Charlie (2015) | මේ තරම් ආදරයක්…

සුභ දවසක් වෙන්න ඕන යලුවෝ හැමෝටම. හැමදාම කලේ බයිස්කෝප් අඩවියෙන් දෙන උපසිරැසි අරගෙන බලපු එක නේ. ගොඩාක් දවසක ඉදන් තමයි හිත හිත හිටියේ උපසිරැසියක් කරන්න ඕන කියලා. ඉතින් එහෙම ඉන්නකොට ලස්සන මලයාලම් චිත්‍ර පටියක් හමුවුණා. ඉතින් ඒකට උපසිරැසියක් කරන්න හිතුනා. ඉතින් අඩවියේ ඇඩ්මින් වරුන්ගෙන් ඇහුවා මම මේක කරන්නද කියලා. සමීර සහෝ අවසර දුන්නා වැඩේ පටන් ගන්න. දවස් කිහිපයකට කලින් තමා වැඩේට අත ගැහුවේ. කරන්න පටන්ගත්තට පස්සේ තමයි රගේ තේරුනේ. ඊට පස්සේ තමයි තේරුණේ සහෝ ලා කොච්චර කට්ටක් කනවද කියලා මේ වැඩේට. කොහොම හරි වැඩේ කලා. අඩු පාඩු නම් ගොඩාක් ඇති. මේ ගැන සහෝ ලගේ අදහස් නම් මට ගොඩාක් වටිනවා. තව එකකට අත ගහන්න. බයිලා ඇති කතාවට හැරෙමූ.

‘චාලි’ චිත්‍රපටය අයිති වෙන්නේ ආදර කතා, කොමඩි,ත්‍රාසය හා සන්ගීතමය යන ඝනයටයි. මෙය නිකුත් වුනේ  2015 දෙසැම්බර් 24. මෙහි ප්‍රධාන නලුවා විදිහට Dulqer Salmaan නුත් , ප්‍රධාන නිලිය ලෙස Parvathy ර0ගනයෙන් දායකත්වය සපයනවා. මෙහි IBM අගය 7.7 ක් තරම් ඉහල අගයක් අරගෙන තියනවා. මෙය අධ්‍යක්ෂණය කරලා තියෙනේ Martin Prakkat  විසිනුයි. ස0ගීතය අධ්‍යක්ෂණය කරලා තියෙනේ Gopi Prakka විසිනුයි.

ටෙසා කියන්නේ චිත්‍ර ශිල්පිනියක්. විවාහ වෙන්න අකමැති නිසා ටෙසා ගෙදරින් පැනලා එනවා. යාලුවෙකුගේ උදව් ඇතිව නතර වෙන්න කාමරයක් හොයා ගන්නවා. ඒ කාමරය තනිකරම ජරා ගොඩක්. ඊට පස්සේ මෙයා මේක සුද්ද කරන්න පටන්ගන්නවා. එතකොට මෙයාට පැන්සලෙන් ඇඳපු චිත්‍ර වගයකුයි එවා ඇඳපු කෙනාගේ ෆොටෝ එකකුයි හම්බෙනවා. ඒකේ ඇඳලා තියෙන්නේ ‘ගිය අවුරුද්දේ අලුත් අවුරුදු දවසේ එක පොඩි හොරෙක්මෙයාගේ  කාමරේට පනිනවා හොරකම් කරන්න. ඊට පස්සේ දෙන්නම එකතුවෙලා කරන වැඩ ගැන තමයි’ ඒ චිත්‍ර වල ඇඳලා තියෙන්නේ. ඒත් ඒ කතාව සම්පූර්න නෑ. ටෙසා ඒ ගැන හොයන්න පටන්ගන්නවා. හරිම ආදරණීයයි. රස විඳින්න එහෙනම්. සටහනක් දමන්න අමතක කරන්න එපා. තව උපසිරැසියකින් හමුවන තුරු ඔබට ජය…


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| DVDRip | x264 | Esub  | 700MB |

4341049bfb0adf99b32a58d9c718d2d3630a9b60

Direct Download

| DVDRip | x264 | Esub | 700MB |

       

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

7 thoughts on “Charlie (2015) | මේ තරම් ආදරයක්…

 • August 3, 2018 at 7:25 pm
  Permalink

  Bro ay meke adu mb gane ewa naththe.
  480p nathi karanna epa bro eka thama api ganne loku mb ganak dila film ekak gannaba. E gana poddak baluwoth honday.
  Supiri wadal digatama karan yamu..
  All the best

  Reply
 • August 30, 2018 at 12:22 pm
  Permalink

  Khmd meka download karanne click here nane please help..

  Reply
  • August 30, 2018 at 12:25 pm
   Permalink

   download kiyla ati yatma

   Reply
   • August 30, 2018 at 12:28 pm
    Permalink

    Upasirasi newey bro film aka download karanne khmd

    Reply
 • August 30, 2018 at 12:26 pm
  Permalink

  Khmada meka download karanne meke click here button aka na ne please help me

  Reply
 • August 30, 2018 at 12:29 pm
  Permalink

  Upasirasi newey bro film aka download karanne khmd

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!