Mayakkam Enna (2011) | හිත ඇත්තම් පත කුඩාද?

ධනුෂ්ගෙ තවත් පට්ට ෆිලුමකට සබක් අරන් ඔන්න ආවා. මේක රිලීක්ස් වෙලා තියෙන්නෙනම් ඉතින් 2011 නොවැම්බර් 25 වෙනිදයි. ඉතින් ටිකක් පරණයි කියලා අතාරින්නනම් එපා හොද කථාවක් තියෙන්නේ.ඒ නිසාම මේක සම්මාන ගත්තු ෆිලුමක්.මේක ටිකක් ධනුෂ්ழைங රගපාපු වෙනස් විදිහේ චිත්‍රපටයක්.කලින් සබ් දුන්න Aegan (2008) අදහස් දක්වපු සියළු දෙනාටත් මාගේ ස්තූතිය.ඒ වගේම විශේෂයෙන්ම නිතරම වාගේ උදව් කරන උචිත අරෝෂන් අයියටත් විශේෂයෙන් ස්තුති කරන ගමන් කථාව ගැන පොඩ්ඩක් කියලම ඉන්නම්කෝ.

කාර්තික් ස්වාමිනාදන් (ධනුෂ්) කියන්නෙ වනජීවී ජායාරූප ශිල්පියෙක් වෙන්න අපේක්ෂා කරන නිදහස් ජායාරූප ශිල්පියෙක්.දෙමාපියන් මිය ගිය පසු තම සොහොයුරිය සමග තමාගේ හොදම යහළුවගේ නිවසේ හැදී වැඩුන කාර්තික්ට සුන්දර්, ශංකර්, වින්ද්‍යා හා පද්මිණි කියන හොදම යහළුවන් 4 දෙනාත් එක්ක සතුටින් සිටින පුද්ගලයෙක්. එක් දිනක් සුන්දර් තම පෙම්වතිය වන යාමිනීව කාර්තික් සහ ඔහුගේ අනික් යහළුවන්ට හදුන්වා දෙයි. යාමිනීගේ පළමු හමුවීමේදීම කාර්තික්ට කටුක අත්දැකීම් වලට ලක්වන්නට වන අතර, පසුව දෙදෙනාම ක්‍රමයෙන් ආදර බැදීමක් දක්වා එය පත්කර ගනී.

නමුත් කාර්තික් තම යහළුවාගේ හදවත බිද දැමීමට අවශය නැති නිසා යාමිනීගෙන් ඈත් වීමට උත්සහ දරයි.අවසානයේ සුන්දරගේ පියා ඔවුන් දෙනොම විවාහ කර දීමට කටයුතු කරයි.ඉන් පසු කර්තික් විසින් ලබාගත් ජායාරූපයක් මාතීෂ් ක්‍රිෂ්නසාමි නම් විශිෂ්ඨ ජායාරෑප ශිල්පියා විසින් සොරා ගෙන එයට ජාතික සම්මානයක් ලබා ගනී.මේ හේතුව නිසා කාර්තික් මත්පැනට ඇබ්බැහි වේ.

කාර්තික්ගේ සිහිනය සැබෑ කරන්න යාමිනීට මේ නිසා හැකිවෙයිද, යාමිනී ඔහුට සාර්ථක වීමේ මගට රැගෙන යාවිද කියල බලන්නනම් චිත්‍රපටය රස විදින්න කියලා ආරාධනා කරමින් මම සමුගන්නවා තවත් උපසිරසියකින් හමුවෙනතුරු ඔබට ජය.

 Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| DVDRip | x264 | Suara | 702MB | 

Direct Download

| DVDRip | x264 | Suara | 702MB | 

    

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

One thought on “Mayakkam Enna (2011) | හිත ඇත්තම් පත කුඩාද?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!