Asuravadham (2018) | අහිංසක පියෙකුගේ රාක්ෂ දඩයම…

ඉතින් කොහාමද කට්ටිය..! රේස් 3 චිත්‍රපටියෙන් හම්බෙමු කිව්වට පිට පිටම අඩවියට සබක් අරන් එන දෙවෙනි වතාව කමක් නෑ නේද..? එහෙනම් අදත් මම අරන් ආවේ මේ අවුරුද්දේ තිරගතවුන අලුත්ම අලුත් දමිළ චිත්‍රපටියක්..! Action, Thriller, Drama කාණ්ඩයට අයිති වෙන මේ චිත්‍රපටිය IMDB අගය 6.8/10 ම අරන් තියෙනවා. 2018 පුනි මාසේ 28 වෙනිදා තමයි තිරගත කරලා තියෙන්නේ ඉතින් හොඳ පිටපතක් අන්තර්ජාලයට නිකුත් වෙලා දවස් කීපයක් ගියත් සබ් එක කරන්න නම් ටිකක් පරක්කු උනා මොකද මේක සම්පූර්ණ අසා ලිවීමක් වගේම කාල රාමු එහෙමත් නැත්තන් ටයිම්ලයින් මටම හදාගෙන කරන්න උන හින්දා.

එම්. සසිකුමාර් ප්‍රදාන චරිතය රගපාන මේ චිත්‍රපටිය මරුදුපාන්ඩියන් කියන අධ්‍යක්ෂකවරයා අධ්‍යක්ෂණය කරපු චිත්‍රපටියක්..! පටන් ගත්ත වෙලාවේ ඉදලා අන්තිම වෙනකන් කුතුහලයෙන් කිසිම කම්මැලි කමක් නැතුව එක හුස්මට බලලා ඉවරයක් කරන්න පුලුවන් මේ චිත්‍රපටි නරඹන ලෙසට මම සියලු දෙනාට ආරාධනා කරන්න කැමතියි මොකද මේ චිත්‍රපටියේ ප්‍රදාන චරිතය ගොඩක් ජනප්‍රිය තරුවක් නැතිනම් නළුවෙක් නැති නිසා කටිටිය වැඩක් නැතුව කියලා අතඇරලා දායි කියලා හිතුන නිසා.

කතාව මෙහෙමයි සමයන් කියලා සිල්ලර බඩු කඩයක් කරගෙන යන මනුස්සයෙක් ඉන්නවා. ඉතින් දවසක් මේ මනුස්සයගේ ෆොන් එකට එක දිගට මිස්කෝල් ගොඩක් එනවා අන්තිමේදි ඒ මිස් කෝල් ගහපු කෙනා සමයන්ට තර්ජනය කරනවා පාඩුවේ ඉන්න දෙන්නේ නෑ තව සතියකින් මරනවා කියලා. ඉතින් කිව්වා වගේම සමයන්ට නොයෙකුත් කරදර අර කොල් කරපු කෙනා කරන්න ගන්නවා හැබැයි මරන්නේ නම් නෑ මොකද මරනවා කිව්වේ සතියකින්නේ..! සමයන් තමන්ගේ යාළුවෙක්ට මේ සිද්දිය කියලා ඒ මාර්ගෙන් තවත් කෙනෙක් එක්ක එකතුවෙලා අර කෝල් කරපු මනුස්සයව අල්ලගෙන මරන්න සැලැස්මක් ගහනවා. ඉතින් සමයන්ට මෙහෙම අර පුද්ගලයා කරදර කරන්නේ ඇයි..? සමයන්ගේ යාළුවෝ ඒ පුද්ගලයව අල්ල ගනිවිද..? සමයන් නිරතුරුවම අර කෝල් කරපු කෙනොගෙන් අහන්නේ එකම එක ප්‍රශ්නය..! “කවුද උඹ…?” ඔය ප්‍රශ්නයට කොහොම උත්තර හම්බෙයිද..? මේ දේවල් කොහොම වෙයිද කියලා දැන ගන්න නම් චිත්‍රපටිය බලලම ඉන්න කියලා රසික රසිකාවියන් සියලු දෙනාට මම ආරාධනා කරනවා.

එහෙනම් මම අදට සමු ගන්නවා කොහොමින් හරි රේස් 3 චිත්‍රපටියට කලින් තවත් චිත්‍රපටියක් දෙකක් අරන් එන්න පුලුවන් වෙයි කියලත් හිතෙනවා. යන්න කලින් පොඩි ඉල්ලීමක් කරන්න කැමතියි..! ඒ තමයි හැමදාම කියනවා වගේ ඔයලගේ අදහස් උදහස් අපිට සෑහෙන්න වටිනවා වටිනා කාලය පොඩ්ඩක් කැපකරලා කමන්ටුවක් එහෙම දාගෙන යන්න අමතක කරන්න එපා..!


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| HDRip | x264 | 720p | 1.4GB |

02975d9083d6e4a41acbd0ca0e5e84fd874bccb9

Direct Download

| HDRip | x264 | Esub | Mobile | 250MB | 

| HDRip | x264 | Esub | 400MB | 

| HDRip | x264 | Esub | 700MB | 

| HDRip | x265 | 720p | 730MB | 10Bit |

| HDRip | x264 | 720p | 1.4GB | 

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

4 thoughts on “Asuravadham (2018) | අහිංසක පියෙකුගේ රාක්ෂ දඩයම…

 • August 6, 2018 at 2:43 pm
  Permalink

  Aniwaa bokkh?thanx sub ekata.
  ikmanta race 3 ekat ona.good luck!!!

  Reply
 • August 6, 2018 at 6:13 pm
  Permalink

  ගොඩාක් ස්තූතියි … ඔබලාගේ කැපකිරීමට .

  Reply
 • August 8, 2018 at 7:21 pm
  Permalink

  මම සබ් දාගෙන බැලුවා.මාරම ලස්සනයි .. ගොඩාක් පිං

  Reply
 • August 14, 2018 at 7:09 am
  Permalink

  නියමයි! Drishyam චිත්‍රපටයට පස්සේ බලපු හොදම සහ සුපිරිම එක. ගොඩක් ස්තූතියි ඔබට. ජයෙන් ජය.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!