Semma (2018) | දුෂ්ට මාමණ්ඩිට බෑණාගෙන් පාඩමක්!

ඉතිං කොහොමද මිත්‍රවරුනි, මම අවිශ්ක. හැමදාම වගේ ෆිල්ම් එකක් ටොරන්ට් බාගෙන බයිස්කෝප් එකෙන් සබ් එකත් බාගෙන හරි ලේසියට ෆිල්ම් බලද්දි කාලයක් යද්දි මටත් හිතුණා සබ් එකක් කරන්න ඕනෙ කියලා. එහෙම හිතලා ෆිල්ම් එකක් හොය හොයා ඉන්නකොට තමයි මට මේ ෆිල්ම් එක හම්බ වුණේ. පස්සෙ අවසර ඇතුව මං වැඩේ පටන් ගත්තා සති දෙකකට විතර කලින්. හම්මෝ එතකොට තමයි තේරුණේ මේක හිතපු තරම් ලේසි වැඩක් නෙමෙයි කියලා.. කොහොමහරි වැඩේ කරල ඉවර කළා වගේම මේ සබ් එක ඔයාලගෙ රසවින්දනයට බාධාවක් වෙන එකක් නෑ කියල මං හිතනවා. පළවෙනි සබ් එක නිසා පුංචි පුංචි අතපසුවීම් වෙන්න පුලුවන් නිසා ඒ ගැන මං සමාව ඉල්ලනවා හා ඒවා වැඩක් නෑ දැන් ෆිල්ම් එක ගැන බලමුකෝ.

2018 මැයි 25 වෙනිදා තිරගත වීම් ආරම්භ වුණු Sema (2018) IMDB දර්ශකයේ 5.7 ක අගයක් ලබා ගත් දමිළ චිත්‍රපටයක් වන අතර Valliganth අධ්‍යක්ෂකවරයාගේ පළමු සිනමා නිර්මාණය වේ. Trisha Illana Nayanthar , Pencil ෆිල්ම් අනිවා බලලා ඇතිනේ.මේ ෆිල්ම් වල ප්‍රධාන චරිතයට පණ පොවන G. V. Prakash Kumar තමයි මේකෙත් ප්‍රධාන චරිතය කරන්නේ. ඒ වගේම Arthana Vijayakumar, විකට නළු Yogi Babu ඇතුළු පිරිසක් මේකට රංගනයෙන් දායක් වෙනවා.

කතාව ගැන නම් කියලත් තේරුමක් නෑනේ.ඒ වුණාට පොඩ්ඩක් කියන්නම්.ට්‍රයි කරන එක කෙල්ලෙක්වත් හරියන්නෙ නැති වෙළෙන්දෙක් තමයි කුලන්දායි කියන්නේ. කොහොමින් හරි හිතුවෙවත් නැති සුපිරි කෙල්ලෙක්ගෙ කැමැත්ත ලැබුණත් කෙල්ලගෙ තාත්තගෙ අකමැත්ත යටතේ වන සිදුවීම් කිහිපයකින් තමයි කතාව හදල තියන්නේ.

බලලාම සබ් එක ගැන අදහස් දක්වන්න කියලා හැමෝගෙන්ම ඉල්ලා සිටිනවා වගේම ප්‍රතිචාරය අනුව ඉදිරියටත් සබ් කරන්න මම සුදුසුද කියන එක මම තීරණය කරනවා.ස්තූතියි!


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| HDRip | x265 | 720p | 950MB |

483F79B302CFC60B5760D0D0D792FD1394282CD5

Direct Download

| HDRip | x264 | Esub | 250MB | Mobile |

| HDRip | x264 | Esub | 400MB |

| HDRip | x264 | Esub | 700MB |

| HDRip | x264 | 720p | 1.4GB | 

| HDRip | x265 | 720p | 990MB | 

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!