Blindspot [S03 : E20]| මිතුරු වෙස් ගත් සතුරන්

ඔන්න Blindspot 20 වෙනි කතාංගයත් අරගෙන ආවා. ඉසුරු සම්පත් අයියාගේ ඉල්ලීමක් නිසාවෙන් මේ කොටසේ උපසිරැසිය පරිවර්තනය කරන එක මම බාර ගත්තා.. එහෙනම් හැරෙමු කතාව දිහාවට..

පසුගිය කතාව ගැන පොඩ්ඩක් මතක් කලෝතින්, කතාංගය අවසාන උනේ පොඩි පැටළුමක් ඉතිරි කරලා. මොකද අවසානයට Roman පච්ච ගැන තියෙන දත්ත ගබඩාවට ව්‍යාජ තොරතුරු ඇතුල් කරලා ඒක අවුල් කරන්න සමත් වෙනවා. කණ්ඩායම හොයාගෙන ගියපු” මොලේ පාලනය කරන උපකරණය ” ඇත්තටම හමුදාව පරීක්ශණ මට්ටමේ පවත්වාගෙන ගියපු තරමක් දරුණු ආයුධයක්. අවාසනාවකට වගේ Ganzman, Roman අතින් මරණයට පත් උන නිසා සිද්ධ උන ඝාතන ගැනවත් Camille Moon ගේ සම්බන්ධකම් ගැනවත් මොනමවත් තොරතුරු හෝ දැනගන්නට නොහැකි වෙනවා ඒත් Roman තමන්ගේ දන්න සෙල්ලම් දාලා ලිස්සලා පැනගත්තා.. කොහොම උනත් මේ සිදුවීම් අවසානයේ Avery, jane එක්කලා පවුලක් විදිහට ජීවත් වෙන්නත් කැමති උනා…

අද කතාංගය දිහාවට පොඩ්ඩක් හැරුනෝතින්, Avery ගේ තාත්තාගේ මරණය සියදිවි නසා ගැනීමක් කියලා හිතුවත් පසුව සිදු කරන පශ්චාත් මරණ පරීක්ශණයේදී දැනගන්න ලැබෙනවා, මේක සියදිවි නසාගැනීමක් නෙවෙයි ඝාතනයක් කියලා.. මේ ඔස්සේ පරීක්ශණ කරගෙන යන කණ්ඩායමට මළ සිරුරෙන් තරමක් අමුතු විදිහේ හෝඩුවාවක් හමු වෙනවා.. මෙන්න මෙතනින් තමයි පරීක්ශණය අපි නොහිතන දිශාවකට හැරෙන්නේ.

ඒ අතරතුරේ Avery ට තමන්ගේ භාරකාර මවගෙන් හදිසියේම ඇමතුමක් ලැබෙනවා. සාමාන්‍යයි වගේ පෙනුනත් අවසානයේදී අපි නොහිතන විදිහේ දෙයක් තමයි මේ ඇමතුමටත් සම්බන්ධ වෙන්නේ.. තව විස්තර කරන්න ගියෝතින් එහෙම කතාවේ නියම කුතුහලය ඔයාලට මඟ හැරෙනවා. එහෙනම් කතාව නරඹලාම බලන්න කියන ගමන් මම සමු ගන්නවා… තවත් උපසිරැසියකින් හමුවෙමු.. අඩුපාඩු තියේ නම් කියාගෙනම යන්ට….

ජය වේවා….!!!


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDTV | x264 | 720p | 290MB |

351BD0526BFE30AA909DA5E1B250513BB9FF506F

 Direct Download

| HDTV | x264 | SVA | 290MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!