Gajinikanth (2018) | අමතකවීම අදරයට බාධාවක් නෙමෙයි !

ඔන්න යාලුවනේ මගේ 15 වෙනි උපසිරස විදියට සුපුරුදු දමිල ෆිලුමක් අරන් ආවා.Imbd දර්ශකය 5.7 මට්ටමක තියෙන 2018 අගෝස්තු මස 03 වන දින තිරගත වීම ආරම්භ කරන ලද මෙය Comedy, Romance යන කාණ්ඩ යටතේ පැය 2 විනාඩි 18 තුල ධාවනය වෙනවා.ප්‍රධාන චරිතය ප්‍රසිද්ධ දෙමළ නලුවකු වන “ආර්යා” (ගජිනිකාන්ත් ) නිරූපණය කරනව.ඔහු චිත්‍රපට රැසකට දායක වී ඇති අතර ඉන් කිහිපයක් නම් Kadamban(2017), Bangalore Naatkal(2016), Inji Iduppazhagi(2015), Yatchan(2015), Vasuvum Saravananum Onna Padichavanga(2015). වන්දනාගෙ චරිතය නවක නිළියක වන “සෙයියේෂා ” ඇය Junga (2018) චිත්‍රපටයෙන් දමිළ සිනමාවට පැමිණියේ.

ගජිනිකාන්ත් උපත ලබන්නේ රැජිනිකාන්ත්ගේ චිත්‍රපටයක් බැලීමට සිනමා ශාලාවකට පියා හා මව ගොස් සිටින අවස්ථාවේදි සිනමා ශාලාව තුලදීම උපත ලද නිසා ඔහුට ගජිනිකාන්ත් ලෙස නම තබනවා.කෙසේ හෝ කාලය ගත වෙද්දි ගජිනිකාන්ත්ගේ සීයා තම පියා සමග විරසකයක් ඇති බැවින් ගජිනිකාන්ත්ට පවසනවා පියාට සීයලගෙ ගෙදර එන ලෙස,එහෙත් ගජිනිකාන්ත්ට මෙය තාත්තට කියන්න අමතක වෙනවා.සීයා දුකෙන්ම මියැදෙනව.

කාලෙකට පස්සෙ රැජිනිට කෙල්ල බලන්න ගෙදර එනවා.මේ අවස්ථාවේ රැජිනිට අමතක වෙනවා සරම අදින්නත්,රැජිනිට අමතක වෙන ලෙඩක් තියෙන නිසා බලන බලන මනාලිව අකමැති වෙනවා.කොහොම වෙතත් තාත්තත් වැඩේ අතාරින්නෙ නැහැ යාලුවෙක් එක්කගෙන යනව තව කෙල්ලෙක්ගෙ තාත්තෙක් හම්බවෙන්න.තාත්තගෙ යාලුවා උජාරුවට රැජිනි ගැන වර්ණනා කරල රැජිනිට යන්න කියන්ව කෙල්ලගෙ තාත්තව හම්බවෙන්න.කෙල්ලගෙ තාත්ත ඉන්නව ඉන්නව රැජිනි එන්නෙ නැහැ පස්සෙ කොහොම හරි කෙල්ලගෙ තාත්ත දැනගන්නව රැජිනිට අමතක වෙන ලෙඩක් තියෙනව කියල.ඔහු රැජිනිට හොදටම දෙහි කපල එළවනවා.

ඔහොම කාලෙ ගෙවීගෙන දිනක් තම කාර්යාලයේ බොසාට ලේ දෙන්න ඉස්පිරිතාලෙට යනකොට පාරෙදි කෙල්ලෙක් දැක ඇය පසුපසින්ම ඉස්පිරිතාලෙට යනවා.රැජිනි ආපු කාරණේ අමතක වෙලා එයා ලේ දෙන්නෙ කෙල්ලගෙ නැටුම් පංතියේ ශිෂ්‍යයාවකට.මෙය දැනගන්නා වන්දනා ඔහු ගැන පැහැදෙනවා.ඔවුන් දෙදෙනා අතර ගොඩනැගෙන මිත්‍රත්වය ආදරයක් බවට පෙරළෙනවා.වන්දනාගෙ තාත්තා වන්දනාට විවාහ යෝජනාවක් ගේන අවස්ථාවේ වන්දනාගෙ අක්කා වන්දනා රැජිනි සමග ආදරයෙන් සිටින බව තම මාමාට පවසනවා.වන්දනාගෙ පියා මෙයට විරුද්ද නොවී රැජිනිව තමාට මුණ ගස්වන ලෙස පවසනවා.ඒ අනුව වන්දනා රැජිනිව තාත්තාට මුණගස්වන්න කටයුතු කරනව.මාමා එනකම් බලාගෙන ඉන්න රැජිනි මාමාව දැක්කාම වැඩේ පත්තු වෙනව…එහෙනම් ඉතින් ඉතුරු ටික මොකද වෙන්නෙ කියල මම කියන්න යන්නෙ නැහැ ..එහෙනම් තවත් ෆිලුමකින් මුණගැහෙන තෙක් හැමෝටම ජය….ඒවගේම තව දෙයක් කියන්න ඕනෙ මම කරපු ෆිලුම වලින් වැඩිම දෙබස් ගානක්(3100 වඩා ) තිබුණ ෆිලුමක්..


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

|  WEB-HD | x264 | 720p| 3GB |

Direct Download 

| WEB-HD | x264 | Esub | 400MB | 

       

| WEB-HD | x264 | Esub | 680MB | 

   

| WEB-HD | x264 | 720p | 1.4GB | 

   

| WEB-HD | x265 | 720p | 900MB | 

   

 

 

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!