Ghost Wars [S01 : E11]| බබා රාක්ෂයෙක්ද…..

ෆාදර් ඩෑන්ගේ ගිනි තැබීමෙන් විනාස උන නිවසේ තිබී ලැම්බ්ඩා රැගෙන ගිය කෝෂය තුල තිබී හමුවුනේ අතුරැදන් වූවායැයි සැක කෙරෑ ඩොක්ටර් ජෝන්ස්ගේ අඩපන වුනු සිරැරයි.. විද්‍යාගාර පරීක්ෂකයින්ගේ විවිධ පරික්ෂාවන්ට නතු වුනු සිරැර ස්වභාව ධර්මයේ සියලු නීති බිද දමමින් ඉති විශාල වෙනස් කම් වලට භාජනය වී තිබුන බවක් පෙනෙන්නට ලැබුනා..හෝප්ස්ගේ අරමුන එයින්ලොවට යහපතක් කිරීමට බවයි වැටහෙන්නෙ..නමුත් රෝමන් සමගින් පුවත සැල වූ වහාම ලැම්බ්ඩාවට පැමිනෙන ඩෑන්ගේ මතය නම් මෙය මහා විනාසයක මුල බවයි..ඔහුනම් කිසිම දෙයක් සරලව නොගන්න බවකුයි.ඔවු ඉතින් ඔහුට සිදුවු සියල්ල දෙස බලද්දි ඒකනම් අරැමයක් නෙවෙයි..ඉතින් කොහොම හරි ඩෑන් විසින් ජෝන්ව සමුපූර්නයෙන්ම විනාස කිරිමේ අරමුනෙන් යුතුව ලැම්බ්ඩා එකට යද්දි අනපේක්ෂීත අයුරින් ජෝන්ස්ට සිහිය පැමිනෙනවා..නමුත් ඒ හොල්මන් බලපෑමට නතුවූ ජෝන්ස් මිසක් පරන ජෝන්ස් නම් නෙවෙයි..ඔහු බොහෝ දෙනා ඝාතනය කිරිමෙන් පසු පලා යනවා..ඉතින් එතැන් පටන් ඩෑන්ගේ මෙහෙයුමත් පටන් අරන් අවසානයේ ඔහු සොෆියා,ජෝන්ස් සහ ඉසබෙල් කොටු කරගෙන ඔවුන්ව ගිනි නබා ඝාතනය කරා..නමුත් එයින් ඉසබෙල්ට හානියක් උනේ නෑ..ඉතින් මේ දේ කරන්න ඩෑන්ට තම ජීවිතය පූජා කරන්න පවා සිද්ද උනා.

එතැන් පටන් අද කතාංගයෙන්…..

පාඕලෝගේ බලපෑමෙන් කා(ර්)ලා ගැබිනියක් උනා කියලා ඔයාලා දැක්කා..ඉතින් කා(ර්)ලාට කවදත් ආදරෙන් සිටි නෝම් මේකට කරගහන්න භාර ගන්නවා..නමුත් අනපේක්ෂිත වර්ධනයක් කා(ර්)ලාගේ ගැබේ පෙන්නුම් කරනවා. (මාස පහක් එක දවසින් වගේ) ..හොදයි ඉතින් මැරිලින් නම් කියන්නෙ මේක සාමාන්‍යයි කියලා.. ඔය අතරේ කා(ර්)ලාගේ දොල දුකනම් මස් කන එක..නෝම්ට ඒකත් කරන්න වෙනවා..කොටින්ම කිවුවොත් දැන් නෝම් පවුල් කනවා.ඒ උනාට පේන්නෙ නම් නෝම් මායාවකට අහුවෙලා වගේ.. ඩෑන්ගේ අනතුරැ ඇගවීම නිසා ඇබිගේල්ව ලැම්බ්ඩා එකට අරන් ගිහින් පරික්ෂා කරන්න අම්මලා දෙන්න තිරනය කරා.. ඉතින් ඒ වගේම නෝම්ගේ මේ හැසිරීම ගැන කන වැකුන රෝමන් පැමිනෙනවා..ඔවු ඇත්තටම වෙලා තින්නෙ වෙනම දෙයක්.. නෝම් මොකද කරේ ?? ඇබිගේල්ගේ ඇත්ත තත්වේ මොකක්ද?? කා(ර්)ලා උපත දෙන්නෙ රාක්ෂයෙක්ටද??

පිලිතුරැ සොයාගැනීම ඔබට බාරයි..ඊලග කතාංගයෙන් මුන ගැසෙමු..ඔබට ජය!

 Torrents Download

| WEB-DL | x264 | TBS | 230MB |

FAE2DB961DC9F14DEDC701A0BC81F5B7F5219F41

Direct Download

| HDTV | x264 | EzTv | 220MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

One thought on “Ghost Wars [S01 : E11]| බබා රාක්ෂයෙක්ද…..

  • August 25, 2018 at 00:24
    Permalink

    Aiyo bro 12i 13ith openload walin download karanna dennakoo. Okkoma wage arn thiyenne a deka witharai ganna one. Complete season akama aye aran wadak nane aka hinda a deka wena wenama denna

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!