Shooter [S03 : E13] | සමුගනිමු ඇය සමගින්!!!

කොහොමද හිතවතුනි.. ඔන්න එහෙමනම් රැගෙන ආවා SHOOTER තුන්වැනි කතාසමයේ 13වැනි කොටස එනම් අවසාන කොටස. හරි එහෙමනම් අපි බලමු කතාවේ මොකද වෙන්න ඇත්තේ කියලා.

මෙවර කතා සමය ඇරඹෙන්නේ බොබ් ලී සහ සොලටෝව් යන දෙපළගේ අතර ඇති වූ සටනින්. එහි ජයග්‍රහණය බොබ් ලී හිමි කරගනිද්දී සොලටෝව් ජිවිතයෙන් සමුගත්තේ බොබ් ලීට තමන්ගෙ පියාගේ මරණය ගැන සැකසංකා පහළ කරවමින්. සොලටෝව් බොබ් ලීට ප්‍රකාශ කළා ඇට්ලස් සහ අර්ල් ස්වැගර් අතර සම්බන්ධයක් ඇති බව. එසේම නාදින් සහ අයිසැක් දෙන්නා එකතුවෙලා සෙනෙටර් හේයස්ව ඝාතනය කිරීමත් සමගින් ඇට්ලස්හි ගමන්ගම යම් වෙනසකට ලක් උනා. ඔවුන්ට සීය සැලසුම් වෙනස් කිරිමට සිදුවුනා.

කෙසේ හෝ බොබ් ලී සිය පියාගේ මරණය ගැන විස්තර සොයද්දී ඔහුට දැනගන්න ලැබුනා ඇට්ලස්හි ආරම්භය ෆීනික්ස් නම් සංවිධානයක් බව. එසේම තමන්ගෙ පිටා එහි ආරම්භක සාමාජිකයෙක්ව සිටි බවත්. ඉතින් මේ දේවල් ඔස්සේ හඹාගෙන යද්දී බොබ් ලීට නිතර නිතර තවත් ඇට්ලස් සාමාජිකයකු මෙන්ම රාජ්‍ය උප ලේකම්වරයකුද වූ රෙඩ් බාමා සමග ප්‍රශ්න ඇති වෙනවා. එසේම අයිසැක් සහ නාදින් දෙන්නත් මෙවර හැරිස් පවා මේ සටනට එක් වෙනවා. ඉතින් මේ කට්ටිය සීය ජීවිත පරදුවට තබමින් ඇට්ලස් විනාශ කරමින් ඔවුන්ගේ අවසානය මෙහෙයුම නැවතීම දක්වාම පැමිණෙනවා.

ඉතින් අද කොටසෙන් දැකගන්න පුළුවන් බොබ් ලී ස්වැගර් යලිත් සීය දේශය බේරාගෙන වීරයා වෙන ආකාරය. නමුත් ඉන් පසුව ඔහුට මුහුණපාන්නට වෙන්නෙ ඊටත් වඩා ගැටලුවකටයි. ඒ තමා තමන්ගෙ කසාද ජීවිතය. එසේම වෙඩි කෑ ඌරෙකු මෙන් සියල්ල අහිමිව සිටින රෙඩ් බාමා කුමක් කරාවිද යන්නත් අද දැක බලාගන්නට පුළුවන්.

හොදයි එහෙමනම්.. කනගාටුවෙන් උනත් කියන්න වෙනවා SHOOTER 3වැනි කතාමාලාව USA නාළිකාව විසින් අවලංගු කර ඇති බව. ඒ අනුව මෙය තමයි අපි බොබ් ලී ස්වැගර්ගෙ වික්‍රමයන් නැරඹු අවසාන කතාමාලාව වෙන්නෙ. එසේනම් සමුගනිමු SHOOTER සමගින්. ඔන්න අදහසක් එහෙම දක්වනවානම් අද තමා ඔහෙලට ලැබෙන අන්තිම අවස්ථාව ඈ.

 

 

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

 Torrents Download

| HDTV | x264 | SVA | 300MB |

Direct Download

| HDTV | x264 | SVA | 300MB |

 

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!