Shooter [S03 : E12] |දේශප්‍රේමියෙකුගෙ වගකීම..

ඔන්න එහෙමනම් අරගෙන ආවා SHOOTER තුන්වන කතාමාලාවේ 12වන කොටස. ඒ කියන්නෙ තවත් විකාශය වෙන්න නියමිත එක කොටසක් පමණයි ඔන්න.හොදයි එහෙමනම් අපි මතක් කරගෙන ඉමුකො කතාවේ මොකද වෙන්නෙ කියලා.

ගිය සතියේ දැකගන්න ලැබුනා අයිසැක් සහ නාදින් දෙන්නා ඇට්ලස් ආධුනිකයන්ගෙන් ප්‍රශ්න කරනවා. මෙයාලට ඕන උනේ ඇට්ලස් එක ගැන සාක්ෂි හොයාගන්න. නමුත් ඇට්ලස් ආධුනිකයෙක් විදිහට සක්‍රිය ඇට්ලස් නියෝජිතයෙක් එහෙමත් ඇවිත් තිබ්බා. කොහොමහරි ඒ කෙනාව ඇමක් කරගෙන පුපුරන ද්‍රව්‍ය තියෙන තැනට යාගන්න අයිසැක් සමත් වෙනවා. හැබැයි ඉතින් ඇට්ලස් එකේ අභිරහස් නියෝජිත තැන එතනදී අයිසැක්ට ගහලා දාලා මිනිහව මැරෙන්න කියලා ඒ පොට් එකටත් ගිනි තියලා දානවා. මුලින්මනම් නාදින් එහෙමත් අයිසැක්ගෙ උදව්වට ගියත් පස්සෙ ස්වැගර් කරන ගොන් වැඩේ නිසා නාදින්ට එතනින් යන්න උනා නෙව.

ඔය අතරේ බොබ් ලී හැරිස්ව උදව්වට එක්කාසු කරගෙන බෘක්ස්ව පැහැරගෙන යනවා. බොබ් ලීට අවශ්‍ය වෙන්නෙ බෘක්ස්ව මරලා දාන්නයි. ඔය කාරණේ දැනගන්න රෙඩ් බාමා ඇට්ලස් නියෝජිතයින් පිරිසක්ව එවනවා බොබ් ලී ස්වැගර්ගෙ කතාවට තිත තියන්න කියලා. කොහොමින්හරි අවි බලය නොමැතිකම නිසා පරාද වෙන්න ඔන්න මෙන්න තියෙද්දී බොබ් ලී සහ හැරිස් ජිවිත බේරගන්නේ නාදින් මාර්ගෝ ඇතුළු දෙන්නා FBI කණ්ඩායමක්ද සමගින් එතනට එන නිසා තමයි. හැබැයි මෙතැනදී බෘක්ස් කරන්නේ කිසි කෙනෙක් නොහිතුව දෙයක්. ඒ තමයි සියදිවි නසාගන්න එක.

බොබ් ලී රට බේරගන්න කැපවෙලා ඉන්න අතරේ බොබ් ලීගෙ දරු පවුලට සිද්දවෙලා තියෙන්නෙ ජිවිත බේරගන්න තැන තැන දුවන්නයි. ජූලි මේරිවයි ඈන්වයි අරගෙන ඇට්ලස් එකෙන් බේරෙන්න කියලා ගෙදරින් ගියත් මොකද රෙඩ් බාමාගෙ නියෝජිතවරු ඒ පස්සෙන්ම හඹා යනවා. ඉතින් ජූලිත් කොහොම කොහොමහරි උන්දලාව මග අරිමින් පලා යනවා ඔන්න.ඉතින් ගිය සතියේ සිදුවීම් ඔය ආකාරයට පෙළ ගැසෙද්දී අද බලාගන්න පුළුවන් බෘක්ස්ගෙ මරණය නිසාවෙන් ඇට්ලස් සහ රෙඩ් බාමා පත්වෙලා ඉන්න අසීරු තත්වය. ඒ උනත් තවමත් ඇට්ලස් සැලසුම් එලෙසම ක්‍රියාත්මක වෙමින් පවතිනවා. ඉතින් අද බලාගන්න පුළුවන් ඇට්ලස් ප්‍රහාරය නවතන්නට බොබ් ලී ඇතුළු කණ්ඩායමට හැකිවේවිද නැතිද කියලා.

එහෙමනම් මං මෙතෙකින් නවතිනවා. අපි එහෙමනම් ලබන සතියේ SHOOTER අවසාන කොටසත් සමගින් යලි මුණ ගැසෙමු. එතෙක් ඔබ සැමට ජයෙන් ජය!

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

 Torrents Download

| HDTV | x264 | SVA | 250MB |

Direct Download

| HDTV | x264 | SVA | 250MB |

 

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!