Ghost Stories (2017) | මහාචාර්ය ගුඩ්මන් ගේ ඉරණම , හැමදේම කුඩා කාලයේදි සිදුවු අත්වැරැද්දක් නිසාද?

ඔන්න එහෙනම් යාලුවනේ කාලෙකට පස්සෙ සුපිරිම හොල්මන් චිත්‍රපටයකට උපසිරැසි අරගෙන ආවා , මෙම සිනමා පටය දැනට එංගලන්තයේ නිර්මාණය වුන හොඳම හොල්මන් චිත්‍රපටය විදියට සැලකෙනවා , මුලින්ම මට මේ සුපිරි බයිස්කොප් එක ලබා දුන්න අපේ හසා අයියාට ස්තුතිවන්ත වෙන්න ඕන.

මේකට imdb දර්ශකයේ ඉහල අගයක් හිමිවෙලා තිබෙනවා , ඒක imdb දර්ශකයේ සටහන් වෙන්නෙ 6.4 ක් විදිහට ලැබුන අගයෙන්ම ඔයාලට මේක කොයිතරම් බය හිතෙන පිලුමක්ද කියලා හිතා ගන්න පුලුවන්නෙ එහෙනම් වැඩි කථා නැතුව , අපි මේකේ ස්ටෝරිය ගැන පොඩ්ඩක් දැනගෙන ඉදිමු. මෙහෙමයි මෙකේ ස්ටෝරිය ගලාගෙන යන්නෙ මහාචාර්ය ගුඩ්මන් කියලා හාදයෙක් ඉන්නවා ඔහු හොල්මන් ගැන හොයන හොල්මන් කියලා දෙයක් තියෙනවා කියලා පිලිගන්න කැමති නැති අධ්‍යාත්මික වංචාවන් නමින් රූපවාහිනි වැඩසටහනක් කරන හාදයෙක් , භූත ආත්මයන් ගැන බොරු වැඩසටහන් කරන අය , ඔවූන් කරන්නෙ වංචාවන් පෙන්නලා ප්‍රසිද්ධ වෙන්න උත්සහා කරන පොඩ්ඩක් විතර පිස්සු හාදයෙක් .

ඒ ජරමර අස්සෙ , ඔහුට ඔහු කවදාහරි මුණ ගැහේවි කියලා හිතාගෙන වුන්න මහාචර්‍ය චාල්ස් කැමරන් ගෙන් පණිවිඩයක් ලැබෙනවා , ඔහු ඉක්මණින් මුණ ගැහෙන්න කියලා , වැඩේ කියන්නෙ , ඔහු මීට වසර බර ගානකට කලියෙන් අතුරුදන් පුද්ගලයෙක් කොහොම වුනත් ඔහු ඔහුට ඇවිල්ලා මුණ ගැහෙන්න කියලා කියපු රහසිගත ලිපිනය සොයා ගෙන යනවා , ඔහුව මුණ ගැසුනාම , ගුඩ්මන් ගොඩාක් සතුටු වෙනවා. එහිදි දෙදෙනා අතර තරමක උණුසුම් තත්ත්වයක් ඇතිවෙනවා , ඒමොකද කියන එක , ඔයාලට මේක නරබන අතරදි දැකබලා ගන්න පුලුවන් වේවි , එහිදි කැමරන් විසින් ගුඩ්මන්ට ඔහුට විසඳීමට නොහැකි වුන විමර්ශනයන් තුනක් ගැන කියනවා , කැමරන් අභියෝග කර සිටිනවා , උබ ඔය කියන තරම් වැඩ්ඩෙක් නම් මේ විමර්ශන තුන විසඳාලා පෙන්නපන් කියලා , කොහොම හරි ගුඩ්මන් , ඒවායේ තියෙන භයානක බව නොදැනම , ඒ අභියෝගය බාර ගන්නවා , එතන ඉදන් ඉදිරියට මොනවා සිද්ධ වෙයිද , කවුද දන්නෙ නේද ??ඔයාලම මේ බිහිසුනු හොල්මන් බයිස්කොපය නරබලා හොයා ගන්නකෝ , ගුඩ්මන්ට ඒවා විසදා ගන්න පුලුවන් වේවිද කියලා ??

කොහොම අවසානයේදි සිද්ධ වෙනදේ ගැන , ඔයාලට හිතා ගන්නවත් බැරිවේවි , මේ හැමදේටම මුල් වෙලා තියෙන්නෙ , මොනවගේ සිදුවිමක්ද කියලා දැන ගත්තම ..

තවත් බයිස්කොප් එකකින් හමුවෙන්නම්. එහෙනම් මම ගිය රෑ ජමේ මේව්වා බලලා එව්වා මේව්වා වෙලා ගියා කියලා කියනවා එහෙම නෙමෙයි.


Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| WEB | X264 | 720p | 700MB |

Direct Download

| WEB | x264 | 480p | 400MB |

| WEB | x264 | 720p | 700MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!