Kanaka (2018) | යුක්තිය වෙනුවෙන් සටන් කල ත්‍රීරෝද රථ රියදුරා…

ඔන්න ආයිත් අලුත්ම කන්නඩ ෆිලුමක් අරගෙන ආවා.2018.ජනවාරි වල තමයි මේක තිරගත උනේ.මේක romantic action ගණයට අයත් ෆිලුමක්.ඒ විතරක් නෙවෙයි imdb දර්ශකයේ 7.2 වැනි ඉහළ අගයක් ගන්නත් මේ ෆිලුම සමත් වෙලා තියෙනවා .මේ ෆිලුමෙ ප්‍රධාන චරිතයට රගපාන්නෙ duniya vijay.කන්නඩ වල සුපිරි නලුවෙක්.

කතාව ගැන කිව්වොත් ඉන්දියාවේ ගොඩක් මිත්‍යා විශ්වාස තියෙනවනේ.ඉපදෙන්න සුබ දවස් ,වෙලාවල් වගේ ඒවා..ඉතින් කනකා කියන්නෙත් අසුභ දවසක ඉපදුන හින්දා ගෙදරින් යන්න උනු ලමයෙක්…කනකා ඉපදුන දවස අසුභ දවසක් කියලා දෛවඤයෙක් එයාගෙ තාත්තට කියනවා.එයා ඉපදුනොත් එයාගෙ වංශයත් ඉවර වෙනවා කියලා කියනවා .ඉතින් තාත්තා එදා ඉදන් කනකට වෛර කරනවා …

ඒවා ඉවසගන්න බැරුව,කනකා ගෙදරින් යනවා..පොඩි කාලෙම.මේ කනකා කන්නඩ සිනමාවෙ සලකුනක් වෙන රාජ්කුමාර්ට පණවගේ ආදරෙ කරනවා .ඉතින් මෙයා බන්කාපුර ගමේන් පැනලා බැංගලෝර වලට එනවා ,ඇවිල්ලා ඉන්නකොට ෆිල්ම් පෝස්ටර් අලවන වයසක කෙනෙක් මේ කොල්ලව දකිනවා .එයත් රාජ්කුමාර්ගෙ රසිකයෙක් ..ඉතින් එයා මේ කොල්ලව හදා ගන්නවා .ඒ දෙන්නගෙම රස්සාව තමයි කන්නඩ ෆිල්ම් වල පෝස්ටර් අලවන එක.ඉතින් වෙන බාශාවල ෆිල්ම් පෝස්ටර් අලවන්න කට්ටිය ආවම හැමදාම මේගොල්ලො එක්ක රන්ඩු වෙනවා.

ඔහොම අවුරුදු 15 විතර පෝස්ටර් ඇලෙව්වම පස්සෙ ..වයසක මාමා කනකට ත්‍රීවිල් එකක් අරන් දෙනවා .දවසක් කනකා පාරේ යනකොට පාසල් දැරියක් අඩනවා දකිනවා .එයාට ස්කූල් බස් එක මිස් වෙලා.ඉතින් කනකා එයාව වන් වේ එකේ ස්කෝලෙට ගෙනියනවා ..ඒක දැකලා පොලිස් කාරයෙක් කනකට දඩත් ගහනවා ..කනකා කිසි කෙනෙකුට දෙකට නැවෙන්නෙ නැ .එයා දඩේ ගෙවනවා..එයා උදව් කරපු ලමයා එයාගෙ අල්ලපු ගෙදර අක්කට කනකා ගැන කියනවා .එයාගෙ නම කනසු එයා වෛද්‍ය ශිෂ්‍යාවක්.එයාගෙ විනෝදාංශය තමයි ..සමාජයේ වීර වැඩ කරන අය එක්ක සෙල්ෆියක් ගහලා ඒගොල්ලන්ව දිරිමත් කරන එක..

ඔන්න ඉතින් එයා මේ කනකවත් හොයන්න පටන් ගන්නවා .එතනින් තමයි කතාව වෙනස්ම වෙන්නෙ..අවසානෙදි කනසු සියදිවි නසා ගන්නවා ..මේකට වගකියන්න ඕනෙ කනකද?කනකා ආයි මව්පියන් බලන්න ගෙදර යයිද ?මේ ඔක්කොම බලන්න ෆිලුම බලන්නම වෙනවා ..

ඔබට ජය!


Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| HDRip | x264 | ESub | 700MB |

Direct Download

| HDRip | x264 | Esub | 420MB |

| HDRip |x264 | Esub | 720MB |

| HDRip |x264 | 720p | 1.4GB |

 

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

2 thoughts on “Kanaka (2018) | යුක්තිය වෙනුවෙන් සටන් කල ත්‍රීරෝද රථ රියදුරා…

 • September 13, 2018 at 20:20
  Permalink

  700mb ෆයිල් එක ගන්න එපා සවුන්ඩ් එක එහෙම අව්ල්

  Reply
  • September 13, 2018 at 23:01
   Permalink

   අව්ලක් නැ සොරි

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!