Castle Rock [S01 : E04] | පසුතැවීමේ හෝරාව…

ලොව හොඳම ටීව් ෂෝ 250 අතරට රිංගලා 160 වෙනි තැන රැකගෙන ඉන්න, කරකවල අතාරින තරමේ කතන්දරයක් සමන්විත වෙන මේ සීරීස් එක නම් ගොඩ දෙනෙක්ට මග හැරිලා තියෙන පාටයි පේන්නේ නම්. ටීවී සීරිස් බලන්න වස කම්මැලි මමත් මේක බලන්න අරන් දැන් ඊළඟ එපිය එනකම් ඉන්නේ නොඉවසිල්ලෙන්. තාමත් බලන්න අරන් නැත්තම් පොඩි උත්සහයක් දාලා බලන්න. මොකද වැඩිය රස්තියාදු වෙන්න නැහැ, එපි 10නේ.

පහුගිය කොටහ දිහාවට ටිකක් හැරිලා බැලුවොත් අර මොලී කියන කෙල්ලට කතාවේ ලොකු ඉඩක් වෙන් වෙන බවක් දැක්කා නේද? ඔව්, හෙන්රි ඩීවර්ගේ තාත්තාව මරන්නේ වෙන කවුරුත්ම නෙමේ හෙන්රිගේ කබාය ඇඳන් ආපු මොලී. ඒක දන්නේ මොලියි අපියි විතරයි. මොකද මං නම් හිතන්නේ නෑ හෙන්රිගේ තාත්තාවත් මොලීව හරියට අඳුරගත්තා කියලා. මොක වේවා, දැන් මේ සිදුවීම තරුණ මොලීට පවා ගොඩක් වදදෙන දෙයක් බවට පත්වෙලා. ඇතිවෙන පීඩනය දරාගන්න බැරි හින්දම එයා ගන්න බෙහෙත් පෙත්ත නිසා පහුගිය කොටහෙදි හිරේ විලංගුවෙත් වැටුනා. අහම්බෙන් හිරගෙදරට ආපු, ඒත් මොලී දකින්නවත් අකමැති හෙන්රි තමා අන්තිමට මොලීව එලියට ගත්තේ. ඒ සිද්ධියෙන් පස්සේ නම් මොලී සහ හෙන්රි අතර තිබ්බ දුරස් බාවයත් ඉවර උනාද කොහෙද? කළගුණ සැලකීමක් විදිහටදෝ මන්දා, මොලී පෙරුම් පුරාගෙන ගිය රූපවාහිනී වැඩසටහනේදී හෙන්රිට ලොකු උපකාරයක් වෙන දෙයක් ,මොලී කරා. බන්ධනාගාරේ හිර කරන ඉන්න නමක් නැති කොලුවා ගැන මොලී මුළු ලෝකයාටම කිව්වා. ඉතින් මේකෙන් හීන් දාඩිය දැම්මේ බන්ධනාගාරේ පාලිකාව ඇතුළු සෙට් එකට. වැඩේ වරද්දගන්න ඕන නැති නිසා හෙන්රි එක්ක පොඩි ගනුදෙනුවක් කරන්නයි බන්ධනාගාරේ අය ලෑස්ති වුණේ නම්. ඒත් හෙන්රි නෙමේ ඒකට කැමති වුණේ. ඩෙනිස්ගේ උදවුත් එක්කලා හෙන්රි හදන්නේ නඩු මාර්ගයෙන් නමක් නැති කොලුවට සාධාරණයක් ඉෂ්ට කරන්න. හැබැයි කවුරුත් නොදන්න ලොකු අනතුරක් ගැන ඉවක් වගේ වැටෙනවා වැටෙනවා වගේ නේහ්?

අද කොටහට පිය මනිද්දී.. එක්කෝ බෑ. බලලම දැනගන්න. කතාවේ ප්‍රධාන චරිතයක් අද සමුගන්නවා.. කවුරු කියලද හිතන්නේ? එකතු වෙන්න දිගටම. එහෙනම් ඔන්න බැටන් එක යසිරුට දෙන ගමන් සමුගන්නවා. ජය!

 

 

 

හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| WEB-DL | x265 | 720p | 210MB |

B91576D0F2CBE1F60130956523D93662654B6B29

 Direct Download

| WEB-DL | x265 | 720p | 210MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

3 thoughts on “Castle Rock [S01 : E04] | පසුතැවීමේ හෝරාව…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!