහෙනම් මේ අරගෙන එන්නෙ Midnight Texas දෙවන කතා සමයෙ දෙවන කොටසයි. ඇත්තටම කිව්වොත් මේ කොටස නම් කරන්න හිටියෙ සොහාන්. නමුත් ඔහුට හොඳටම අසනීපයි. ඒ අසනීපෙ තියාගෙන එයා මේකෙ ටිකක් උපරිම ගහල තිබ්බ. පස්සෙ තමයි මට කරන්න කියල කිව්වෙ. ඒ නිසාම තමයි මේක ටිකක් පරක්කු උනේ. එහෙනම් අපි කතාව පැත්තට හැරෙමුකො.

කලින් කොටසේදී දකින්න ඇති කවුද මේ මිඩ්නයිට් වලට එන අලුත් හාදයා කියල.හැබැයි මෙයා හොඳ කෙනෙක් කියලා නම් කියන්න අමාරුයි. මොකද අවසානයෙදී දකින්න ඇතිනෙ ළග තියාගෙන ඉන්න දේ.ඔන්න අද කොටසේදී කායි මේ සිටින හෝටලයෙ පොඩි අකරතැබ්බයක් වෙනවා. ඒ තමයි අවුරුදු ගණනාවකට කලින් හෝටලය අයිතිකාරයා වෙලා හිටපු කෙනාගෙ හොල්මන එකපාරටම වගේ කෙනෙකුට පහරදෙනව. ඉතින් මේ සිද්ධියත් එක්ක හෝටලයෙ ඉන්න කට්ටිය බයවෙනවා. ඉතින් මොවුන් අඩගහන්නෙ මැන්ෆ්‍රෙඩ්ට. ඉතින් මැන්ෆ්‍රෙඩ් මේ ටිකක් තොරතුරු හොයාගෙන.අවසානයේදී ෆීජිගෙ උදව්වෙන් මේ ආතමය යවාගන්න උත්සහ කරනවා. හැබැයි මේ වෙලාවෙදී පවසනවා “එයාලව විතරක් යවන්න” හෝටලය “භූතාත්මයන් වලට පැමිණෙන බැරි මන්ත්‍රයක් කරන්න එපැයි කියල. ඉතින් පොඩි සාධාරණ සැකයක් මතු වෙනවා මොහුට මේ බලයන් ලැබෙන්නෙ යම්කිසි යක්ෂයෙකුගෙ ආධාරයෙන් කියල.ඒවගේම තමයි ලෙම්ගෙ ක්‍රියාවක් නිසා මිඩ්නයිට් වලට පැමිණෙන කෙනෙක් දකිනව ඔහු වැම්පයර් කෙනෙක් කියල.ඇත්තටම කිව්වොත් ඇය කෙල්ලෙක්. ජීවිතය එපා වෙලා තියෙන කෙනෙක්.ඉතින් ඇය ලෙම්ව මත් කරල තමන්ට අවශ්‍ය වැඩේ කරගෙන ඇයව වෛර කරපු ඒ හැම එක්කෙනෙක්ම වගේ මරණ්න යනව. මේකට කායිවත් ඇතුළු වෙනවා.ඒ මොකද ඇය සායනයෙ සම්මුඛ පරීක්ෂණයක් සදහා පෙනී සිටිනව මේකෙදි ඇයව තෝරගන්නෙ නැහැ. ඔන්න ඔය හේතුව නිසා තමයි ඒක වෙන්නෙ. ඉතින් අපි බලමුකො ලෙම්ට මේ අලුත් වැම්පයර්ව යවගාන්න වගේම ෆිජීටයි මැන්ෆ්‍රෙඩ්ටයි මේ ආතමයන් යවාගන්න පුලුවන් වේවිද කියල.

ඊළග කොටසින් හම්බවෙනකම් හැමෝටම ජය!!

 


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDTV | x264 | SVA | 242MB |

 Direct Download

| HDTV | SVA | x264 | 242MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!