Wonderful Nightmare (2015)| සොඳුරු සිහිනය…

හැමදෙනාටම ආයුබෝවන්.මම අද ඔයාලා එක්ක එකතු වෙන්නේ 250 වෙනි වාරය වෙනුවෙන්. ඇත්තටම මීට කලින් එක කඩ-ඉමකදිවත් මම විශේෂයෙන් කියලා නිර්මාණයක් තෝරගත්තේ නැහැ. ඒත් මේ වතාවේ විමුක්ති මල්ලි (විමා) යෝජනාවක් කලා 250 වෙනුවෙන් විශේෂ නිර්මාණයක් කරමු කියලා. ඉතිං චිත්‍රපටි ගොඩක් හෙව්වා ලස්සනයි කියලා තෝරගත්ත ගොඩක් ඒවාට සිංහල උපසිරැසි කලින් දීලා. තවත් ඒවා දුක වැඩියි. ඉතිං සෑහෙන වෙලාවක් ගියා මේ චිත්‍රපටිය තෝරගන්න. ඒ වෙනුවෙන් උදව් කරපු විමුක්ති මල්ලිටත් මම ස්තූති කරනවා. ඔයාලත් මේකට කැමති වෙයි කියලා මම හිතනවා. මම මේ කරපු උපසිරැසි 250 අතරේ ගොඩක්ම තියෙන්නේ කොරියානු නිර්මාණ. අලුත් භාෂාවක්, අලුත් පරිසරයක් නිසා ඒ නිර්මාණ වලට මම කැමති වුනේ. ඔයාලත් ඒ හැම නිර්මාණයක් එක්කම එකතු වුන එක ගැන මම ස්තූතිවන්ත වෙනවා. හැම නිර්මාණයකදිම අදහස් දක්වපු, උපසිරැසි ලබා ගත්තු හැමදෙනාටම ගොඩක් ස්තූතියි. ඒ වගේම සමහර වෙලාවල් වලදී උපසිරැසි දෙන්න පරක්කු වුනාම ඒ වෙනුවෙනු ඉවසලා හිටපු ඔයාලටත්, කාලය ලබාදුන්න ඇඩ්මින් මඩුල්ලටත් මම ගොඩක් ස්තූතිවන්ත වෙනවා. අසනීප තත්ත්වයක් නිසා මාස ගණනක් බයිස්කෝප් අඩවියෙන් ඈත් වෙලා හිටියත් ආයෙමත් මාව සුපුරුදු ලෙංගතුකමින්ම පිලිගත්ත ඇඩ්මින් මණ්ඩලයටත් ඔබ සියලු දෙනාටත් ගොඩක් ස්තූතියි. එහෙනම් මෙච්චර කල් හිටියා වගේම ඉස්සරහටත් මගේ නිර්මාණ බලන්න, ඒ වෙනුවෙන් අදහස් දක්වන්න කියලා මම ඔයාලා හැමදෙනාගෙන්ම ඉල්ලා සිටිනවා. තව තවත් නිර්මාණ බයිස්කෝප් අඩවියට ගේන්න සහය මෙන්ම කාලය ලබාදෙන්න කියලා මම ඇඩ්මින් මඩුල්ලෙන් ඉල්ලන අතර සෑම දෙයක් වෙනුවෙන්ම ආයෙමත් සැමදෙනාටම ස්තූතිවන්ත වෙනවා.. බුදු සරණයි!!

ඉයොන් වූ කියන්නේ බොහොම තද තීරණ ගන්න නීතීඥවරියක්. හරි වැරැද්ද ගැන නොබලන එයා තමන්ගේ සේවාදායකයගෙ පැත්ත දිනවන එකයි කොයිවෙලාවෙත් කරන්නේ. එහෙම දිනවද්දි සාධාරණ පැත්තට වැරදි සිද්දවුනත් ඇය ඒ ගැන තැකීමක් කරන්නෙ නැහැ. එක දවසක් ඉයොන් වූ අනතුරකට ලක් වෙනවා. ඇත්තටම ඒ අනතුර වෙන්නේ ස්වර්ගයට වුන වැරැද්දක් විදිහටයි. වැරදීමකින් තමයි ඔවුන් ඉයොන් වූව ස්වර්ගයට ගෙනියන්නේ. ඉතිං ඉයොන් වූ ආයෙමත් තමන් හිටපු ජීවිතේට එන්න නම් එයා මාසයක් වෙනත් කෙනෙකුගේ පවුලේ ජීවත් වෙන්න ඕනෙ වෙනවා. කවදාවත් ආදරේ, පවුල් ජීවිතේ, දරුවෝ ගැන කැමැත්තක් නොදක්වපු සැපපහසු ජීවිතයක් ගත කරපු ඉයොන් වූට මාසෙම ජීවත් වෙන්න වෙන්නේ දරුවො දෙන්නෙක් ඉන්න සාමාන්‍ය පවුලක අම්මා කෙනෙක් විදිහටයි. ඉයොන් වූ මේ මාසෙ කොහොම ගත කරයිද… බලන්නකෝ.


හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක් කරන්න. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDRip | x264 | 720p  | 2.7GB |

C24142B2D4CE063D01272C7F5CD753ED78AEBF78

Direct Download

| HDRip | x264 | 480p | 370MB |

       

  අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

One thought on “Wonderful Nightmare (2015)| සොඳුරු සිහිනය…

  • July 12, 2018 at 11:46 pm
    Permalink

    niyama Filme ekak Thank you baiscopedownloads

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *