Malicious (2018) | පෙට්ටි අරින්නේ බලාගෙනයි(18+)

කොහොමද ඔයාලට. ගොඩාක් කාලායකින් මේ පැත්තට එන්න ලැබුණේ. උදාරා රාජපක්ෂ සහෝදරයත් එක්ක In to the Badlands කතා මාලාවේ කොටස් තුනකට උපසිරසෙන් දායක වුනාට පස්සේ, සීතල නත්තල් සමයට හෙමින් හෙමින් ලන් වෙද්දී ඒ වගේම Halloween නුත් සමරලා ඉන්න වෙලාවේ සුපිරිම හොල්මක් චිත්‍රපටයක් එක්ක මේ පැත්තට එන්න හිතුවා. ඒ වගේම හසන්ත අයියටත් ස්තූතිවන්ත වෙනවා . මන් මේ චිත්‍රපටයට උපසිරැස දාන්න අහපු ගමන්ම මට ඒක භාර දුන්නට.

එහෙනම් බයිස්කෝප් වෙබ් අඩවිය සමඟ රැදිලා ඉන්න හොල්මන් චිත්‍රපටි වලට ආස කරන හැමෝටම ආරාධනා කරනවා මේ චිත්‍රපටිය නරඹන්න කියලා. මමත් මේකට සබ් එක දාන්න ගත්තේ ඊයේ රෑ. ඇත්තම කිව්වොත් මැද හරියෙන් නවත්තන්න උනා මොකද දහ පාරක් විතර උඩ ගිහින් බිම වැටුනා. හිනා වුනා වගේ නෙමෙයි ඔයාලත් බලන්නකෝ හොල්මක් විමානයක්.

මේ චිත්‍රපටය තැන හැදින්වීමක් කරොත් IMDB දර්ශකයේ 5.0 ක අගයක් අරගෙන තියනවා. ඔයාලා දන්නවනේ හොල්මන් චිත්‍රපටයක් ඒ වගේ ගානක් ගන්නවා කියන්නේ පහරක් තමයි කියලා. තව රංගනයෙන් දායක වෙන්නේ සුරූපී නිලියක් වන Bojana Novakovic ශිල්පිනිය. තවත් දෙයක් කියන්න ඔින මේක පොඩි අය එක්කනම් බලන්න හොඳ එකක් නෙමේ. පොඩ්ඩක් 18+.

කතාව පැත්තට යමුකෝ, මේ කතාව ගෙතෙන්නේ පියර්ස් කියලා ආචාර්යවරයෙක් සහ ඇයගේ බිරිඳ වටා. මේ දෙන්නා යනවා අලුත් ගෙදරකට ගෙදරක් කිව්වට ගෙදරක මත් නෙමෙයි. අර ආචාර්යතුමාගේ අලුත් ස්කෝලේ නිල නිවාසය. හැබැයි මේ ගෙදර නෙමෙයි හොල්මන් ඉන්නේ, මෙයාලට ඉන්නවා පිස්සු අක්කා කෙනෙක් එයා තමා මේ දෙන්නව කුණ්ඩවාලෙට ඇදලා දාන්නේ. ඒ ඇය එයාලට දෙන පුංචි තෑග්ගක් නිසා. ලීසා ඒ කියන්නේ පියර්ස් ගේ බිරිඳ මේ වෙද්දි ගැබ්බරයි, අහෝ දුකකි ඉරකි තිතකි. ඇයට මුහුණ දෙන්න වෙන කරදරනම් එමටයි ඒ වගේම පියර්ස් ටත්…

බලන්නකෝ එහෙනම් තව කිව්වොත් ගතියක් නෑ. උපැසිරම බාගන්නවා වගේම කමෙන්ටුවක් දාන්නත් අමතක කරන්න එපා, එහෙනම් හොඳට බය වෙන්න. රෑට බලන්න. තවත් උපසිරිසක් අරගෙන ඉක්මනින් හමුවෙන්නම්,

ඔබට ජය!!!!!!

 Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

|  WEB | x264 | 720p | 770MB | YIFI

Direct Download

| WEB | x264 | 480p | 360MB |

    

| WEB | x264 | 720p | 700MB |

    

| WEB | x264 | 720p | 770MB | YIFI

    

| WEB | x264 | 1080p | 1.4GB | YIFI

    

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!