The 100 [S05 : E10] | ඒකාධිපති වියරුව….

කලින් සතියේ අපිට දැකගන්න ලැබුනා බෙලමි ඔක්ටෙවියාව ලෙඩ ඇදට යැව්වට පස්සෙ ගෝත්‍රය තුල ඇතිවෙන බල අරගලයක්.. බෙලමි සහ ඉන්ද්‍රාගෙ සැලැස්ම උනේ පාලන බලය ඉන්ද්‍රාගෙ අතට අරගෙන ඩියෝසට යටත්වෙලා නිම්නයට යන එක. නමුත් මිලර්ගෙ මැදිහත්වීම නිසාවෙන් ඉන්ද්‍රාට අපේක්ෂා කළාක් මෙන් පාලන බලය ලබාගැනීමට හැකියාවක් ලැබුනේ නෑ. ඒ නිසාම බෙලමිගේ දෙවැනි උපාය වෙන්නෙ මැඩි.. බෙලමි කොහොමහරි මැඩිව කැමති කරවගන්නවා කමාන්ඩර් වෙන්න. හැබැයි ක්ලාක්නම් මේකට එකගවෙන්නේ නෑ. ඉතින් මැඩිව පදවිප්‍රාප්ත කරන මොහොතේම නයිලාගෙ සහය ඇතුව සිරකුටියෙන් පැනලා එන ක්ලාක් ඔක්ටේවියා එක්ක එකගතාවයකට එනවා මැඩි කමාන්ඩර් එන එක වළක්වන්න. ඒ වෙනුවට ඔක්ටේවියා ඔවුන්ට පිටව යන්න දෙනවා.. හැබැයි ඔක්ටේවියාගෙ පසු අරමුණ වෙන්නෙ දෙන්නවම මරණ එක. කොහොමහරි ඒකෙන් ඉන්ද්‍රා, ගයා සහ බෙලමි තිදෙනාටම රාජද්‍රෝහී චෝදනා එල්ල වෙනවා.

ඔය අතරේ නිම්නය පැත්තෙත් විශාල බල පෙරළියක් සිද්ද වෙනවා. ඩියෝසා සහ මැක්‍රරිගෙ හිත්වල දළුලමින් තිබුණු වෛරී හැගීම් ගිය සතියේ පිටමං වෙන්නෙ ජෝන් මර්ෆිගේ කූට උපාය නිසා කිව්වොත් නිවැරදියි. රේවන්, මර්ෆි,එකෝ ඇතුළු පිරිසට පැනගන්න තියෙන උවමනාව නිසාවෙන්ම මර්ෆි ඩියෝසාගෙ පිළ සහ මැක්‍රරිගෙ පිරිස අතර තිබු මතභේදය ගැටුමක් දක්වා ගෙනයනවා.. ඒකට ලොකුම හේතුව වෙන්නෙ ඇබි ප්‍රතිකාරය හොයාගත් කාරණාව ඩියෝසා මැක්‍රරිගෙන් වහන් කිරීම. කෙසේ හෝ අවි බලය ඩියෝසාගෙ පිරිසට තිබ්බත් පිරිස් බලයෙන් වැඩි මැක්‍රරිගෙ පිළට පාලන බලය වගේම ඇබිවත් අල්ලගන්න පුළුවන් වෙනවා. ඩියෝසා ඇතුළු පිරිස වනයට පලා යනවා.

ඉතින් කලින් සතියේ කතාව ඉවරයක් උනේ පතල්කරුවන් අතර බෙදීමක් ඇතිවෙලා.. ඒ වගේම බංකරේ පිරිසත් රතු රැජින සහ මැඩිගෙ පිළ විදිහට බෙදෙයි කියලා හිතන්න පුළුවන්. ඉතින් අද කොටසින් අපිට දැකබලාගන්න පුළුවන් ඉන්ද්‍රා, ගායා සහ බෙලමි තිදෙනාගේ ඉරණම කෙබදු ආකාරයකට විසදේවිද කියන කාරණය. ඒ වගේම බංකරයෙන් පිටව එන ක්ලාක් සහ මැඩි දෙදෙනාට කුමක් සිදුවේවිද කියලා..

ඉතින් අද කොටස ගැනනම් මම මොකුත්ම කිව්වේ නෑ.. මොකද දැන් දැන් කතාවේ අවසාන හරියට තමයි අපි ලගාවෙමින් පවතින්නෙ. මෙම කොටසින් පසුව තවත් එන්න ඉතුරුවෙලා තියෙන්නෙ කොටස් ත්‍රිත්වයක් විතරයි.. එහෙනම් යළි SHOOTER තුළින් හමුවෙමු. එතෙක් ඔබ සැමට ජය

 හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDTV | x264 | SVA | 287MB |    

651A45F22DB1D5C7F6B2937D42F299E641DCED19

Direct Download

| HDTV | x264 | 480p | 148MB |

| HDTV | x264 | SVA | 287MB |

| HDTV | x264 | XviD | 370MB |

| HDTV | x264 | 720p | 1.2GB |

| HDTV | x265 | 720p | 216MB |

| HDTV | x265 | 720p | 206MB |

 

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!