Aarudhra (2018) | රුද්‍රමූර්ති පිළිමය

ආයුබෝවන් සියලුම දෙනාට. ඔන්න අදත් අලුත් දෙමල ෆිලුමකට සබ් දෙන්න ලෑස්ති වෙන්නෙ. මේ දවස්වල තියෙන අයහපත් කාලගුණය හේතුවෙන් විදුලිය ඇනහිටීම නිසා මේක කරන්න දවසක් පරක්කු වුනා. මොනව කරන්නද කරන්ට් එක නැතුව දැන් මොකුත් කරන්න බැහැනෙ. කොහොමෙන් කොහොමෙන් හරි සබ් එක ඉවර කරගත්ත. ත්‍රාසජනක චිත්‍රපට බලන්න කැමති අයට සුපිරි චිත්‍රපටයක් මේක.

මේක නිකුත් වෙන්නෙ 2018 අගෝස්තු 31 වෙනිද, මේ වෙනකොට මේකට IMDb එකේ 6.5ක අගයක් ලැබිල තියෙනව. මම හිතන්නෙ ෆිල්ම් එකේ හැටියට ඔය ගාන මදි කියල. මොකද මේක දමිල සිනමාවෙ ලමා අපචාර ගැන පැහැදිලිව කියැවෙන පලමු සිනමා පටයයි. මේක අධ්‍යක්ෂනය කරන්නෙත්, ශිවා නොහොත් සිවමලයිගේ චරිතයට රගපාන්නෙත් Pa. Vijay විසින්. සෙසු චරිත වලට රන්ගනයෙන් දායක වෙන්නෙ Meghali, K. Bhagyaraj, Rajendran වගේ ප්‍රවීන නලු නිලියො බොහෝ දෙනෙක් ඉන්නව.

ෆිල්ම් එක පටන් ගන්නෙ දේශපාලනඥයෙක්ගෙ සහෝදරයෙක් කුරිරු ලෙස ඝාතනය කරන සිද්දියකින්, පොලිසිය මේ ගැන හොයන්න විමර්ශන ආරම්භ කරත් කිසිම දෙයක් හොයා ගන්න වෙන්නෙ නැහැ. පූනයි වල තියන කන්දක් මුදුනෙදි තමයි මේ පුද්ගලයව මරල දාන්නෙ, විශේෂත්වෙ කියන්නෙ මිනීමරුව තඹ තහඩුවක අකාශයේදී මරා දැමීම කියල ලියල මෙයාගෙ පපුවෙ ඒක ගහල තියෙනව. පොලිසියටත් ලොකු ප්‍රශ්නයක් මොකක්ද මේකෙ තේරුම කියන එක. ඔන්න ඊට දවස් කිහිපයකට පස්සෙ රන් ආභරන වෙළඳසැලක් පවත්වාගෙන යන AMT කියන පුද්ගලයත් පැහැරගැනීමට ලක් වෙනව, පොලිසියට මේක හොයාගන්න බැරි පාර ඒක අවුඩිඅප්පන් කියන රහස් පරීක්ෂකයට බාර දෙනව, මේ අතරෙ වෙනත් ප්‍රසිද්ධ පුද්ගලයො කිහිපදෙනෙක් පැහැරගෙන ගිහින් ඝාතනය කරනව කලින් ආකාරයටම. තාමත් AMT ව හොයාගන්න කිසි කෙනෙකුට බැරිවෙලා තියෙනව. හරි මම කතාව වැඩිය විස්තර කරන්න යන්නෙ නෑ. අවුඩිඅප්පන්ට මේකෙ සුලමුල හොයාගන්න පුලුවන් වෙයිද කියල බලාගන්න ඔයාල ෆිල්ම් එක බලන්න. තවත් මේ වගෙ සබ් එකක් අරන් ඒමේ බලාපොරොත්තුවෙන් මම සමුගන්නවා.

සියලු දෙනාටම සුබ පැතුම්!

 Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

|  HDRIP | x264 | ESub | 700MB | 

Direct Download

| HDRIP | x264 | ESub | 265MB |

    

| HDRIP | x264 | ESub | 425MB |

    

| HDRIP | x264 | ESub | 700MB |

    

| HDRIP | x265 | 720p | 820MB |

    

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

2 thoughts on “Aarudhra (2018) | රුද්‍රමූර්ති පිළිමය

  • October 24, 2018 at 10:39
    Permalink

    සුපිරි බන්
    තෑන්ක්ස්………

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!